معرفی و دانلود PDF کتاب یان و یولیا جشن تولد می‌گیرند

عکس جلد کتاب یان و یولیا جشن تولد می‌گیرند
قیمت:
۲۰۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب یان و یولیا جشن تولد می‌گیرند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یان و یولیا جشن تولد می‌گیرند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یان و یولیا جشن تولد می‌گیرند

یان و یولیا جشن تولد می‌گیرند عنوان کتابی است از مارگرت رتیچ با ترجمهٔ مریم قندهاری و توسط انتشارات آبرنگ به چاپ رسیده است. این کتاب از مجموعه یان و یولیا، دربردارنده داستان‌های آموزنده برای گروه سنی (الف) و (ب) است. موضوع اصلی این داستان‌ها آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان است.

روز تولّد همیشه برای بچّه‌ها روز ‌خاصی است. هم‌چنین برای یان و یولیا که می‌توانند در پذیرایی از مهمان‌ها کمک کنند و فکر‌های جالبی برای بازی با آن‌ها در سر دارند. وقتی مهمان‌های جشن تولّد می‌آیند، همه چیز خوب و خوش پیش می‌رود و همه از خوردن کیک، بازی با قابلمه و خیمه شب‌بازی لذّت می‌برند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یان و یولیا جشن تولد می‌گیرند
نویسنده
مترجممریم قندهاری
ناشر چاپیانتشارات آبرنگ
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۶
زبانفارسی
شابک978-600-252-212-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب یان و یولیا جشن تولد می‌گیرند

برای دریافت کتاب یان و یولیا جشن تولد می‌گیرند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.