معرفی و دانلود کتاب 3،062 کلمه دانایی 3

عکس جلد کتاب 3،062 کلمه دانایی 3
قیمت:
53000 تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب 3،062 کلمه دانایی 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 3،062 کلمه دانایی 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 3،062 کلمه دانایی 3

باربارا آن کیفر کلمات و جملات کتاب 3،062 کلمه دانایی 3، را از لا‌به‌لای توصیه‌ها، کلام بزرگان، گزیده‌های فلسفی، ضرب‌المثل‌ها، کلمات خردمندانه از متفکرین بزرگ و بروزات سادهٔ عقل سلیم جمع‌آوری کرده و زندگی‌اش را با آن‌ها بهبود بخشیده است و امیدوار است این کلمات به زندگی شما هم شادی، سلامتی و سعادت بیاورند.

گاه یک جمله‌ی کوتاه و ساده‌ی خردمندانه و از سر عقل و تجربه، می‌تواند حلال یک مشکل بزرگ و پیچیده‌ی قدیمی باشد، به شرط آنکه به موقع گفته شود، به دقت شنیده شود و سنجیده به کار رود.

این اثر مثل سایر کتاب‌های «کمک به خود» نیست، چرا که باربارا آن کیفر (Barbara Ann Kipfer) در این کتاب کلمات خرد را در همه‌ی ابعاد و سایز‌ها ارائه می‌کند. همچنین نسخه‌ای برای همه نیست و شما می‌توانید خرد هم‌سایز و هم‌خوان خودتان را در آن پیدا کنید. از گفتارهای فلسفی پیچیده، تا ضرب‌المثل‌های پرمعنا، تا کلمات ساده اما کاربردی روزمره. هر بار که آن را بخوانید مطابق با شرایطی که در آن لحظه دارید، مفهوم دیگری از آن درک خواهید کرد و راهکار تازه‌ای در آن خواهید یافت. ممکن است یک جمله دوای درد شما باشد و جمله‌ی دیگر نوش‌ داروی شخصی دیگر. اما در نهایت این شما هستید که باید خرد را به زندگی هر روزه‌تان راه دهید.

از طرف دیگر مجموعه‌ی کلمات خرد شعر گونه است و هر خط آن می‌تواند لحظه‌ی خاصی را برایتان ترسیم کند. کتاب 3،062 کلمه دانایی 3 (3062words of wisdom) را بردارید و به‌ تصادف صفحه‌ای را باز کنید، خواهید دید که حداقل یک جمله در آن صفحه با لحظه‌ی حاضر شما در ارتباط مستقیم قرار دارد. آنچه در پانزده‌ سالگی به کارتان نمی‌آمد، ممکن است در پنجاه‌ سالگی کلید قفل بسته‌ی زندگی‌تان باشد.

این اثر سه جلدی شامل کلمات و جملات خردمندانه کوتاه و بلندی است که فلسفه زندگی را آموزش می‌دهد. جملات و کلماتی درباره راه و روش زندگی که هر کسی به فراخور خرد و شرایط خود می‌تواند مقصودش را در لا‌به‌‌لای سخنان آن پیدا کند.

در بخشی از کتاب 3،062 کلمه دانایی 3 می‌خوانید:

دانش معما را حل می‌کند
افکار بزرگ داشته باش
در زندگی همیشه چیزهایی بیشتر از آنچه می‌بینی وجود دارند
به حافظه‌ات اطمینان نکن، یادداشت کن
از آدم‌ها، محل‌ها، چیزها و عادات منفی دوری کن
علت همه‌ی اتفاقات خوب و بدی که در زندگی‌مان می‌افتد، خودمان هستیم
مهم نیست که چه داری، مهم آن است که چطور از داشته‌ات استفاده می‌کنی
منتظر لحظه‌ی مناسب باش
طبیعت کندتر از انسان حرکت می‌کند
همیشه حساب دقیق همه چیز را داشته باش
از دانشت به‌ تمامی و در راه درست استفاده کن
از طبیعت لذت ببر
نگذار نبوغت به نقطه‌ ضعفت تبدیل شود
رها کن
وقتی چیزی بی‌همتا می‌بینی، تحسینش کن

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 3،062 کلمه دانایی 3
نویسنده
مترجمزهره زاهدی
ناشر چاپیانتشارات آینده درخشان
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات480
زبانفارسی
شابک978-600-5527-69-8
موضوع کتابکتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه الکترونیک
53000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 3،062 کلمه دانایی 3

محمودعلی شعبانی
۱۴۰۲/۱/۲
سلام دوستان کتابراهی، کتابی که خواندم بسیار زیبا بود از خانم زاهدی بخاطر ترجمه عالی تشکر میکنم جملاتی در کتاب است که شما باید یک کتاب را بخوانید تا آن جمله دستگیرتان شود برای دوستان خوبم تهیه کتاب و مرور مرتب آن را توصیه می‌کنم
متشکرم از مرور کتاب بسیا لذت می‌برم
آیدین افتخاری
۱۳۹۸/۱۰/۲۲
همون چیزی بود که میخواستم عالی از گرد اورنده و نویسنده
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب 3،062 کلمه دانایی 3

برای دریافت کتاب 3،062 کلمه دانایی 3 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.