معرفی و دانلود PDF کتاب و آن دقایق آبی: 48 پوستر دفاع مقدس

عکس جلد کتاب و آن دقایق آبی: 48 پوستر دفاع مقدس
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب و آن دقایق آبی: 48 پوستر دفاع مقدس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب و آن دقایق آبی: 48 پوستر دفاع مقدس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب و آن دقایق آبی: 48 پوستر دفاع مقدس

در کتاب و آن دقایق آبی: 48 پوستر دفاع مقدس، بهترین عکس‌های دفاع مقدس با هدف نشان دادن ایثار، مقاومت و بالاترین جلوه‌ی آن یعنی شهادت، توسط هنرمندان آزاد اندیش دفاع مقدس همراه با اشعاری زیبا در قالب پوستر جمع‌آوری و منتشر شده است.

در هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان بسیاری با شجاعت و فداکاری از ایران دفاع کردند که هنرمندان آن‌ها را در قالب‌های هنری به تصویر کشیده‌اند.

هنر این هنرمندان برجسته بر ارزش‌های اسلامی و اخلاقی تاکید فراوان دارد. آثار آنان در طول سال‌های پس از جنگ ایران و عراق با مضامین اجتماعی، سیاسی و فرهنگی در هنرهای تجسمی دفاع مقدس بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

به عبارت دیگر هنرمندان عدالت طلب، دفاع مقدس را در قالب نقاشی و همراه با نرم‌افزار عکس پوستر و گونه‌های دیگر هنری زنده نگه داشته و از این طریق باطن و حقیقت دفاع مقدس را نشان داده‌اند. آن‌ها با هنر خود به ارزش‌های انسانی تاکید نموده‌اند.

هنر دفاع مقدس سرشار از ناگفته‌هاست، ناگفته‌هایی که عکاسان از دریچه دوربین خود در طول هشت سال دفاع مقدس آن‌ها را نگریسته و به ثبت آن‌ها پرداخته‌اند. می‌توان گفت هنر عکاسی بهترین شکل هنر برای به تصویر کشیدن مفاهیم و صحنه‌های حضور، ایثار و فداکاری است.

بدون شک عکس‌های دفاع مقدس قابل جایگزینی نیستند به دلیل این که هیچ هنری مستند بودن این رشته هنری را ندارد. در کتاب و آن دقایق آبی (those blue moments) از بین هزاران عکس، تنها 48 عکس از بهترین آثار آن دوران انتخاب و و در اختیار 48 هنرمند برجسته عرصه گرافیک قرار گرفت تا با استفاده از دو قالب عکس و گرافیک بر ارزش‌های معنوی دفاع مقدس تاکید کنند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب و آن دقایق آبی: 48 پوستر دفاع مقدس
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۵۷
زبانفارسی
شابک978-600-03-1700-3
موضوع کتابکتاب‌های انقلاب و دفاع مقدس
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب و آن دقایق آبی: 48 پوستر دفاع مقدس

برای دریافت کتاب و آن دقایق آبی: 48 پوستر دفاع مقدس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.