معرفی و دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد نهم

عکس جلد کتاب 101 ایده برتر - جلد نهم
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب 101 ایده برتر - جلد نهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 101 ایده برتر - جلد نهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 101 ایده برتر - جلد نهم

ایده هایی که می توانند زندگی شما را تغییر دهند!
ایده های این کتاب که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب وکار، موفقیت، دوستیابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره وری، یادگیری و معنویت و ... بسیار ارزشمند و راهگشا می‌باشند.
کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودنِ آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه میباشد.
مجموعه ی 101 ایده ی برتر، نتیجه ی همکاری سه تن از شگفت انگیزترینِ نویسندگان، سخنرانان و متفکران است.
مارک ویکتور هانسن؛ یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که یکی از پرفروش ترین نویسندگان کتاب های غیرداستانی در طول تاریخ بوده است. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت دآورد
جیمز اسکینر؛ مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می کند. همچنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس ترین متفکرین تجاری می شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می شود.
رویس کروگر؛ یکی از مؤسسین " فرانکلین کاوی" از بزرگترین شرکت های آموزشی دنیا بوده و هشتاد درصد پروژه های مشاوره Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

مطالعه این کتاب از سوی شما نشان‌دهندهٔ این است که خواهان یک خانواده موفق‌تر هستید و یا اینکه فقط کنجکاوید تا بدانید آیا عقایدتان با من همسو هست یا خیر.

در هر صورت طی سالیانی که فرزندان و نوه‌هایم را پرورش دادم، تجربیات مفیدی کسب کردم که قصد دارم آن تجربه‌ها را با شما در میان بگذارم. خانوادهٔ من یک خانوادهٔ سنتی و متشکل از شوهر، زن، فرزندان و نوه‌هاست. بنابراین من خانواده را از دریچهٔ زندگی خودم می‌بینم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 101 ایده برتر - جلد نهم
نویسنده، ،
مترجمابوالفضل یوسفی دارستانی
ناشر چاپیانتشارات کلیدر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۰
زبانفارسی
شابک978-964-7650-91-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 101 ایده برتر - جلد نهم

رامین نوری
۱۳۹۶/۲/۷
کتاب ارزشمندی بود از نویسنده و مترجم سپاسگزاریم
kamil khandani
۱۳۹۵/۱۲/۱۰
واقعا ارزش خوندن روداره خیلی عالیه
عصمت الله وطنمل
۱۳۹۵/۲/۲۷
تشکر از خدمات ارزنده تان
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب 101 ایده برتر - جلد نهم

برای دریافت کتاب 101 ایده برتر - جلد نهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.