معرفی و دانلود کتاب آن سوی سایه‌ها

عکس جلد کتاب آن سوی سایه‌ها
قیمت:
۵۰۰۰۰ تومان - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آن سوی سایه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آن سوی سایه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آن سوی سایه‌ها

در شهر واباشا همه‌چیز آرام و معمولی به نظر می‌رسد، تا اینکه یک شب، ناگهان، دختری ربوده می‌شود. کتاب آن سوی سایه‌ها اثر الناز دادخواه و امیرمحمد فرح آبادی، رمانی جنایی و معمایی است که داستان ربوده شدن‌ها و قتل‌هایی که در شهر واباشا رخ داده‌اند را تعریف می‌کند. اما چه کسی پشت همه‌ی این جنایت‌ها است؟

درباره‌ی کتاب آن سوی سایه‌ها

گاهی زیر پوست شهر اتفاقاتی در جریان است که هیچ کس از آن‌ها با خبر نیست. با این حال، وقتی به وجود آن‌ها پی برده می‌شود، مثل سایه‌ای عظیم و ترسناک،‌ همه‌ی شهر را در تاریکی و وحشت فرو می‌برند.

واباشا شهری در مینه‌سوتا است که همه‌ی اتفاقات داستان در آن رخ می‌دهد. داستان با ربوده شدن دختر یکی از اعضای شورا آغاز شده و در پی آن، کارآگاهی حرفه‌ای به نام بازرس کوپر استخدام می‌شود تا گره از راز این اتفاق باز کند. اما آیا این کار، ساده خواهد بود؟

همه‌چیز از زمانی بغرنج می‌شود که بازرس کوپر و دیگران درمی‌یابند حل شدن هر معمایی، معمایی جدید و بزرگ‌تر را در مقابل آن‌ها قرار می‌دهد؛ بنابراین کارآگاه هر بار با قتل‌ها و جنایت‌های جدیدی روبرو می‌شود که تا پیش از آن هیچ‌کس از آن‌ها خبر نداشت. این اتفاقات زیر سر چه کسی است؟ آیا بازرس موفق به پرده برداشتن از راز جنایت‌های شهر خواهد شد؟

کتاب آن سوی سایه‌ها مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مناسب تمام کسانی است که به مطالعه‌ی رمان جنایی و معمایی علاقه دارند.

در بخشی از کتاب آن سوی سایه‌ها می‌خوانیم

- گفتی واضح کردن فیلم چه ­قدر طول می‎کشه؟

- دو سه روزی زمان می‎بره چون فاصله دوربین خیلی زیاده، اما شدنیه. گروه چهره‌نگاری گفتن شبیه‌­ترین عکس از هالدر رو بهمون تحویل می­دن...

- ممنونم استن... فردا می‎بینمت...

با دیدن کیت که از پلکان پایین می‌‎آمد قلبش دوباره به تپش افتاد. نگاهش این بار روی گوش‌های کیت چرخید. چنان آسودگی را حس کرد که تا به حال نظیرش را در خود حس نکرده بود. آن گوشواره‌های لعنتی در گوشش نبودند. بلکه درست همان گوشواره‎ایی را انداخته بود که دنیل در اولین سالگرد ازدواج­شان به او هدیه داده بود. انگار دنیا را به او داده باشند، بی‌اختیار لبخند زد. کیت که به او رسید، نگاهش هنوز گرم بود.

- بریم تو ماشین؟

- کارت تموم شد؟ می‎تونم بیش­تر صبر کنم اگه بخوای...

- نه بقیه­‌ی گزارشا رو ملودی انجام می‎ده. پاشنه‎‌‌های کفشم بلندن اذیتم می‎کنن. همه پاهام تاول زده. کمرم از خستگی داره می‎شکنه. ترجیح می‎دم امروز زودتر برم خونه و با یه دوش آب گرم سرحال بشم...

نگاهش را به دنیل دوخت و گفت:

- نگفتی این ساعت این­جا چی­کار می‎کردی؟ واسه چه ماموریتی اومده بودی؟ تعجب کردم دیدمت...

دنیل این‌بار باتسلط بیش­تری روی دروغی که قراربود بگوید، فکر کرد. حالا که خیالش راحت شده بود تمرکز برایش راحت­‌تر شده و افکارش ترتیب گرفته بود.

- در مورد آدلر و انجمن، باید از یه نفر چندتا سوال می‎‌پرسیدم. بهم گفتن می‎تونم توی هتل پیداش کنم. ولی خب به نتیجه­‌ی خاصی نرسیدیم. هنوز نتونستیم بفهمیم چه بلایی سر دختر آدلر اومده..

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آن سوی سایه‌ها
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات آئی‌سا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۶۹
زبانفارسی
شابک978-622-7555-54-7
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰۰ ت - 9.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آن سوی سایه‌ها

میترا براتی
۱۴۰۱/۹/۶
قلم هر دو نویسنده بسیار زیباست و به خوبی همه چیز به تصویر کشیده شده و از خوندنش بی نهایت لذت بردم. خوشحالم که با هر دو اشنا هستم و همه کتاب هاشون رو مطالعه کردم. پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو بخونین.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب آن سوی سایه‌ها

برای دریافت کتاب آن سوی سایه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.