معرفی و دانلود PDF کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی

عکس جلد کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی
قیمت:
۲۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی

کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی نوشته‌ی الیزابت هاورکرافت، با تصاویری زیبا کودکان را به مدت دوازده ماه با نحوه‌ی زندگی دزدان دریایی آشنا می‌کند. این داستان خواندنی باعث تقویت قوه تخیل در کودکان می‌شود.

موضوع کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی چیست؟

آیا می‌خواهید بدانید زندگی در کشتی دزدان دریایی چگونه است؟ پس برای یک سفر یک ساله در دریا خود را آماده کنید. در این سفر مشاهده خواهید کرد که چگونه دزدان دریایی به یک کشتی حمله می‌کنند و با نهنگ‌ها می‌جنگند.

این کتاب شگفت‌انگیز اگر در کلاس توسط مربیان و یا در خانه بوسیله‌ی پدر و مادر آموزش داده شود، منجر به آشنایی کودکان با مشاغل می‌شود و در برگزیدن شغل آینده‌ی فرزندان بسیار موثر خواهد بود.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار ‌کنند. الیزابت هاورکرافت (Elizabeth Havercroft) داستان یک سال درون کشتی دزدان دریایی (A year on a pirate ship) را برای کودکان دبستانی تالیف کرده است.

در بخشی از کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی می‌خوانیم:

دزد‌های دریایی در حال بارگیری مایحتاج خود درون کشتی هستند. به محض تمام شدن، آماده حرکت خواهند بود. کاپیتان بر سر مردان خدمه کشتی داد میزند تا سریع‌تر بشکه‌ها و بسته‌های غذایی را حمل کنند. قصاب جزیره هم به دنبال گرفتن گوشت‌های دزیده شده خود از دزدهای دریایی بود. کشتی هنوز به چند خدمه دیگر نیاز داشت. یکی از ملوانان کشتی می‌خواست مردان بیشتری به آن‌ها بپیوندند. حتی گربه کشتی هم در انتخاب یک خدمه کشتی نقش داشت.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
ماه ژانویه: بارگیری کشتی
ماه مارس: نصب بادبان
ماه آپریل: گیر کردن در جلبک‌های آبی
ماه می: حمله دزدهای دریایی
ماه ژوئن: زندگی درون جزیره
ماه آگوست: تماشای نهنگ آبی
ماه اکتبر: یک طوفان بزرگ
ماه دسامبر: الوار کشتی غرق شده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۷
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی

DANIAL ARDESTANI
۱۴۰۰/۲/۲
عالییییییی بود حتما بخونید
mhmwdys057@gmail.com Jhkg
۱۴۰۰/۸/۱۵
کتاب خیلی خوبی بود
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی

برای دریافت کتاب یک سال درون کشتی دزدان دریایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.