معرفی و دانلود کتاب 75 راز والدین موفق

عکس جلد کتاب 75 راز والدین موفق
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب 75 راز والدین موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 75 راز والدین موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 75 راز والدین موفق

جو مارتین پس از سال‌ها کار در حوزه‌ی روانشناسی کودک کتاب 75 راز والدین موفق را با نظر به مشکلات والدین با فرزندان خود تألیف کرده است. او در این کتاب خواندنی رویکردی را به شما ارائه می‌دهد که با به‌کارگیری آن می‌توانید به کشمکش‌های روزانه‌ی خود و فرزندتان پایان ببخشید و رابطه‌ی بهتری را با او تجربه کنید.

درباره کتاب 75 راز والدین موفق:

بسیاری از مشکلاتی که ما در بزرگسالی با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنیم، ریشه در کودکی‌مان دارند. این موضوع به این معنا نیست که پدر و یا مادر ما انسان‌های بدی بوده‌اند. که، آن‌ها اغلب فقط سطح دانش و آگاهی پایینی داشتند. خبر خوب اینجاست که ما می‌توانیم به این چرخه‌ی معیوب پایان دهیم، دانش فرزندپروری خود را بالا ببریم و راه تربیت و شیوه‌ی صحیح رفتار با فرزندانمان را بیاموزیم. این همان موضوعی‌ست که جو مارتین (Joe Martin) در کتاب 75 راز والدین موفق (75 Secrets Revealed on Parenting Skills) مفصلاً به آن پرداخته است.

نویسنده‌ی این کتاب کاربردی 75 توصیه‌ی ثمربخش را با شما به اشتراک گذاشته است که اگر آن‌ها را به‌کار ببندید، چنان تحولی را در زندگی‌تان مشاهده خواهید کرد که خود نیز در ابتدا باورتان نخواهد شد! بنابراین اگر در زمره‌ی والدین دغدغه‌مندی قرار می‌گیرید که قصد دارند چگونگی افزایش آگاهی اجتماعی و مهارت‌های گوناگون، از جمله مهارت عاطفی فرزندشان را بیاموزند، این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم.

پیشنهاداتی که جو مارتین در این اثر مطرح می‌کند، از کلیشه‌های رایجی که اغلب کتاب‌های فرزندپروری و روانشناسی کودک با آن مواجه هستند،‌ بسیار فاصله دارد. این کتاب یک راهنمای عملی، کاربردی و کم‌حجم است که به‌راحتی می‌توانید توصیه‌های آن را در زندگی به کار ببندید. از علاقه‌مندسازی فرزندتان به مدرسه گرفته تا پرورش یک کودک بااعتمادبه‌نفس! این اثر همه‌ی آن چیزی‌ست که به آن نیاز دارید.

کتاب 75 راز والدین موفق فرصتی مطلوب و شروعی‌ست دوباره برای والدینی که می‌خواهند فرزندانی تربیت کنند که از سلامت روان بالایی برخوردار هستند. گفتنی‌ست این اثر اولین بار در سال 2014 منتشر شده و مورد استقبال گسترده‌ی والدین و منتقدان قرار گرفته است.

نکوداشت‌های کتاب 75 راز والدین موفق:

- از مطالعه‌ی این اثر بسیار لذت بردم. چرا که بسیار کاربردی و اثربخش است. (Jessica Robbins)
- تعجب آور است که چگونه بسیاری از ما به سادگی تصور می‌کنیم که چگونگی فرزندپروری را می‌دانیم و بهترین چیز را برای فرزندانمان می‌شناسیم. در عوض باید وقت بگذاریم و کتاب‌های مفیدی مانند این کتاب را انتخاب کنیم و بخوانیم. (Ankit N)
- کتابی با ساختار بسیار خوب... (Steve Bureau)

کتاب 75 راز والدین موفق مناسب چه کسانی است؟

مطالعه‌ی این کتاب ثمربخش و خواندنی به تمامی پدر و مادرها توصیه می‌شود.

با ﺟﻮ ﻣﺎرﺗﯿﻦ بیشتر آشنا شویم:

جو مارتین نویسنده‌ای نام‌آشناست که با آثار خود زندگی میلیون‌ها انسان در سراسر جهان را تغییر داده است. او برای رسانه‌های معتبری همچون گوگل نیوز، بوستون گلوب، CBC و بسیاری دیگر مطلب می‌نویسد.

جملات برگزیده‌ی کتاب 75 راز والدین موفق:

- هر چه کودک به داستان علاقه بیشتری داشته باشد، تمرکزش بیشتر خواهد شد.
- مرتب کردن اتاق‌ برای بچه‌های کوچک بسیار دشوار است، نه تنها به این دلیل که نمی‌دانند چگونه باید مرتب کنند بلکه نمی‌دانند وسایلشان را کجا بگذارند.
- همیشه به کودک خود یاد دهید که دست دهنده داشته باشد. ​او باید درک کند که در این دنیا کودکان فقیر و محروم وجود دارند.
- به عنوان پدر و مادر بسیار مهم است که با فرزندتان ارتباط برقرار کنید. همیشه به صحبت‌های او گوش دهید.

در بخشی از کتاب 75 راز والدین موفق می‌خوانیم:

اغلب کودکان از یک روال غذایی خاص پیروی می‌کنند. آن‌ها دوست دارند وعده‌های غذایی‌شان در زمان‌ مشخصی سرو شود. بنابراین اگر غذای آن‌ها را خارج از روال معمول سرو کنید، بدون شک سروصدای زیادی راه خواهند انداخت. این نارضایتی را در غذایی که پخته‌شده نشان خواهند داد. ممکن است کج‌خلقی کرده و غذای خود را درست نخورند. در چنین مواردی، اگر کودک مایل به خوردن غذایش نیست، کافیست میز غذا را جمع کنید. به یاد داشته باشید که خانه شما رستوران نیست که طبق خواسته‌های عجیب و غریب آن‌ها کار کند. بعداً وقتی احساس گرسنگی کردند، غذا را دوباره گرم و برایشان سرو کنید. این درس خوبی برایشان خواهد بود و اهمیت غذا را به آن‌ها می‌آموزد. تغذیه کودکان کار طافت‌فرسایی است بنابراین چالش‌های آن را بپذیرید و با آن شجاعانه روبرو شوید.

به محض ناله و زاری آن‌ها احساساتی و به راحتی تسلیم خواسته‌هایشان نشوید. به کودک درباره اهمیت غذا آموزش دهید. میلیون‌ها کودک در دنیا هستند که در روز حتی دو وعده غذا هم دریافت نمی‌کنند. کودکانی هستند که برای بدست آوردن نان خود باید در شرایط سخت کار کنند.

هرگز به کودکان خود اجازه ندهید که غذایشان را هدر دهند. وعده‌های کوچک سرو کنید. اگر دوست داشتند، می‌توانند وعده‌های بیشتری داشته باشند. هرگز اجازه ندهید که غذا به سطل زباله برسد. این بی‌احترامی به غذایی است که می‌خوریم. بنابراین، این جنبه‌های کوچک و در عین حال ارزشمند می‌توانند به کودکان شما کمک کنند تا تمام سبزیجاتی را که تا به حال از آن‌ها متنفر بوده‌اند را دوست داشته باشند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مترجم
بخش اول
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: شنیدی چه گفتم؟
فصل دوم: مشکلی به نام انجام تکالیف
فصل سوم: مهار بهانه‌جویی و کج‌خلقی
فصل چهارم: رازهایی برای ورزش مغزی کودک (تقویت مغزی)
فصل پنجم: علاقه‌مندسازی کودک به مدرسه
بخش دوم
فصل ششم: چقدر این اتاق بهم ریخته است!
فصل هفتم: آگاهی اجتماعی + مهارت‌های عاطفی = کودک موفق
فصل هشتم: تغذیه سالم
فصل نهم: از کودک یک کتابخوان متعصب بسازید
فصل دهم: مجموعه مقررات مادرانه
بخش سوم
فصل یازدهم: برنامه خواب کامل کودکان: خواب اهمیت دارد!
فصل دوازدهم: راز نمره‌های عالی
فصل سیزدهم: می‌توانم آن را انجام دهم! پرورش یک کودک با اعتماد به نفس
فصل چهاردهم: پیروزی در جنگ با کودکان
فصل پانزدهم: راز موفقیت والدین تک‌سرپرست
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 75 راز والدین موفق
نویسنده
مترجمﺑﻬﻨﺎز ﻫﻤﺘﯽ
ناشر چاپیانتشارات السانا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۹
زبانفارسی
شابک978-622-7584-06-6
موضوع کتابکتاب‌های روانشناسی کودک و نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
۳۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 75 راز والدین موفق

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب 75 راز والدین موفق

برای دریافت کتاب 75 راز والدین موفق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.