معرفی و دانلود PDF کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی

عکس جلد کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی
قیمت:
۳۹۰۰۰ تومان - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی

کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی نوشته‌ی فرشید طهماسبی و امیر وزینی طاهر مجموعه‌ای از واژه‌های کاربردی و ضروری در حوزه‌ی ورزش را به دو زبان فارسی و انگلیسی و همراه با تلفظ و تصاویر مرتبط دربردارد.

درباره‌ی کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی:

بدون تردید زبان یکی از مهم‌ترین نعمت‌های بشر و قوی‌ترین ابزار ارتباطی در میان افراد جوامع مختلف بوده و هست. بر این اساس فراگیری زبان به عنوان پیش نیاز اصلی برای دسترسی به منابع دانش سایر ملت‌ها تلقی می‌شود. در این میان گستردگی استفاده و احتمالا سهولت یادگیری زبان انگلیسی، باعث شده تا فراگیران و دانشجویان زیادی به یاد گرفتن این زبان روی آورند.

از جمله کتاب‌های اثر بخش در حوزه یادگیری زبان انگلیسی می‌توان به کتاب‌هایی اشاره کرد که در آن‌ها واژه‌ها و اصطلاحات ضروری به صورت عمومی و تخصصی ارائه شده‌اند. طبیعی است هر رشته علمی نیاز به معرفی واژه‌های تخصصی حوزه خود دارد و رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی نیز شامل این موضوع می‌شوند. پیشرفت و توسعه‌ی هر روزه‌ی ورزش و علم آن در میان افراد مختلف جامعه باعث شده تا جامعه علمی - ورزشی کشور مسئولیت خود در قبال پاسخگویی به نیازهای روز آمد این حوزه را بیش از پیش احساس کند.

کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای دانشجویان و مربیان شاغل در رشته‌های مختلف ورزش و علوم ورزشی و برای رشد یادگیری زبان تخصصی در این حوزه‌ها تهیه و ارائه شده است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مولفان
راهنمای تلفظ
واژه‌های ضروری
عبارات پرکاربرد (پیوست الف)
عبارات پرکاربرد (پیوست ب)

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات حتمی
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۹۸
زبانفارسی
شابک978-600-5751-30-7
موضوع کتابکتاب‌های زبان تخصصی همه رشته‌ها، کتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۹۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی

برای دریافت کتاب 677 واژ‌ه پرکاربرد در تربیت بدنی و علوم ورزشی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.