معرفی و دانلود کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش

عکس جلد کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش

کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش به قلم آرش آذر، در قالب رمانی جذاب نگاهی متفاوت به مشکلات حاضر در جامعه، ویروس کرونا و چگونگی مواجهه مردم با آن دارد.

درباره کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش:

با شروع شیوع ویروس مرگبار کرونا در تمام دنیا ترس و اضطراب زیادی بر مردم دنیا چیره شد. به طوری که در آغاز شیوع این بیماری خیابان‌ها و مکان‌های عمومی خلوت و مردم در خانه‌های خود پنهان شدند. ویروس هولناک کرونا زندگی مردم جهان را برای همیشه دگرگون کرد. بله زندگی با سرعت شگرفی در حال تغییر است، تحولاتی که شما ناخودآگاه در مسیر آن قدم می‌گذارید، مثل همین بیماری کرونا که همه مردم دنیا به طور ناخواسته با آن رو به رو شدند.

در این مدتی که از شیوع این ویروس می‌گذرد زندگی آدم‌ها تغییر اساسی کرده است. در حال حاضر خیلی از مردم به موضوعاتی فکر می‌کنند که شاید در شرایط عادی هیچ‌وقت به آن توجه نمی‌کردند. این روزها همه چیز در فضای داخلی خانه‌ها و دنیای مجازی اتفاق می‌افتد. از درس خواندن دانش‌آموزان و دانشجویان تا تهیه مایحتاج روزانه خانواده‌ها و بسیاری از فعالیت‌های دیگر زیر سایه ترس و وحشت از ویروس کرونا انجام می‌شود.

بعضی‌ها به این شرایط عادت کرده و روش زندگی خود را تغییر داده‌اند تا از جریان روزمره مسیر زندگی باز نمانند و برخی دیگر نگاهی نگران و پر از تشویش به اوضاع دارند و در انتظار از بین رفتن و یا راه حلی برای خلاص شدن از این ویروس ترسناک و غیر قابل پیش‌بینی هستند. اما آرش آذر در حالی ‌که این روزها برخی تصور می‌کنند همه ‌چیز و همگی آلوده هستند و ترس و نگرانی بر همه کارهای روزانه غالب شده به دور از هیاهوی موجود از نگاهی کاملا متفاوت به این مشکل بزرگ است.

داستان خاک و زمین از دیرباز مورد توجه برخی از اندیشمندان بوده اما هیچوقت به طور جدی برایش فکری نشده است. در این اثر شما با داستانی رو به رو می‌شوید که از زبان زمین و مادر همه انسان‌های روی خاک روایت می‌شود. آرش آذر در این رمان سعی دارد به شما نشان دهد که چگونه ویروس کرونا به کمک زمین آمده تا بلکه تلگنری باشد برای انسان‌هایی که جز زخم زدن و ویرانی برای زمین هیچ چیز به یادگار نگذاشته‌اند و حتی فرصت نفس کشیدن را هم از او گرفته‌اند.

کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش مناسب چه کسانی است؟

اگر در این روزهای پر ترس و وحشت کرونا به دنبال داستانی هستید که شما را به فکر فرو برد، بدون شک این کتاب مناسب شما خواهد بود.

در بخشی از کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش می‌خوانیم:

من با هیچ چیز کاری ندارم؛ یعنی این که تا قبل از این کاری نداشتم. اکنون که دارد رفتارها عوض می‌شود، من می‌بینم که دنیا در حال تغییر است؛ تغییر فقط دارد به دست انسان شکل می‌گیرد و این کمی می‌تواند عجیب جلوه کند؛ البته که بیشتر باید به فکر خودم باشم.

تا قبل از این من تمام دارایی و سخاوتم را در راه موجودات در حال زندگی بر روی زمین خرج کردم؛ هر چه که داشتم و نداشتم را به آنان دادم و حتی گاهی اکوسیستم را عوض کردم تا نسل‌های بعدی راحت‌تر از قبلی‌ها زندگی کنند. اما این اواخر آدم‌ها را در حال سوء استفاده از من و دیگر موجودات دیدم دیدم، آن شد که فکر کردم شاید بد نباشد کمی بیشتر به فکر خودم بیفتم. پس قرار نیست من تاریخ انسان و تکامل او را بگویم. اصلاً آنقدر از این دنیا دل گرفته شده‌ام که دوست دارم همه چیز را رها کرده و فقط خودم برای یک بار هم که شده تنها به عشق خودم نفس بکشم. البته این افکار که اکنون عصبانی هستم امان غلط بودن را دارد. می‌تواند نادرست و اشتباه رفتار شود اما چه کنم؟

من برای همه آنقدر خوب بودم که موجودات خودشان به من لقب مادر داده‌اند و می‌گویند من مادر زمین هستم. من مادرانه برایشان زندگی ساخته‌ام و زندگی را برای ضعیف‌ترین‌ها فراهم نمودم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کتاب دانیال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۸۹
زبانفارسی
شابک978-600-813639-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش

علی طهماسب پور
۱۴۰۰/۲/۳
نویسنده کوشا و توانمند
برایتان آرزوی موفقیت توامان دارم.
علی طهماسب پور
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش

برای دریافت کتاب من در حال نابودی؟ یا مریخ در حال پذیرش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.