معرفی و دانلود PDF کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن

عکس جلد کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن
قیمت:
3700 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن

کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن، نوشته‌ی گودرز سروی، یک منبع آموزشی تکمیلی برای تقویت ترجمه و یادگیری قواعد عربی پایه دوازدهم رشته‌ی ریاضی است. این کتاب درسنامه‌‌ها و پاسخنامه تشریحی پرسش‌های کتاب درسی را در برمی‌گیرد و یک منبع کاربردی و کامل برای شماست.

درباره‌ی کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن

درسنامه‌های این کتاب کمک آموزشی، دربرگیرنده‌ی واژه‌نامه‌، کلمات مترادف و متضاد، حالت‌های مختلف جمع، ترجمه‌ی متون کتاب درسی و توضیح قواعد کتاب عربی 3 است. در انتهای هر درس، نمونه سوالات امتحانی مربوط به همان درس ذکر شده که به دانش‌آموزان کمک می‌کند آمادگی لازم را برای امتحانات نهایی و موفقیت در آزمون‌ها پیدا کنند.

در پایان کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن، جدول بارم‌بندی درس عربی در امتحانات پایانی، به همراه آزمون‌های شبیه‌ساز نیمسال اول و دوم، ارائه شده است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند در ضمن آگاهی از میزان نمرات هر بخش، بر مباحث مسلط شوند. کتاب پیش‌رو یک منبع کمک آموزشی کامل برای یادگیری درس عربی است و مخاطبان را از مرور چندباره‌ی کتب درسی یا رجوع به منابع دیگر بی‌نیاز می‌کند.

کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن، تألیف گودرز سروی از سوی انتشارات خیلی سبز منتشر شده است.

کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن مناسب چه کسانی است؟

دانش‌آموزان مقطع دوازدهم رشته ریاضی، که می‌خواهند نمرات خوبی را در امتحانات درس عربی کسب کنند، مخاطبان این کتاب هستند. همچنین کنکوری‌ها برای تسلط بر مباحث این درس و بالا بردن درصدهای آزمون خود، می‌توانند از این منبع آموزشی کمک بگیرند.

فهرست مطالب کتاب

الدَّرْسُ الْأَوَّلُ: الدِّینُ وَ التَّدَیُّنُ
الدَّرْسُ الثَّانی: مَکَةُ الْمُکَرَّمةُ
الدَّرْسُ الثَّالِثُ: الْکُتُبُ طَعَامُ الْفِکْرِ
الدَّرْسُ الرَّابِعُ: الْفَرَزْدَقُ
آزمون‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات42
زبانفارسی
شابک978-622-230-510-9
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن

برای دریافت کتاب گام به گام دوازدهم ریاضی - عربی، زبان قرآن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.