معرفی و دانلود PDF کتاب یان و یولیا به مسافرت می‌روند

عکس جلد کتاب یان و یولیا به مسافرت می‌روند
قیمت:
۲۰۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب یان و یولیا به مسافرت می‌روند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یان و یولیا به مسافرت می‌روند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یان و یولیا به مسافرت می‌روند

یان و یولیا به مسافرت می‌روند عنوان کتابی است از مارگرت رتیچ با ترجمهٔ مریم قندهاری و توسط انتشارات آبرنگ به چاپ رسیده است. این کتاب از مجموعه یان و یولیا، دربردارنده داستان‌های آموزنده برای گروه سنی (الف) و (ب) است. موضوع اصلی این داستان‌ها آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان است.

مسافرت در تعطیلات همیشه برای بچه‌ها تجربه هیجان‌انگیزی است. به ویژه وقتی آدم مثل یان و یولیا اول با ماشین سفر کند، سپس سوار کوپه یک قطار مخصوص حمل ماشین شود و سرانجام با کشتی به سفر ادامه دهد. این خواهر و برادر در سفر خود با چیزهای تازه‌ای آشنا می‌شوند که آن‌ها را شگفت‌زده می‌کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یان و یولیا به مسافرت می‌روند
نویسنده
مترجممریم قندهاری
ناشر چاپیانتشارات آبرنگ
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۶
زبانفارسی
شابک978-600-252-221-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب یان و یولیا به مسافرت می‌روند

برای دریافت کتاب یان و یولیا به مسافرت می‌روند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.