معرفی و دانلود کتاب زهر عشق

عکس جلد کتاب زهر عشق
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب زهر عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زهر عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زهر عشق

کتاب زهر عشق به قلم مریم جان‌زاده خطیر، داستان زندگی منصور را به تصویر می‌کشد که میان مسئولیت و عشق سردرگم است و نمی‌داند چه باید بکند. منصور باید از دختری مراقبت می‌کند که حافظه‌‌اش را از دست داده است اما به مرور زمان منصور به این دختر علاقه‌مند می‌شود.

مریم جان زاده خطیر در رمان خواندنی زهر عشق ماجرای عشقی پرشور را روایت می‌کند که در شرایطی حساس میان دو جوان شکل می‌گیرد. داستان با صیغه‌ی محرمیت خواندن میان دلناز و منصور آغاز می‌شود و منصور به مدت دو سال مسئولیت نگه‌داری از این دختر را بر عهده می‌گیرد. دلناز حافظه‌ی خود را از دست داده است و حتی نام حقیقی خود را نمی‌داند. با گذر روزها میان این دو احساس و علاقه‌ای به وجود می‌آید اما... .

در بخشی از کتاب زهر عشق می‌خوانیم:

به تقویم نگاهی انداخت. فقط سیزده روز دیگر مانده بود. منصور این روزها دیر وقت به خانه می‌آمد. بی‌بی هم به جمکران رفته بود. عادتش بود، ماهی یک بار به زیارت می‌رفت. روی تختش نیم‌خیز شد و دنبال گوشیش گشت و آن روی تختش پیدا کرد. خاموش بود. به یاد آورد، شارژ گوشیش را شب قبل به منصور داده بود. با این فکر زیر لب خود را شماتت کرد و به سمت اتاق منصور به راه افتاد. هیچ‌گاه دوست نداشت بی‌اجازه وارد اتاق کسی شود اما مجبور بود.

خدا خدا می‌کرد در اتاقش قفل نباشد. پشت در اتاق ایستاد و دستگیره را چرخاند. خوشبختانه در اتاق باز شد. با احتیاط داخل شد و مسقیم به سمت کشوهایی لباسش رفت. عادت داشت همه چیز را آن جا بگذارد! کشوی اول را بازکرد اما نبود. کشوی دوم را بازکرد، با دیدن لباس‌های زیرش لب زیرینش را به دندان گرفت و لعنتی نثار خودش کرد و فوراً کشو را بست. خواست برگرد که جعبه مربع شکلی کنار بالشت منصور توجه‌اش را جلب کرد. بی‌اختیار به آن سو قدم برداشت. جعبه قرمز رنگ را برداشت و آن را بازکرد. برق یک جفت حلقه ازدواج چشمانش را سوزاند و اشک در آن نشاند. احساس بار اضافی بودن همه وجودش را پرکرده بود و فقط به یک چیز فکر می‌کرد. باید با خانم مروت تماس می‌گرفت. چه فرقی داشت، سیزده روز زودتر به بهزیستی می‌رفت!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زهر عشق
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۸
زبانفارسی
شابک978-622-604148-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زهر عشق

نوشین دیندارمهر
۱۳۹۹/۱۱/۸
موضوع کتاب خوب بود ولی کمی غیر واقعی. نویسنده محترم می‌توانست کمی احساسات رو قابل هضم تر شرح دهد. مثلا قبول کردن بهزاد به این راحتی و یا گریه کردن گاه و بی گاه شخصیت‌های مرد قصه با هر شکست کمی به نظر من اغراق آمیز بود.
امیر افکار
۱۳۹۹/۸/۱۷
داستان کلیشه‌ای و پر از غلط املایی؛ اسامی شخصیت‌ها رو جابه جا نوشته شده بود و خلاصه پرازغلط بود
خلاصه اندازه پولی که دادم می‌ارزید اما وقتی که گذاشتم نه👎
رقیه سلیمی
۱۴۰۱/۷/۲۰
چقدر نرم ولطیف زیبا وهیجان انگیز نوشته شده خیلی نرم به اوج ماجرا رسید و بصورت مجاز ومعنوی تمامی حالات ورفتار شخصیتها به آمال خود رسیدند
حیات محمودی
۱۴۰۰/۱۲/۳
سلام کتاب خوبی بودامابه نظرم یه کم غیرواقعی بودممنون ازکتابراه
لیلا ....
۱۳۹۹/۱۱/۲
پسندیدم... راصی بودم... قلم نویسنده خوب و روانه.... راصی کننده هست...
عزل گ
۱۳۹۹/۸/۲۴
خواندم. خوشم اومد. خوب بود. مخصوصا از شخصیت منصور خوشم اومد...
mary R
۱۳۹۹/۸/۱۶
خیلی رویایی و بچه گانه و غیر واقعی بود
زهرا غلامی
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
افتضاحه. اصلا ارزش خوندن نداره
سیما خمسه
۱۳۹۹/۱۰/۵
کتاب در حد متوسط هست
مشاهده همه نظرات ۹

راهنمای مطالعه کتاب زهر عشق

برای دریافت کتاب زهر عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.