معرفی و دانلود PDF کتاب از این کتاب به آن کتاب!

عکس جلد کتاب از این کتاب به آن کتاب!
قیمت:
۲۴۸۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب از این کتاب به آن کتاب! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب از این کتاب به آن کتاب! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از این کتاب به آن کتاب!

کتاب از این کتاب به آن کتاب! نوشته‌ی ریچارد برن، ماجرای جالب بلا و بن را به تصویر می‌کشد که در کتاب خودشان مشغول بازی بودند اما ناگهان اتفاقی می‌افتد که آن‌ها را به داستان‌ها و کتاب‌های دیگر می‌برد و اتفاقات جالبی را رقم می‌زند که باعث تقویت قوه‌ی تخیل کودک می‌شود.

موضوع کتاب «از این کتاب به آن کتاب!» (!We're in the Wrong Book) چیست؟

بن و بلا به همراه سگشان در خیابان مشغول بازی بودند که ناگهان سگ اتفاقی به آن‌ها خورد و از صفحه‌ی کتاب بیرون رفتند و اشتباهی سر از داستان و کتابی دیگر درآورند؛ آن‌ها کلی تلاش می‌کنند که به کتاب خودشان برگردند اما هر دفعه به قصه‌های مختلفی پا می‌گذارند و ماجراهای زیادی را تجربه می‌کنند. آیا آن‌ها موفق می‌شوند به قصه‌ی خودشان برگردند و سگشان را دوباره ببینند؟

کتاب «از این کتاب به آن کتاب!» مناسب چه کسانی است؟

ریچارد برن (Richard Burn) این داستان خلاقانه و سرگرم‌کننده را که ایده‌ای جدید و منحصر به فرد دارد، برای خردسالان و کودکان دبستانی تالیف کرده است. ماجراها و تصاویر جذاب این کتاب به گونه‌ای است که با کودکان به طور مستقیم صحبت می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد تا چاره‌ای پیدا کنند تا بن و بلا به خانه‌شان برگردند. کتاب «از این کتاب به آن کتاب!» باعث تقویت خلاقیت و پرورش قدرت تخیل کودکان می‌شود.

در بخشی از کتاب «از این کتاب به آن کتاب!» می‌خوانیم:

کتاب تصویری یک نفر دیگر! بن و بلا توضیح دادند: «ما داریم سعی می‌کنیم به کتاب خودمان برگردیم.» موش گفت: «ما یک نفر را می‌شناسیم که می‌تواند کمکتان کند. دنبالمان بیایید.» بن و بلا مشکلشان را برای کتابدار دوست داشتنی توضیح دادند. ساختمان‌های بلند دارد... «... . و یک سگ بزرگ بزرگ.» کتابدار گفت: کتابی را که می‌گویید می‌شناسم.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب از این کتاب به آن کتاب!
نویسنده
مترجمآناهیتا حضرتی کیاوندانی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
شابک978-600-462-266-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۸۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب از این کتاب به آن کتاب!

نیلوفر مرادی
۱۳۹۹/۹/۱۲
کتابراه عزیز ممنون میشم کتاب هاى کودک رو تو تناسب سایز خودشون تو اپ آپلود کنى با تشکر✌🏻
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب از این کتاب به آن کتاب!

برای دریافت کتاب از این کتاب به آن کتاب! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.