معرفی و دانلود PDF کتاب ما همه ماهی می‌گیریم

عکس جلد کتاب ما همه ماهی می‌گیریم
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ما همه ماهی می‌گیریم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ما همه ماهی می‌گیریم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ما همه ماهی می‌گیریم

کتاب ما همه ماهی می‌گیریم نوشته‌ی سارا قهرمانی، داستان یک روباه کوچولو است که به ماهیگیری می‌رود اما عجله‌اش باعث می‌شود که نتواند هیچ ماهی‌ را صید کند. این داستان از مجموعه آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان است که صبر و بردباری را به بچه‌ها می‌آموزد.

درباره‌ی مجموعه داستان کودک آموزش مهارت‌های زندگی

آشنایی کودکان با مهارت‌های گوناگون زندگی سبب می‌شود عملکرد بهتری در فعالیت‌های روزمره‌ی خود داشته باشند. نقش والدین در تشویق کودکان به یادگیری این مهارت‌ها و لزوم تقویت اعتماد به نفس کودک، به سازگاری بیشتر آن‌ها در انجام وظایفشان کمک‌ می‌کند. به عبارت دیگر محیط خانه و مدرسه می‌تواند بستر مناسبی باشد تا کودک را نسبت به پذیرش مسئولیت‌های تازه و حل تعارضات هر مرحله از رشد آماده کند. در مجموعه کتاب آموزش مهارت‌های زندگی که توسط نشر آبستا منتشر شده، داستان‌هایی با موضوع مهارت‌های مختلف زندگی تالیف شده تا والدین به مدد دنیای ادبیات برای چالش‌های یادگیری کودکان خود راهکارهای مناسبی پیش روی خود داشته باشند.

کتاب ما همه ماهی می‌گیریم برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان برای کودکان 3 تا 7 سال جالب و آموزنده خواهد بود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ما همه ماهی می‌گیریم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-6580-38-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ما همه ماهی می‌گیریم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب ما همه ماهی می‌گیریم

برای دریافت کتاب ما همه ماهی می‌گیریم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.