معرفی و دانلود رمان هات

عکس جلد رمان هات
قیمت:
۱۵۰۰۰ ۹۰۰۰ تومان ۴۰%
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی رمان هات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی رمان هات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی رمان هات

هات: رمان فرارگاه

هات‌ با خدا هیچ میانه‌ی خوبی نداشت‌. سیگاری گیراند و تف تلخی حواله‌ی زمین کرد‌. پیشانی‌اش لوچ انداخت. با آن گیوه‌ها‌ لخ‌لخ‌کنان راه می‌رفت‌. انگار اعدامی‌ای بود که او را به پای دار اعدام می‌بردند‌. آیا قاتل بود‌؟ کسی به‌درستی نمی‌دانست. انگار داشت با او حرف می‌زد‌:

مگر تو چه کرده بودی که این‌گونه دلت در تلاطم بود!؟ مثل باد گرمسیری در خود لوله می‌شدی و می‌پیچیدی و بر سطح صخره‌ها و سینه‌ی تپه‌ها فرو‌می‌نشستی و باز می‌آمدی‌. می‌رفتی و از نظرها غایب می‌شدی‌. می‌رفتی و ردی از غبار‌، از غبار خاکستری دشت‌های گرم و سوزان، بر جای می‌گذاشتی‌. شبیه سمندی که نه چون باد، که صاعقه‌وار دل خود را هی می‌کردی و در ورای تپه‌ماهورها از نظرها محو می‌شدی‌؛ مثل همیشه، همیشه‌ی آن آمد و رفتن‌های عجیب، که آدم حس می‌کرد این آخرین آمد و رفت توست‌.

مگر تو چه کرده بودی که‌، پس از این همه سال‌، آن سؤال‌، آن پرسش بی‌جواب، را، که این همه مدت روی دلت سنگینی می‌کرد، حالا به زبان می‌آوردی!؟ حتم دارم آن‌وقت‌ها فکر می‌کردی این سؤال بی‌جواب است. یا اصلاً خودت جواب آن را از پیش می‌دانستی و خوش نداشتی آن را بیان کنی و آنچه را از قبل می‌دانستی دوباره به تو یادآوری کنند‌. تو که چیزی برای گفتن و داشتن نداشتی‌. داشتی‌.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابرمان هات
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۰۸
زبانفارسی
شابک978-600-175-415-9
موضوع کتابکتاب‌های انقلاب و دفاع مقدس
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ۹۰۰۰ ت ۴۰%
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه رمان هات

برای دریافت رمان هات و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.