معرفی و دانلود رایگان کتاب Twenty Thousand Leagues under the Sea

عکس جلد کتاب Twenty Thousand Leagues under the Sea
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب Twenty Thousand Leagues under the Sea و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب Twenty Thousand Leagues under the Sea و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب Twenty Thousand Leagues under the Sea

بیست هزار فرسنگ زیر دریا داستانی نوشته ژول ورن نویسنده علمی-تخیلی فرانسوی است.

ناگهان توجه جهان به اعماق آبها جلب می‌شود. مردم جهان متوجه موجود ناشناسی می‌شوند، که در اعماق آب‌ها زندگی می‌کند. عده‌ای گمان می‌کنند او یک کوسه بزرگ است، اما عدهٔ دیگری معتقدند که او نوعی هیولای دریایی ناشناخته‌است. اما کمتر کسی می‌تواند تصورش را بکند، که آن موجود، وسیله‌ایست ساخته دست بشر.

پروفسور «آروناکس» به همراه «ندلند» که صیاد نهنگ است، و یک دوست دیگر، با یک کشتی تحقیقاتی به جستجوی این هیولای زیر آب می‌روند. اما کشتی در اثر برخورد با آن موجود آسیب می‌بیند و پروفسور «آروناکس» و همراهانش، از یک زیردریایی سر در می‌آورند. چیزی که تا کنون مانندش را ندیده و حتی تصورش را هم نکرده‌اند.

آنها با ناتیلوس سفر می‌کنند و شگفتیهای دنیای آب را می‌بینند، ودر همین حین با کاپیتان «نمو»، ناخدا و مالک ناتیلوس آشنا می‌شوند. پروفسور در عین حال که کاپیتان را تحسین می‌کند، اخلاقیات او را رد می‌کند، و فکر می‌کند برخورد او با مسائل دنیا درست نیست. پروفسور و همراهانش متوجه می‌شوند، چون از راز کاپیتان نیمو آگاه گشته‌اند، در واقع در ناتیلوس اسیر هستند و دیگر نمی‌توانند به دنیای روی آب باز گردند، اما آنها حاضر نیستند، تا آخر عمر در ناتیلوس بمانندآنها تلاش زیادی برای فرار از ناتیلوس می‌کنند اما موفق نمی‌شوند، فرار از ناتیلوس، غیرممکن است. کاپیتان نیمو خیلی از چیزهایی که در افسانه‌ها آمده بود را در زیردریا به آنها نشان می‌دهد.

در این داستان کاپیتان نیمو را بیشتر از زاویه دید و قضاوت پروفسور «آروناکس» و همراهانش می‌بینیم. آنها کاپیتان نیمو را مردی کمابیش دیوانه و دنیا گریز می‌یابند که چون یکی از کشورهای اروپایی خانواده‌اش را از بین برده، او به دنبال انتقام است به همین دلیل کشتی‌های روی آب را غرق می‌کند. این مسایل باعث شده بود تا مردم فکر کنند زیر دریایی او یک هیولاست.

Twenty Thousand Leagues Under the Sea (French: Vingt mille lieues sous les mers: Tour du monde sous-marin, Twenty Thousand Leagues Under the Seas: An Underwater Tour of the World) is a classic science fiction novel by French writer Jules Verne published in 1870

The novel was originally serialized from March 1869 through June 1870 in Pierre-Jules Hetzel's periodical, the Magasin d'Éducation et de Récréation. The deluxe illustrated edition, published by Hetzel in November 1871, included 111 illustrations by Alphonse de Neuville and Édouard Riou. The book was highly acclaimed when released and still is now; it is regarded as one of the premiere adventure novels and one of Verne's greatest works, along with Around the World in Eighty Days and Journey to the Center of the Earth. The description of Nemo's ship, called the Nautilus, was considered ahead of its time, as it accurately describes features on submarines, which at the time were very primitive vessels. Thus, the book has been able to age well because of its scientific theories, unlike some of Verne's other works, like Journey to the Center of the Earth, which are not scientifically accurate and serve more simply as adventure novels

فهرست مطالب کتاب

Part One
Chapter I
Chapter II
Chapter III
Chapter IV
Chapter V
Chapter VI
Chapter VII
Chapter VIII
Chapter IX
Chapter X
Chapter XI
Chapter XII
Chapter XIII
Chapter XIV
Chapter XV
Chapter XVI
Chapter XVII
Chapter XVIII
Chapter XIX
Chapter XX
Chapter XXI
Chapter XXII
Chapter XXIII
Part Two
Chapter I
Chapter II
Chapter III
Chapter IV
Chapter V
Chapter VI
Chapter VII
Chapter VIII
Chapter IX
Chapter X
Chapter XI
Chapter XII
Chapter XIII
Chapter XIV
Chapter XV
Chapter XVI
Chapter XVII
Chapter XVIII
Chapter XIX
Chapter XX
Chapter XXI
Chapter XXII
Chapter XXIII

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب Twenty Thousand Leagues under the Sea
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۰۰
زبانانگلیسی
موضوع کتابstory books
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب Twenty Thousand Leagues under the Sea

ناشناس مهربان
۱۴۰۰/۱۱/۶
کتاب بیست هزار فرسنگ زیر دریا نوشته نویسنده معروف فرانسوی ژول ورن می‌باشد، این رمان نسبتا کوتاه است اما بسیار ماجراهای جالبی دارد که خواننده را با خودش به اعماق داستان میبرد. در ابتدای داستان از طرف همه شبکه‌های اطلاع رسانی خبر می‌رسد که یک نهنگ غول پیکر به کشتی‌ها حمله ور میشود و همه ساکنان آن را از بین میبرد. در این هنگام اعلام میشود که هر کس بتواند این نهنگ را شکار کند به او جایزه هنگفتی داده خواهد شد، در همین مواقع یک پروفسور یک کشتی به همراه چند شکارچی نهنگ آماده میکند تا برای شکار آن نهنگ اقدام کند. وقتی آن نهنگ غول پیکر را پیدا میکنند و به سمت او نیزه پرتاب می‌کنند اما اتفاقی نمیافتد، ناگهان آن هیولای بزرگ به زیر کشتی ضربه میزند و کشتی واژگون میشود، پروفوشور به همراه دو تن دیگر از ساکنان کشتی توسط چند شخص غریبه روی آب گرفته میشوند و بعد آن‌ها را به داخل آن هیولای غول پیکر که ناتیلوس نام دارد میبرند. آن‌ها شخصی به نام کاپیتان نمو رئیس کشتی است که به آن‌ها توضیحات لازم را جهت زندگی کردن در این کشتی به آن‌ها می‌گوید، سر انجام پس از اتفاقات زیادی که در آن جا به وقوع می‌پیوندد آن‌ها نقشه فرار خود را عملی میکنند و از آن کشتی که آن را به زندان تشبیه کرده بودند فرار میکنند. و پروفسور کتابی در این باره می‌نویسد و آن را در همه جا پخش میکند، به کسانی که زبان انگلیسی آن‌ها قوی می‌باشد توصیه میکنم که حتما این نسخه از کتاب بیست هزار فرسنگ زیر دریا را مطالعه کنند.
Yashar Hamidi
۱۳۹۹/۴/۲۲
ترجمه نشده... به شدت برای تقویت زبان انگلیسی به خصوص کسایی که میخوان امتحان ایلتس بدن پیشنهاد میشه
Helinaz jahandar
۱۳۹۶/۴/۸
من عاشق کتاب‌های ژول ورن هستم لطفایل بیشتر از کتاب‌ها یا ژول ورن بدارید
ممنونم
با تشکر از برنامه فوق العادل کتابخانه
مریم موسوی
۱۳۹۹/۱/۱۲
کتاب از نظر من بسیار ماجراجویانه بود و خیلی باهاش حال کردم
احسان خواجه
۱۳۹۶/۶/۱
لطفا بقیه کتاب‌های ژول ورن را هم قرار دهید. با تشکر
السا اتفاق دوست
۱۳۹۹/۹/۲۰
The book is very very good☺👸🏼
Maedeh Miranshahi
۱۳۹۷/۶/۷
All you might want from a science-fiction book
سیدرضا صدرموسوی
۱۳۹۶/۲/۱۶
برای تقویت زبان خیلی خوبه شما خودت ترجمش کن
hamid
۱۳۹۹/۸/۸
یه نسخه از ترجمه شدش بزارین
علی قلیپور
۱۳۹۷/۱/۱۷
عالی بود مرسی
شقایق رشیدی
۱۳۹۶/۴/۹
😊😊😊😊good
Parisa Ebrahimpour
۱۳۹۶/۲/۲۳
Besyar ziba
Tina Gh
۱۳۹۶/۱/۲۲
برنامه فوق العاده‌ای هستش...
Ali ناجی
۱۳۹۶/۲/۱۷
چرا ترجمه نشده
Parisa B
۱۳۹۶/۱/۲۷
ترجمه نشده بود
مشاهده همه نظرات ۱۵

راهنمای مطالعه کتاب Twenty Thousand Leagues under the Sea

برای دریافت کتاب Twenty Thousand Leagues under the Sea و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.