معرفی و دانلود کتاب اشک و خون

عکس جلد کتاب اشک و خون
قیمت:
12000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اشک و خون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اشک و خون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اشک و خون

کتاب اشک و خون رمانی عاشقانه و جذاب به قلم نویسنده‌ی توانمند، سید مصطفی سیدمشهدی است. مردی در خیابان مانع تصادف دختربچه‌ای می‌شود و این اتفاق به ظاهر ساده، مسیر زندگی او را دگرگون می‌کند. کسی که به نظر می‌رسد همه او را می‌شناسند غیر از خودش... داستانی هیجان‌انگیز از آشنایی،‌ عشق و بازیافتن.

کتاب اشک و خون مناسب چه کسانی است؟

اگر به رمان‌های عاشقانه‌ی فارسی علاقه‌مند هستید، کتاب اشک و خون انتخاب مناسبی برای شماست.

در بخشی از کتاب اشک و خون می‌خوانیم:

اتوبوس ایران‌پیما روز پنج‌شنبه ساعت 3بعدازظهر، شهر اهواز را به قصد اصفهان ترک کرد. ساعت 6 صبح روز بعد [جمعه]، اتوبوس مسافربری حامل 35نفر در ترمینال کاوه شهر اصفهان توقّف نمود. بلیط برگشت همان‌روز [جمعه] را خریداری و از ترمینال بیرون آمدم. باد و باران با همنوایی هم، طبل روح‌بخش هوای پاک و دلنواز شهر زیبای اصفهان را که گویی در سکوت صبح دل‌انگیز، آهنگ موزون می‌نواخت و روح و روان آدمی را به شور و نشاط درونی سوق می‌داد.

در یکی از خیابان‌های پاک و دلنشین شهر به آرامی قدم زدم. درختان با قامت برافراشته خود، در دو طرف خیابان سر در آغوش هم فرو برده، جلوه خاصّی به آن مکان مفرّح بخشیده بودند.

احساس خستگی بعد از ساعتی قدم‌زدن، وجودم را فرا گرفت. زیر سایبان خانه‌ای زیبا و خوش‌منظر قرار گرفتم تا مبادا بارش سرد باران، مرا بیش از بیش خیس کند. لحظه‌ها با سرعتی هر چه تمام‌تر، عمر باارزش آدمی را در شمایل ناخوب زمان به یغما می‌بردند.

دختربچّه‌ای که ظاهراً 5 ساله به نظر می‌رسید، به فاصله 30قدمی از من، آن طرف خیابان از خانه‌ای بیرون آمد. با دیدن او، حسّ عجیبی مرا فرا گرفت. وقتی نگاهش به من افتاد، ناگهان فریاد برآورد:

- بابا... بابا...

چتری کوچک و رنگین بالای سر خود گرفته بود. آن را به گوشه‌ای پرتاب کرد و سراسیمه به سوی من دوید. اتومبیلی از فاصله‌ای نه چندان دور در حرکت بود و هر لحظه هم به سرعت خود می‌افزود. خودم را با عجله به دختربچّه رساندم و او را در آغوش گرفتم در حالی که ترس تمام وجودش را فرا گرفته بود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اشک و خون
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پژوهش اخوت
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات171
زبانفارسی
شابک978-622-661517-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
12000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اشک و خون

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب اشک و خون

برای دریافت کتاب اشک و خون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.