معرفی و دانلود PDF کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی

عکس جلد کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی
قیمت:
12700 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی

کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی، نوشته‌ی سعید مرادپور، یک اثر کمک‌آموزشی بر مبنای درسنامه‌های متن‌محور و سؤال‌محور است که به شما کمک می‌کند جمع‌بندی مناسبی از درس شیمی 3 داشته باشید و خود را برای سوالات امتحانی و آزمون‌های پایان ترم تحصیلی آماده کنید.

درباره‌ی کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی

در این کتاب براساس نیازهای یادگیری هر درس، دو مدل درسنامه برای شما تدوین شده که روش اول شامل آموزش به روش طرح سؤالات امتحانی‌ست که از خط به خط کتاب درسی تألیف شده‌اند و روش دیگر آموزش با تمرکز به متن دروس است که برای درس‌های مفهومی‌تر در نظر گرفته شده.

متن درسنامه‌ها با توضیحات طبقه‌بندی شده و جامع همراه است و برای درک عمیق‌تر شما مباحث به‌همراه نمودار، عکس و جدول ارائه شده تا کوچک‌ترین ابهامی نسبت به مباحث کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی برایتان باقی نماند.

از دیگر ویژگی‌های این کتاب جدول بارم بندی درس شیمی 3، آزمون‌های نوبت اول و دوم و سوالات امتحانی به‌همراه پاسخ تشریحی است که به شما کمک می‌کند پاسخ های خود را با پاسخ‌های کتاب مطابقت دهید و نواقصتان را برطرف کنید.

ضمناً می‌توانید از جدول بارم بندی شیمی برای آگاهی از بودجه‌بندی مباحث این درس در امتحانات پایان ترم بهره ببرید. کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی، نوشته‌ی سعید مرادپور از سوی نشر تخصصی خیلی سبز منتشر شده و در دسترس دانش‌آموزان قرار گرفته است.

کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب به دانش‌آموزان پایه‌ی دوازدهم تجربی و کنکوری‌های این رشته که می‌خواهند جمع‌بندی خوبی از درس شیمی داشته باشند، پیشنهاد می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: مولکول‌ها در خدمت تندرستی
فصل 2: آسایش و رفاه در سایه شیمی
فصل 3: شیمی جلوه‌ای از هنر، زیبایی و ماندگاری
فصل 4: شیمی، راهی به سوی آینده روشن‌تر
آزمون‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات121
زبانفارسی
شابک978-622-230-509-3
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
12700 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی

Non.Mim.Zed
۱۴۰۲/۲/۲۴
متأسفانه فرصت کافی نداشتم که استفاده کنم اما منبع کامل و جامعی بود بهتر بود از اول سال همراه میشدم و پیش می‌بردم
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی

برای دریافت کتاب گام به گام دوازدهم تجربی - شیمی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.