معرفی و دانلود PDF کتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار

عکس جلد کتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار
قیمت:
13900 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار

کتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار، نوشته‌ی امیر زراندوز و زهرا جالینوسی شامل دو بخش آموزش و پرسش است که به شما کمک می‌کند صفر تا صد ریاضی این پایه‌ی تحصیلی را بیاموزید و با دسترسی به راه حل تمرینات کلاسی، خیالتان از بابت سوالات دشوار کتاب درسی راحت شود.

درباره‌ی کتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار

از ویژگی‌های این کتاب ارائه‌ی سوالات امتحانی به همراه پاسخ‌های دقیق است. اما از آن مهم‌تر درسنامه‌های کتاب با مثال‌های مفید و رسم شکل و نمودار است که یادگیری مطالب را آسان‌تر می‌کنند. در هر درسنامه بخشی تحت عنوان تذکرات مهم بیان شده که یادآوری آن سبب می‌شود از پس مسائل دشوارتر بربیاید. علاوه‌براین، وجود آزمون‌های جامع فصل به مرور و جمع‌بندی مطالب کمک شایانی می‌کند.

در کتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار، این امکان برای شما فراهم شده که به پاسخ کامل بخش‌های کار در کلاس، فعالیت و سؤال متن دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز به دانستن پاسخ صحیح به آن مراجعه کنید. از دیگر ویژگی‌های این اثر ارائه‌ی جدول بارم‌بندی درس ریاضی و آمار است که امکان یک برنامه‌ریزی دقیق را برای خواندن بخش‌های مختلف کتاب فراهم می‌کند. به این ترتیب می‌توانید وقت خود را براساس اهمیت هر موضوع تنظیم کنید.

کتاب حاضر نوشته‌ی امیر زراندوز و زهرا جالینوسی است که از سوی انتشارات خیلی سبز منتشر شده و در دسترس دانش‌آموزان پایه‌ی دهم قرار دارد.

کتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار مناسب چه کسانی است؟

دانش‌آموزان پایه‌ی دهم انسانی که می‌خواهند ریاضی و آمار خود را تقویت کنند و در امتحانات پایان نیمسال‌ها به نتیجه‌ی مطلوب خود دست یابند، این کتاب را از دست ندهند.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: معادله‌ی درجه‌دوم 
درس 1: معادله و مسائل توصیفی
درس 2: حل معادله درجه 2 و...
درس 3: معادله‌های شامل...
فصل 2: تابع
درس 1: مفهوم تابع
درس 2: ضابطه‌ی جبری تابع
درس 3: نمودار تابع خطی
درس 4: نمودار تابع درجه 2
فصل 3: کار با داده‌های آماری
درس 1: گردآوری داده‌ها
درس 2: معیارهای گرایش به مرکز
درس 3: معیارهای پراکندگی
فصل 4: نمایش داده‌ها
درس 1: نمودارهای یک‌متغیره
درس 2: نمودارهای چندمتغیره
آزمون‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات100
زبانفارسی
شابک978-622-230-502-4
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
13900 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار

برای دریافت کتاب گام به گام دهم انسانی - ریاضی و آمار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.