معرفی و دانلود کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است

عکس جلد کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است

کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است اثر علی شمیسا مفهوم نوازش را از بعدهای مختلف بررسی می‌کند. مفهوم نوازش، یکی از مفاهیم بسیار مهم در روابط انسانی است که اگر در زندگی کمرنگ یا حذف بشود، می‌تواند تأثیراتی مخرب برجای بگذارد.

نوازش مفهومی است که به درجه پایین و بالا بودن هوش عاطفی مربوط می‌شود؛ یعنی هرچه هوش عاطفی فرد رشدیافته‌تر باشد، قطعاً در نوازیدن یا همان داد و ستد عاطفی موفق‌تر عمل می‌کند و هر چقدر رشدنایافته باشد، در نوازیدن لنگ می‌زند.

موضوع نوازش درواقع از زمانی آغاز می‌شود که به دیگران سلام می‌گویید. سلام و درود، خود آغاز نوازش است. زمانی‌که به دیگران دست می‌دهید و احوالشان را می‌پرسید، زمانی‌که از تیپ و قیافة دوستتان تعریف می‌کنید، وقتی او را به صرف ناهار یا آبمیوه دعوت می‌کنید، زمانی‌که جشن تولدش را تبریک می‌گویید یا به جشن عروسی‌اش می‌روید یا وقتی یکی از عزیزانش فوت می‌کند و نزد او می‌روید و به او تسلیت می‌گویید، این رفتارهای اجتماعی، شکلی از نوازش است و شما نمی‌توانید آن‌ها را نادیده بگیرید. وقتی در جایی نشسته باشید و دوستانتان از کنارتان رد شوند و به شما سلام نگویند، قطعاً این رویداد روحتان را آشفته می‌سازد و نشان می‌دهد که فقط نوازش سلام در یک ارتباط روزانه چقدر برایتان مهم است. پس کسی نمی‌تواند نوازش را انکار کند، مگر آن‌که مشکلات روان‌پریشانه داشته باشد. پس بهتر است نوازیدن یعنی نوازش دادن و نوازش گرفتن را از سه زاویه بنگریم؛ نخست این‌که نوازش یک سری مهارت است که بایستی آموخت و فنون خاص خود را دارد و دوم این‌که یک هنر است و اگر با ظرافت همراه شود اوج تأثیرگذاری خود را دارد و جنبة رمانتیک و فانتزی عاشقانه به خود می‌گیرد و سوم، نوازش نوعی آگاهی و شناخت است که لازم است هر کسی از درجة یک تا صد آن را بیاموزد؛ سپس این مهارت را از خانواده به جامعه انتقال دهد تا بتواند در ارتباطات انسانی خود موفق بشود، چراکه نوازش یکی از موضوعات اساسی علم موفقیت و ارتباطات و خانواده و مدیریت می‌باشد. برای مثال زمانی‌که در تجارت، موضوع مشتری‌ مداری مطرح می‌شود، بدین معنی است که بایستی علم، مهارت و هنر نوازیدن مشتری را یاد بگیرید و رضایت او را به‌دست آورید.

درصدی از دختران یا پسران هر روز سنشان برای ازدواج بالا می‌رود، دلشان هم می‌خواهد ازدواج کنند؛ اما اغلب در جذب جفت دلخواه خود شکست می‌خورند. وقتی به تجزیه‌ و تحلیل علت این معضل اجتماعی می‌پردازیم، متوجه می‌شویم که اینان در دادوستد عاطفی نوازش، نابالغ و ناتوان‌اند و فرد موردنظر را فراری می‌دهند.

شما اگر بتوانید در نوازیدن، مهارت کافی و لازم را پیدا کنید، هر کجا که بروید، مهره مار خواهید داشت و معجزه نفوذتان، خود را آن‌جا نشان می‌دهد. مهارت در نوازیدن، جزئی از هوش عاطفی به‌شمار می‌رود. اگر بتوانید در هر کجا که اراده کنید، دادوستد عاطفی بکنید، بنوازید تا نوازیده شوید، آن‌گاه می‌توانید با بهره‌گیری از این مهارت، به موفقیت‌های عاطفی و اجتماعی دست یابید.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار نویسنده
فصل اول: سواد نوازیدن (نوازش دادن، نوازش گرفتن)
فصل دوم: نوازش‌دهی و نوازش‌گیری‌های بیرونی
فصل دوم: بحث‌های آزاد دربارۀ نوازش
فصل سوم: قوانین محدودکنندۀ نوازش
فصل چهارم: شیوه‌های تبادل نوازش
فصل پنجم: نوازش در روابط زناشویی
طرح جدایی (طلاق) یعنی حذف نوازش‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴۶
زبانفارسی
شابک978-964-236-562-3
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است

علی رضا
۱۳۹۶/۹/۱۲
با این که صفحات کمی را مطالعه کردم ولی باید بگویم برخلاف اسم کتاب که شایدکسی فکر کندنوازش دیگرکلاس رفتن نمی‌خواهد، کتاب بسیارعالی است توصیه میکنم دانلود کنیدو وقتی مطالعه کنید متوجه اهمیت کتاب می‌شوید.
رضا زمانی
۱۴۰۱/۱/۲۴
این کتاب به اصلی‌ترین مبحث تحلیل رفتار متقابل یعنی نوازش پرداخته که خیلی مفیده همه در موردش بدونن چرا که از نیاز‌های اساسی انسان هاست
Asghar Asghari
۱۳۹۷/۴/۳۱
سلام.
عالی. و کامل و البته که خواندن این کتاب برای همه لازم نیست بلکه واجب است.
Mohamad Javad
۱۴۰۱/۱/۱۸
بسیار عالی و مفید بود پیشنهاد میکنم کارهایی که ازتون میخواد رو همراه با کتاب انجام بدید
سمیرا بوالحسنی
۱۳۹۷/۱/۱
به نظرم کتاب خیلی کلی و اجمالی بود. صرفا تقسیم بندی بود تا راهکار و شناخت هر چه بیشتر
shahab sh
۱۳۹۶/۱۱/۴
بد نبود، ولی بیشتر یک دسته بندی کلی و نگاه کلی رو به مخاطب نشون میده
وحید علایی
۱۴۰۱/۱/۳۱
دیدگاه آدم رو به اطرافیان و مخصوصا عزیزانمون و نحوه برخورد باهاشون عوض میکنه
حدیث بهرسی
۱۳۹۹/۱۱/۲۹
مطمئنا درهای جدیدی از دانش درباب نوازش خواهم آموخت. ممنونم
Adele Nikbakhty
۱۳۹۸/۷/۲۵
کتاب بدی نیس
اولشو عالی شروع کردن
اما درکل بدرد میخوره
زینب دارایی
۱۳۹۷/۸/۱۰
کتاب بسیار مفید در زمینه سواد عاطفی می‌باشد
Kamand Al
۱۳۹۶/۱۰/۱۰
این کتاب واقعا دوست داشتنى هستش، واقعا ممنون بابت این اپلیکیشن عالى
صدیقه عزیزپور
۱۴۰۰/۴/۴
مفید برای کسانی که به تازگی ازدواج کرده‌اند.
امیر ارسلان زاده
۱۳۹۷/۸/۲۵
فوقالعاده بود
Pariya Ali Akbari
۱۳۹۹/۸/۵
حتما مطالعه کنید کوتاه و عالی
مشاهده همه نظرات ۱۴

راهنمای مطالعه کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است

برای دریافت کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.