معرفی و دانلود PDF کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی

عکس جلد کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی
قیمت:
۲۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی

کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی نوشته‌ی نیکلاس هریس، با تصاویری جذاب و پرمفهوم، مراحل ساخت یک مدرسه در طی دوازده ماه را به تصویر می‌کشد. این اثر دلنشین باعث تقویت قوه تخیل در کودکان می‌شود.

موضوع کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی چیست؟

آیا علاقه دارید نحوه‌ی ساختن یک ساختمان را ببینید؟ اینکه کارگران چطور پی سازی می‌کنند، دیوارها را اضافه می‌نمایند و سقف‌ها را می‌سازند. شما می‌توانید تمام این مراحل را در کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی (A year at a construction site) مشاهده نمایید.

این داستان جذاب نحوه ساخت یک مدرسه جدید توسط کارگرها را شرح می‌دهد. تمامی تصاویر استفاده شده در این کتاب دارای یک منظره مشابه از محل ساخت و ساز است.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار ‌کنند. نیکلاس هریس (Nicholas Harris) داستان یک سال در کارگاه ساختمانی را برای کودکان دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک از سنین خردسالی هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

در بخشی از کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی می‌خوانیم:

چند هفته بعد، بولدوزرها مابقی قلوه سنگ‌ها را جابه‌جا می‌کنند. کارگرها تیرک‌های قدیمی را برش می‌دهد. برای انجام این کار، آن‌ها از ابزارهای خاص استفاده می‌کنند. بولدوزر‌ها مسیرهای باریکی با نام پی ساختمان را حفاری می‌کنند. در این محل ساختمان جدید بنا خواهد شد. این بنا محل ساختمان مدرسه است.

ماشن‌های خاک بردار، خاک‌ها را داخل کامیون ریخته و بیرون می‌بردند، در این حفاری چند موضوع شگفت‌انگیز نمایان شد. یک سازنده یک ستون باستانی پیدا می‌کند، دیگر کارگرها یک فسیل (بقایای یک جانور باستانی) را مشاهده می‌کنند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
ماه آوریل: تخریب کردن
ماه ژوئن: حفاری کردن پی ساختمان
ماه آگوست: بتن‌ریزی حرفه‌ای
ماه سپتامبر: قرار دادن طبقه‌ها
ماه نوامبر: نصب ستون‌ها
ماه دسامبر: نصب سفال سقف
ماه ژانویه: ساختن محوطه
ماه مارس: نقاشی دیوارها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یک سال در کارگاه ساختمانی
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۷
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی

برای دریافت کتاب یک سال در کارگاه ساختمانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.