معرفی و دانلود PDF کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم

عکس جلد کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم
قیمت:
۹۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم

فرانسوا کروزات در کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم همراه با تصاویری رنگی و جذاب سعی بر این دارد تا کودکان شما را با زندگی کرم‌های ابریشم آشنا سازد.

موضوع کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم چیست؟

دنیای اطراف ما پر است از موجودات جالبی که هر کدام سبک خاص زندگی خود را دارند. آیا دوست دارید نحوه زندگی هر حیوان را از زبان خودش بشنوید؟ در این مجموعه از آثار فرانسوا کروزات (Francois Crozat) هر جاندار قصه زندگی‌اش را برای شما تعریف می‌کند. به مفهومی دیگر کروزات شما را با شیوه زندگی و تغذیه حیوانات متفاوت آشنا می‌کند.

کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم مناسب چه کسانی است؟

داستان مصور من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم (I am a little caterpillar) برای کودکان 3 تا 7 ساله که به خواندن قصه‌های آموزنده علاقمند هستند، سودمند خواهد بود.

(حجم فایل پی دی اف بالاست)

در بخشی از کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم:

من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم، در حالی که همین دیروز یک تخم سبز کوچک بودم، مادر ما تعداد زیادی از این تخم‌ها را روی یک برگ سبز تازه گذاشت.

من به سرعت داخل این تخم رشد کردم و در یک روز خوب تابستانی پوسته تخم را سوراخ کردم و کم کم از آن بیرون آمدم، همه برادرها و خواهرهایم نیز بیرون آمده بودند. ناگهان گرسنه‌ام شد و شروع به خوردن برگ‌های آبدار کردم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم
نویسنده
مترجمملیحه اسماعیلی
ناشر چاپیانتشارات تیمورزاده
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۴
زبانفارسی
شابک978-600-238-395-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم

رادان عامریان
۱۴۰۱/۵/۲۸
کتاب خوبی بود و برای کودکان جذاب و آموزنده
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم

برای دریافت کتاب من یک کرم ابریشمی کوچولو هستم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.