معرفی و دانلود کتاب آن مرد در باران رفت

عکس جلد کتاب آن مرد در باران رفت
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آن مرد در باران رفت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آن مرد در باران رفت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آن مرد در باران رفت

مهناز محمدخانلو در کتاب آن مرد در باران رفت روایتگر روزهای تلخ و طاقت فرسای جنگ تحمیلی ایران و عراق است. در واقع او سعی دارد تا شما را به دورانی ببرد که شرایط زندگی مردم عادی نبود.

در بخشی از کتاب آن مرد در باران رفت می‌خوانیم:

هوا گرگ ‌و‌ میش بود که با صدای انفجار از خواب پریدیم. در آن تاریکی، هر دو با وحشت چشم گشودیم و اولین چیزی که دیدیم، چشمان وحشت‌زده‌ی یکدیگر بود. پدرم سراسیمه دوید داخل اتاق تا من و بهزاد را که مثل بید می‌لرزیدیم، آرام کند. بهزاد سرش را به سینه‌ی پدرم می‌فشرد و اشک می‌ریخت. انفجارها، لحظه ‌به ‌لحظه شدت می‌گرفت. آتش ضد هوایی و روشنایی منور در آسمان دیده می‌شد. من مات و مبهوت در رختخوابم نشسته بودم. قلبم به‌ شدت می‌کوبید و گوش‌هایم از شدت انفجارها سوت می‌کشید. مادر خودش را به من رساند و در حالی‌ که به پهنای صورتش اشک می‌ریخت، مرا تکان داد و گفت: «چرا ماتت برده پسرکم؟ گریه کن. گریه کن خسرو.»

مادر فراموش کرده بود من نمی‌توانم گریه کنم. بغض داشت خفه‌ام می‌کرد، اما حتی قطره‌ای اشک نریختم. مادر ضربه‌ای به صورتم زد، اما بی‌فایده بود. هنوز گوشم سوت می‌کشید. بهزاد در آغوش پدر بود و من در آغوش مادرم. نگاهی به هم انداختیم. چه ساده آرزوهای شب قبلمان نقش بر آب شد. آن روز حقیقت تلخی برایمان آشکار شد. آری جنگ ادامه داشت. همچنان جدی، سرسخت و بی‌رحم...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آن مرد در باران رفت
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نظری
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۶۴
زبانفارسی
شابک978-600-289-458-8
موضوع کتابکتاب‌های انقلاب و دفاع مقدس
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آن مرد در باران رفت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آن مرد در باران رفت

برای دریافت کتاب آن مرد در باران رفت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.