معرفی و دانلود PDF کتاب سفر به دنیای عارفه

عکس جلد کتاب سفر به دنیای عارفه
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سفر به دنیای عارفه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سفر به دنیای عارفه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سفر به دنیای عارفه

کتاب سفر به دنیای عارفه مجموعه خاطرات عارفه یاوری در سال سوم ابتدایی است. وی در این کتاب، به شرح دنیای اطراف خود همراه با نقاشی برای گروه سنی «ب» و «ج» می‌پردازد.

عارفه یاوری را بیشتر بشناسیم

او در 17 مهرماه 1386 در تهران به دنیا آمد. از چهار سالگی علاقه‌ی فراوانی به خواندن، نوشتن و نقاشی داشت. در کلاس اول ابتدایی به کمک مادر خود داستانی درباره‌ی ماجراجویی‌های یک جوجه مرغ و جوجه اردک نوشت. دایی عارفه به او دو جوجه اردک هدیه می‌دهد و او به کمک دایی‌ خود داستان جوجه اردک‌هایش را می‌نویسد. کلاس سوم ابتدایی به پیشنهاد دبیر خود شروع به نوشتن خاطرات روزانه‌اش می‌کند که کتاب پیش رو، ماحصل تلاش‌های وی برای خاطره‌نویسی است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سفر به دنیای عارفه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آرمان رشد
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۹۷
زبانفارسی
شابک978-600-9870-77-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سفر به دنیای عارفه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سفر به دنیای عارفه

برای دریافت کتاب سفر به دنیای عارفه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.