معرفی و دانلود کتاب عشق بی‌قانون

عکس جلد کتاب عشق بی‌قانون
قیمت:
۱۹۹۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب عشق بی‌قانون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عشق بی‌قانون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عشق بی‌قانون

بدون عشق زندگی ارزش زیستن ندارد. این را کسانی با عمق وجود درک کرده‌اند که عزیزی را از دست داده‌اند. کتاب عشق بی‌قانون رمانی عاشقانه به قلم عفت احمدی است که با داستان مجذوب‌کننده‌اش گاه اشک بر چشمانتان می‌نشاند و گاه وجودتان را غرق شادی می‌کند.

کتاب عشق بی‌قانون مناسب چه کسانی است؟

اگر به رمان‌های عاشقانه‌ی ایرانی علاقه دارید، از کتاب عشق بی‌قانون غافل نشوید.

در بخشی از کتاب عشق بی‌قانون می‌خوانیم:

دنیا گفت: خواهر جان ای کاش علی ثروتمند نبود. احساس می‌کنم می‌توانست تکیه گاه خوبی برای ما باشد.

گفتم: نمی‌دانم. شاید هم مرا دوست ندارد و این فقط زاییده افکار بچه‌ها است. سپس آهی کشیدم و گفتم: اما در هر صورت فرقی نمی‌کند. او هرگز و در هیچ شرایطی نباید از درون من باخبر شود و این عشق آغاز نشده تمام خواهد شد.

لحظاتی به سکوت گذاشت. صدای گریه کردن آرام دنیا را شنیدم. به سمت او برگشتم، او را در آغوشم فشردم و گفتم: خواهر کوچولوی من چرا گریه می‌کنی؟ مگر خواهرت زنده نباشد بگذارد تو گریه کنی.

گفت: به خاطر تو گریه می‌کنم. شاید سرنوشت پدر و مادر مرگ بود اما اقواممان حق نداشتند ما را به حال خود واگذار کنند. چرا تو به خاطر وضعیت مالیمان باید از عشقت بگذری؟ چرا نباید در برابر عشق او تو هم ابراز عشق کنی؟ چرا باید از این موضوع فرار کنی؟ ‌ای کاش یک روز آن‌ها را ببینم و به آن‌ها بگویم اگر شما در این دنیا از ما گذشتید اما من و خانواده‌ام در آن دنیا از شما نخواهیم گذشت.

گفتم: آرام باش. چرا تا دوستی مانده کینه را در دلت رشد بدهی. خدای ما هم بزرگ است. شاید قسمت من فردی بهتر از او باشد. ما از آینده و سرنوشت خود چه می‌دانیم؟ پس غصه بی‌کسی را نخور. تا خدا را داری چرا محتاج بنده خدا باشی؟ مهم این است که من و تو همدیگر را داریم و الان کنار هم هستیم. من حتی فکر اینکه یک لحظه بی تو زندگی کنم دیوانه‌ام می‌کند.

او سرش را روی دستم گذاشت و گفت: حق با تو است. شاید یک روز ما هم ثروتمند و خوشبخت شویم. گفتم: پول و ثروت که خوشبختی نمی‌آورد. من و تو الان هم خوشبختیم. اصلاً می‌خواهی دیگر دوستش نداشته باشم تا تو کمتر غصه بخوری؟ او خندید و گفت: مگر می‌شود؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عشق بی‌قانون
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات اندیشه مطهر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۸۴
زبانفارسی
شابک978-600-6357-41-6
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۹۹۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عشق بی‌قانون

یاسمن عبودی
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
خیلی ابتدایی نوشته شده هیچ هیجانی نداشت
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب عشق بی‌قانون

برای دریافت کتاب عشق بی‌قانون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.