معرفی و دانلود کتاب گپی با شیطان

عکس جلد کتاب گپی با شیطان
قیمت:
16000 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گپی با شیطان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گپی با شیطان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گپی با شیطان

تا به حال به ملاقات با شیطان فکر کرده‌اید؟ کتاب گپی با شیطان نوشته‌ی ندا عابدینی، داستانی خیالی و جذاب درباره‌ی گفت‌وگوی انسان با شیطان است که ما را با نوع نگاه او به جهان مادی و انسان‌ها آشنا می‌کند. روایتی جذاب با جنبه‌های اخلاقی بسیار که می‌تواند برای همه آموزنده باشد.

درباره کتاب گپی با شیطان:

کتاب حاضر تجربه‌ای تازه و منحصربه‌فرد است که ما را به یک ملاقات جذاب دعوت می‌کند. این اثر در مورد گناهانی صحبت می‌کند که شاید در نگاه اول آنقدر بی‌اهمیت به نظر برسند که متوجه آن‌ها نشویم اما همین گناهان کوچک به قدری اثرات منفی بر زندگی ما و اطرافیانمان دارد که می‌توان آن‌ها را یکی از آسیب‌های اساسی زندگی نامید. ندا عابدینی در کتاب گپی با شیطان (Chat with thge Devil) روایتی خیالی اما تاثیرگذار را به تصویر کشیده که ابعاد تازه‌ای از شیطان را به ما نشان می‌دهد و دید ما را به روی بسیاری از حقیقت‌های جهان می‌گشاید.

کتاب گپی با شیطان مناسب چه کسانی است؟

خواندن کتاب گپی با شیطان به همه افراد توصیه می‌شود چرا که می‌تواند راهنمایی مفید و آموزنده در زندگی باشد.

در بخشی از کتاب گپی با شیطان می‌خوانیم:

دروغگو دشمن خداست و دشمن خدا دوست خوب من است... وعده‌ی دروغ که هیچ مجازات دنیایی ندارد و خیلی آسیب زننده است را دوست دارم! چه بسیار کسانی را می‌بینم سر این وعده‌های دروغ بیچاره شده‌اند و دستشان هم به جایی بند نبوده و نتوانستند شکایتی بکنند! این یعنی حق الناس! حق الناس هم با توبه بخشیده نمی‌شه! مگر اینکه شاکی راضی بشه!... یا فکر کردید کسی که از دیوار مردم بالا می‌رود فقط دزد است؟ نخیر! انسان‌های کلاه بردار و ربا خوار و کم فروش و محتکر و... خیلی‌ها را بخواهم نام ببرم زیادند که همه در یک گروه قرار دارند، دور و اطراف شما یعنی همین کشور خودت می‌بینم که فقط در کتاب‌های دینی رباخواری را حرام می‌دانند ولی کل کشور کارش با ربا پیش می‌رود. تمامی بانک‌ها و موسسات اعتباری و تمام کارهای آزاد!... و چه لذتی برای من دارد این رباااا...

قهقهه‌ای زد و من با تاسف نگاهش می‌کردم و حرفی نداشتم و او پس از کمی مکث ادامه داد:

- یا قاتل را فکر می‌کنید همان است که کسی را می‌کشد؟ نخیر!... آنکس که آبروی دیگری را هم می‌برد گاهی همان حکم را دارد! یا تا بحال خودت دلی را نشکسته‌ای؟ اگر شکسته‌ای فکر می‌کنی در کدام گروه قرار داری؟ مخصوصا دل پدر و مادر را! اگر کسی دل آن‌ها را شکست و آن‌ها نبخشیدنش، فکر می‌کنی گناهش کمتر از قتل است!؟... دیگر چه چیزهایی را مثال زدید؟ ریاکاری!... من تعجب می‌کنم و حسرت می‌خورم وقتی می‌بینم آنقدر روی زمین کارهای خوب هست که کسی انجام نمی‌دهد و بیشتر دنبال ریا هستند، گاهی می‌گویم کاش من جای آدم‌ها بودم و از این کارهای خوبی که اطرافم هست را انجام می‌دادم تا رستگار شوم! ولی بیشتر آدمها همون کارها رو بخوان انجام بدن کاری می‌کنند که همه بفهمند و این هم چیزی جز ریا نیست!... دیگه چی گفتی؟ آهان غیبت! که خداروشکر آن هم مانند ریا در اطراف شما فراوان است

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گپی با شیطان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نویسندگان آزاد
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات37
زبانفارسی
شابک978-622-7188-55-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
16000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گپی با شیطان

فرامرز جکسون
۱۴۰۱/۱۰/۱۳
با سلام به همگی
کتاب خوبیه چون از زبان شیطان صحبت کرده و من از همین خوشم میاد و فقط چون تخیلی بود امتیاز کامل ندادم
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب گپی با شیطان

برای دریافت کتاب گپی با شیطان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.