معرفی و دانلود PDF کتاب با آیدا، تا همیشه!

عکس جلد کتاب با آیدا، تا همیشه!
قیمت:
۲۴۸۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب با آیدا، تا همیشه! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب با آیدا، تا همیشه! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب با آیدا، تا همیشه!

کران لیویس داستانی عاطفی، زیبا و برگفته از واقعیت را در کتاب با آیدا، تا همیشه! برای کودکان به تصویر کشیده است. این داستان که نامزد دریافت جایزه شده، درباره زندگی و دوستی دو خرس در باغ‌وحش است که ناگهان یکی از آن‌ها بیمار می‌شود. این کتاب کودکان را با تجربه‌ی از دست دادن عزیزان آشنا کرده و به آن‌ها کمک می‌کند تا به احساسات‌شان غلبه کنند.

موضوع کتاب با آیدا، تا همیشه! (Ida, Always) چیست؟

گاس و آیدا دو خرسی بودند که در باغ وحشی بزرگ زندگی می‌کردند. آن‌ها هر روز با هم مشغول توپ بازی می‌شدند، مسابقه می‌دادند و اوقات خیلی خوبی را در کنار یکدیگر سپری می‌کردند. تا اینکه یک روز صبح گاس هر چه دنبال آیدا گشت، او را پیدا نکرد. سونیا، نگهبان باغ وحش به گاس توضیح داد که آیدا مریض شده است و گاس باید خود را برای این موضوع آماده کند...

کتاب حاضر با نگاهی تسلی‌بخش، کودکان را در غم از دست دادن کسی که دوستش دارند، یاری می‌دهد و با بیانی ساده و داستانی دلنشین به آن‌ها یاد می‌دهد افرادی که از این دنیا می‌روند برای همیشه در قلب‌شان حضور دارند و بخشی از وجودشان هستند. همچنین این قصه اهمیت مهربانی، دوستی و در کنار یکدیگر ماندن را به کودکان می‌آموزد و یک دوستی ناب و خالص را به تصویر می‌کشد. گاس و آیدا در همه‌ی شرایط خوب و بد در کنار هم هستند و یکدیگر را تنها نمی‌گذارند.

هدف کران لیویس (Caron Levis) در داستان با آیدا، تا همیشه! این است که کودکان را با مقوله‌ی از دست دادن عزیزان آشنا کند و به آن‌ها نشان دهد که از دست دادن چه حسی دارد و چگونه می‌توان با این غم و احساسات کنار آمد.

کتاب با آیدا، تا همیشه! مناسب چه کسانی است؟

این داستان فوق‌العاده با تصاویر زیبا و چشم‌نواز برای سنین 3 تا 7 سال آموزنده و دوست‌داشتنی است.

در بخشی از کتاب با آیدا، تا همیشه! می‌خوانیم:

گاس توی یک پارک بزرگ، وسط یک شهر بزرگ تر زندگی می‌کرد. ساختمان‌ها دور و برش قد میکشیدند و قیافه‌ی آسمان را تغییر می‌دادند. نگهبان‌های باغ وحش به حیوان‌ها سر می‌زدند و مردم برای دیدنشان می‌آمدند و می‌رفتند.

با همه‌ی این‌ها، هر روز صبح، وقتی تلیک تلیک کلیدها و تلق تلوق کفش‌ها بلند می‌شد، گاس از غارش بیرون می‌زد تا
روزش را با آیدا بگذراند. آیدا آن جا بود. همیشه!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب با آیدا، تا همیشه!
نویسنده
مترجمآناهیتا حضرتی کیاوندانی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۱
زبانفارسی
شابک978-600-462-062-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۸۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب با آیدا، تا همیشه!

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب با آیدا، تا همیشه!

برای دریافت کتاب با آیدا، تا همیشه! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.