معرفی و دانلود کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده

عکس جلد کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده
قیمت:
18500 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده

کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده اثر زهره زاهدی مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه پندآموز به دو زبان فارسی و انگلیسی است.

داستان‌های کتاب قصه عشق خدا (God’s Love strory) شرح اتفاقاتی هستند که ممکن است روزانه برای همه‌ی ما اتفاق بیفتند، اما شاید کم‌تر کسی از ما، مانند نویسندگان این داستان‌ها به‌ قدر کافی به آن‌ها توجه کند و بفهمد.

در زندگی لحظات ظریف و پر معنایی وجود دارند که در آن‌ها داستان‌هایی گاه مهم و تعیین‌ کننده شکل می‌گیرند. بعضی از ما مشاهده‌گر و دقیق‌تریم، و آن لحظات و داستان‌ها را می‌بینیم، الهام می‌گیریم و تحت تأثیرشان قرار می‌گیریم و گاه مسیر زندگی‌مان تغییر می‌کند.

بعضی دیگر از ما، بی‌تفاوت از کنارشان مانند سایر روزمرگی‌های زندگی می‌گذریم و فرصتی را برای دیدن و گرفتن پیام‌های خداوند از دست می‌دهیم.

در بخشی از کتاب قصه عشق خدا می‌خوانید:

روز کاری به پایان رسیده و شما در حال راندن به سمت خانه هستید. رادیو را روشن می‌کنید. خبری اغراق‌آمیز می‌شنوید دربارۀ دهکدۀ کوچکی در هند، که بعضی از ساکنینش به‌ طور ناگهانی و عجیبی در اثر یک آنفلوآنزا که پیش از آن هرگز دیده نشده بود، جان سپرده‌اند. در واقع آنفلوآنزا نیست، اما سه چهار نفر مرده‌اند و این جالب توجه است و تعدادی پزشک را به آن‌جا اعزام کرده‌اند که در این باره تحقیق کنند.

The day is over; you are driving home. You tune in your radio. You hear a little blurb about a little village in India where some villagers have died suddenly, strangely, of a flu that has never been seen before. It’s not influenza, but three or four fellows are dead, and it’s kind of interesting, and they’re sending some doctors over there to investigate it

فهرست مطالب کتاب

داستان کریسمس
A Christmas Story
عشق پدری
A FATHER’S LOVE
سکهٔ بابی
Bobby’s Dime
درمان آنفلوآنزا
Cure For the Flu
عزم راسخ
Determination
شستشو نمی‌خواهی؟
Do You Need A Washing
قصهٔ عشق خدا
God’s Love Story
رحمت
Grace
آیا هرگز از شما سرقت شده است؟
Have You Been Robbed
عجایب هفتگانهٔ جهان
The Seven Wonders of the World
برایت به قدر کافی آرزو می‌کنم
I Wish You Enough
گودال لجن
Mud Puddle
دست فروش
The salesman

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آسمان نیلگون
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات112
زبانفارسی
شابک978-600-7575-00-0
موضوع کتابکتاب‌های چند زبانه، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
18500 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده

برای دریافت کتاب قصه عشق خدا: داستان‌های کوتاه آموزنده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.