معرفی و دانلود PDF کتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی

عکس جلد کتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی
قیمت:
20000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی

کتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی نوشته‌ی محمدجواد نوری و امیر زراندوز، شامل چندین آزمون، درس‌نامه، مشاوره و پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از امتحانات این درس سربلند و با نمره‌ی عالی بیرون بیایند.

درباره‌ی کتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی:

کتاب پیش رو از چهار بخش آزمون‌های نوبت اول، آزمون‌های نوبت دوم، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها و درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی تشکیل شده است.

آزمون‌های نوبت اول به دو قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده و آزمون‌های طبقه‌بندی نشده تقسیم شده‌اند. در قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده، شماره‌های 1 و 2 فصل به فصل طبقه‌بندی شده‌اند، به همین خاطر شما به سادگی می‌توانید بعد از مطالعه‌ی هر فصل از درس‌نامه، تعدادی از پرسش‌ها را ارزیابی کنید. این آزمون‌ها 20 نمره‌ای و درست مانند یک آزمون واقعی و کامل هستند. همراه با پرسش‌های این آزمون‌ها، نکته‌های مشاوره‌ای هم برای شما گنجانده شده است تا راهنمای شما در درس خواندن پیش از امتحان و پاسخگویی به آزمون در زمان امتحان باشد.

آزمون‌های طبقه‌بندی نشده که شامل آزمون‌های شماره 3 و 4 می‌شود، طبقه‌بندی نشده‌اند تا تنها دو آزمون نوبت اول به آزمونی که معلم‌تان از شما خواهد گرفت شباهت داشته باشد.

آزمون‌های نوبت دوم مطابق امتحان پایان سال طراحی و درست به همان شکل آزمون‌های نوبت اول تقسیم‌بندی شده‌اند. در قسمت پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها، تمام چیزهایی که شما لازم است در امتحان بنویسید تا نمره‌ی کاملی به دست آورید، گردآوری شده است.

بخش درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی برگ برنده‌ی شما نسبت به افرادی است که این کتاب را مطالعه نمی‌کنند. در این بخش همه‌ی چیزهایی که شما برای کسب نمره‌ی عالی در امتحان حسابان احتیاج دارید، فقط در 23 صفحه آورده شده است، پس از آن لذت ببرید.

کتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه یازدهم رشته‌ی ریاضی مخاطبان این کتاب‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات62
زبانفارسی
شابک978-600-412-492-8
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی

محمد عرفان جلالی
۱۴۰۱/۹/۲۹
این کتاب با توجه به کارکردی که براش تعریف شده عالیه؛ اما توجه کنین با توجه به کارکردی که براش تعریف شده یعنی خواندش شب قبل امتحان اگه شما به کتاب حسابان مسلط نیستین و میخواین شب امتحان با خوندن این کتاب کاری از پیش ببرید بدونین که موفقیت آمیز نیست. بهتره که از چند روز قبل از امتحان کتاب‌های کمک رو درسی دیگری مطالعه کنین ولی بازم میگم اگه در طی سال خواندین درسو و برای مرور شب قبل امتحان کتابی میخواین این کتاب بهترینه
Alireza Hosseini
۱۴۰۱/۳/۱۳
کتابهای شب امتحان خیلی عالین!
بسیار مختصر و جمع و جور... خیلی بدردم خورد...
با تشکر از کتابراه!
محدثه حافظی
۱۴۰۱/۱۰/۶
خیلی خوب بود من راضی بودم
مخصوصا اینکه درسنامه رو خیلی خوب و خلاصه گفته😍
هادی جمالی
۱۴۰۱/۴/۲۴
خیلی مفیده برای شب قبل آزمون حتما اگر می‌تونید بخونیدش
مهنو
۱۴۰۱/۹/۵
عالیه. پیشنهاد می‌کنم حتما بخرید
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی

برای دریافت کتاب شب امتحان حسابان 1 - یازدهم ریاضی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.