معرفی و دانلود کتاب در قلبت جایی برای من هست؟

عکس جلد کتاب در قلبت جایی برای من هست؟
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب در قلبت جایی برای من هست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب در قلبت جایی برای من هست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب در قلبت جایی برای من هست؟

کتاب در قلبت جایی برای من هست؟ نوشته‌ی مریم اسدی علیایی، ماجرای احساسی و عاشقانه‌ی دختری را به تصویر می‌کشد که به اصرار خانواده با پسرعموی خود ازدواج می‌کند و در شب عروسی، نامه‌ای از عشق گمشده‌اش دریافت می‌کند.

رمان جذاب در قلبت جایی برای من هست به زندگی دختری به نام سحر می‌پردازد که طبق آداب و رسوم خانواده‌ی پدری باید با پسر عموی خود ازدواج کند اما او درگیر رابطه‌ای پرشور و احساسی با شخص دیگری می‌شود. پدر به رابطه‌ی پنهانی ساحل پی می‌برد و این رابطه با مخالفت شدید پدر او روبرو می‌شود. پدر برای ازدواج سحر با پسرعمویش به هر راهی روی می‌آورد. از طرف دیگر، برخلاف انتظار، عشقش به صورت ناگهانی ناپدید می‌شود و این موضوع ساحل را از نظر روانی در شرایط سختی قرار می‌دهد تا این‌که در شب عقد با پسرعمویش، نامه‌ای از این عشق گمشده به دستش می‌رسد و... .

مریم اسدی علیایی نویسنده‌ی موفق و خوش‌آتیه‌ای است که از میان آثار وی می‌توان به مواردی مانند «آناهید» و «مراقبم باش» اشاره کرد.

در بخشی از رمان در قلبت جایی برای من هست می‌خوانیم:

کلیدها رو از مش رمضون گرفتم و به سمت ساختمان راه افتادم، با هیجان فراوان کلید را در قفل چرخاندم، خانه پر بود از عطر آقاجون ومادرم و روزهایی که با شاهین سپری کرده بودم، خیلی دوست داشتم که از در ورودی تا اتاقم را بوسه باران کنم، آخه خیلی از عزیزانم در اینجا قدم گذاشته بودن، بیشتر از هر وقت دلم برای مادرم پر می‌کشید، از پله‌ها بالا رفتم یکی یکی و آهسته آهسته، پله‌ی اول را به یاد مادرم بعد به یاد اقاجون و بقیه پله‌ها را همه به یاد شاهین بالا رفتم، اشک می‌ریختم اما اشک‌هایم متفاوت بود، چهار سال پیش از سر لجبازی می‌گریستم حالا از شدت درماندگی و بی‌کسی، دستگیره در را به سمت پایین فشار دادم، اتاقم دست نخورده و مرتب بود فقط مادرم تغییراتی بوجود آورده بود که قلبم را بشدت فشرده می‌کرد، مادرم تمام اتاق را با عکس‌های عقد و عروسیم پوشش داده بود. روی صندلی نشستم در واقع ضعف کردم، خاطره‌ها به مغزم فشار می‌آوردند، عکس شاهین را از روی میز برداشتم و در آغوش فشردم، شاهین به من قول داده بود، هیچ وقت قولش را که به من داده بود یادم نمی‌رفت، او گفت تمام آرزویش خوشبختی من است، اما سرانجام من چی شد؟ خوشبختی؟!

عکس شاهین را مقابل صورتم گرفتم، شاهین من رو می‌بینی؟! تو که می‌خواستی در لندن خواستنی‌ترین خاطره را برایم رقم بزنی، پس چرا بدترین خاطره‌ام شد؟!!! با هق هق در کمد را باز کردم، سفیدی لباس عروس چشمانم را نابینا کرد، حالت تهوع داشتم به سمت دستشویی دویدم چند بار آب سرد به صورتم زدم و بعد هم جسم بی‌جانم را روی تخت رها کردم و چشمانم را روی هم گذاشتم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب در قلبت جایی برای من هست؟
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ندای الهی
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۳۲
زبانفارسی
شابک978-600-6113-58-6
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب در قلبت جایی برای من هست؟

آوا رییسی
۱۴۰۰/۱۱/۴
به نظر من به عنوان یه رمان متوسط خوب بود ولی جای پیشرفت داشت. البته از کلمات بسیار خوبی استفاده کرده بود و اینکه شعر‌های وسط رمان با روح آدم بازی می‌کرد ولی یه ذره غیر منطقی بود که سام و ساحل اونقدر سریع به هم وابسته شده بودن و ساحل تا مرز مرگ رفته بود!!! اما شاهین خیلیییی خوب بود از اول رمان عاشقش بودم🤗 خانم مریم اسدی خسته نباشی... میرم تا سومین رمان از شما رو بخونم!
N.S M
۱۴۰۰/۲/۲۴
کتاب خیلی خوبی بود
خسته نباشید خانم اسدی عزیز
شاهین عاشق واقعی بود اما سام نه... چون اگر عاشق واقعی بود نهایت تلاشش رو برای رسیدن به ساحل میکرد
اشتباه ساحل هم این بود که باید از اول نظرش رو درمورد ازدواجش و فرد مورد علاقش میگفت حتی اگر با مخالفت خانواده رو به رو میشد
اما شاهین واقعا درجه یک بود👌👌👌
زهرا رسنگار
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
واقعا دست نویسندش خانم مریم اسدی درد نکنه کتابش خیلی خوب خوب که عرض کنم عالی این ستاره‌ها خیلی کمه باید میشد بیشترش کنیم😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
ساره رشیدی
۱۴۰۰/۲/۱۰
من کتاب دوم خانم اسدی میخواهم دختر بمانم خوندم به نظرم نگارش بهتر و واقعه گرانه تر بود. این رمان خیلی دور از واقعیت و چند جای کلیدی داستان ابهام داشت
ویدا ف
۱۳۹۹/۴/۳۰
کتاب خوبی بود و متن کتاب کشش لازم رو برای تموم کردن داستان داشت، هرچند که بعضی جاها اغراق شده بود و به دور از واقعیت بود
فریناز منزویان
۱۴۰۰/۹/۲
خیلی و بد و بی سر و ته اصلا نمی‌فهمی فاز طرف چیه مگه میشه آدم برای کسی آنقدر بی قرار باشه بعد یهو پشیمون بشه بخاد نظر یکی دیگه رو جلب کنه
سعیده هاجرپور
۱۴۰۰/۶/۱۳
کتاب متوسطی بود و هر لحظه من منتظر بودم ک الان سام و ساحل خواهر برادر از اب در میان
در کل بد نبود ارزش یه بار خوندن رو داشت
محدثه راد
۱۳۹۹/۴/۲۳
وای یه کتاب عالی بودواقعا دست نویسندش درد نکنه برای من اینقدر جذاب بود که دوروزه تمومش کردم. بازم ممنون
مهسا بابایی
۱۳۹۹/۳/۹
خیلی قشنگ بود واقعا خوشم اومد واقعا همچین مردهایی مثل شاهین کم پیدا میشن
زهرا اسماعیلی
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
خیلی خوب بود یه جاهاییش غیر واقعی می‌نمود ولی در کل خوب بود، مجذوب داستان میشی
Rozhin Fathi Fathi
۱۴۰۰/۶/۲۳
واقعا سام ارزش موندن نداشت. اخرش خیلی خوب تموم شد
محیا رضازاده
۱۴۰۰/۶/۲۰
عالی بود فقط خیلی ساحل سریع عاشق شاهین شد
Roza M
۱۴۰۰/۶/۱۶
فاجعه. عدم ترتیب زمانی، پرش داستان و....
mahsa pahlevan
۱۴۰۱/۴/۲۷
به نظر من داستان ضعیف
و قابل پیشبینی بود
nesa 1362
۱۴۰۰/۸/۱۶
داستان یه دختر احمق که از خوشی زیاد نمی‌دونه چی کار کنه....
مشاهده همه نظرات ۲۲

راهنمای مطالعه کتاب در قلبت جایی برای من هست؟

برای دریافت کتاب در قلبت جایی برای من هست؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.