معرفی و دانلود کتاب صوتی انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

عکس جلد کتاب صوتی انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید
قیمت:
22000 تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

کتاب صوتی انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید به قلم ایمی جیلت، دربردارنده‌ی تلفظ لغات انگلیسی است که در کتاب الکترونیکی با همین نام در کتابراه منتشر شده است. این کتاب مکمل نسخه الکترونیک بوده و جهت تقویت زبان انگلیسی منتشر شده است.

نسخه الکترونیک این کتاب با عنوان «انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید» در کتابراه منتشر شده است.

اگر تا حدودی به زبان انگلیسی تسلط دارید و مایل هستید مانند یک فرد انگلیسی سخن بگویید، پس از شنیدن کتاب انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید (Speak English like an American: learn more idioms & expressions that will help you speak like a native) می‌توانید به این هدف برسید.

یکی از راه‌های صحبت کردن مثل یک فرد انگلیسی زبان، استفاده از عبارات غیر رسمی و اصطلاحات است. انگلیسی آمریکایی سرشار از اصطلاحات است و این عبارات و اصطلاحات غیر رسمی و محاوره‌ای را در یک کتاب آموزش زبان رسمی نخواهید یافت بلکه بیشتر آن‌ها را در مکالمات روزمره می‌شنوید. این اصطلاحات همچنین در کتاب‌ها، روزنامه‌ها، مجلات و برنامه‌های تلویزیونی وجود دارند. اما ایمی جیلت (Amy Gillett) در این کتاب به شما کمک می‌کند تا این اصطلاحات و عبارات محاوره‌ای و غیر رسمی را بهتر استفاده کنید.

مطالعه کتاب و کتاب‌هایی از این قبیل بی‌شک به شما کمک می‌کند تا دانش زبانی خود را در این زمینه بالا برده و بتوانید از آن‌ها در مکالمات خود استفاده کنید و درک بهتری از آن‌ها داشته باشید. همچنین گوش دادن به فیلم‌ها و سریال‌های آمریکایی برای تقویت مهارت شنیداری و مهم‌تر از همه تقویت لهجه آمریکایی بسیار مهم است.

اصطلاحات به زبان جان می‌دهند. اگر به اصطلاحات مسلط شوید و خوب آن‌ها را فرا گیرید گفتار شما طبیعی‌تر و زیبا‌تر خواهد شد و آنچه را که می‌بینید و می‌شنوید بهتر درک خواهید کرد. اغلب زبان آموزان اصطلاحات را کلمه به کلمه یا لفظ به لفظ معنی و ترجمه می‌کنند.

اگر شما هم این‌چنین کلمه به کلمه معنی و ترجمه کنید از معنایی که حاصل می‌شود سردرگم خواهید شد. به همین دلیل است که کار با اصطلاحات سخت و دشوار است. در واقع، اصطلاحات به صورت گروهی عمل می‌کنند نه مجزا، یعنی اگر شما هر کلمه را جداگانه ترجمه و معنی کنید چیزی از آن اصطلاح نخواهید فهمید و معنایی که به دست می‌آید نامفهوم است.

باید در نظر داشت که ترتیب کلمات در هر اصطلاح اغلب تغییرناپذیر است. به بیانی دیگر، وقتی می‌خواهید در گفتار و مکالمه از اصطلاحات استفاده کنید نباید ترتیب کلمات تغییر کند و بهم بخورد. سعی کنید اصطلاحات را به گفتار و نوشتار روزمره خود بیافزایید همانطور که هر روز لغات جدید را می‌آموزید و به دامنه لغاتتان اضافه می‌کنید. بی‌شک از اینکه انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید لذت خواهید برد.

علی‌رغم وجود کتاب‌های زیادی که در زمینه آموزش زبان و لغات وجود دارد، کمتر کتابی می‌توان در زمینه آموزش اصطلاحات و عبارات محاوره‌ای و عامیانه در انگلیسی آمریکایی یافت. بیشتر تمرکز زبان‌آموزان و دانشجویان زبان بر کتاب‌های آموزشی رسمی است غافل از اینکه برای درک بهتر فیلم‌ها و سریال‌های آمریکایی نیاز به درک و دانش بیشتری در زمینه اصطلاحات محاوره‌ای و عامیانه است چرا که در همه فیلم‌ها و سریال‌ها و مکالمات روزمره مردم آمریکا این عبارات و اصطلاحات زیاد به چشم می‌خورد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
1 دقیقه
درس 1- روز کاری باب
1 دقیقه
درس 2- باب با خبرهای بد به خانه برمی‌گردد
1 دقیقه
درس 3- روز مدرسه‌ی تد
1 دقیقه
درس 4- روز مدرسه‌ی نیکول
1 دقیقه
درس 5- تد عصر از خانه بیرون می‌رود
1 دقیقه
درس 6- سوزان در خانه می‌ماند و کلوچه می‌پزد
1 دقیقه
درس 7- سوزان باب را استخدام می‌کند تا کسب و کارش را اداره کند
1 دقیقه
درس 8- تد گروه راک تشکیل می‌دهد
1 دقیقه
درس 9- نیکول به دنبال مقام ریاست
1 دقیقه
درس 10- باب از ویلج مارکت بازدید می‌کند
1 دقیقه
درس 11- باب در معامله حسابی چانه می‌زند‌
1 دقیقه
درس 12- سفارش بالا برای کلوچه‌های باب
2 دقیقه
درس 13- امبر برای پختن کلوچه می‌آید
1 دقیقه
درس 14- نیکول برای سخنرانی انتخاباتی‌اش تمرین می‌کند
1 دقیقه
درس 15- باب کلوچه‌ها را به ویلج مارکت می‌برد
1 دقیقه
درس 16- کارول خبرهای خوبی به باب می‌دهد
1 دقیقه
درس 17- همه مشغول پختن کلوچه می‌شوند
1 دقیقه
درس 18- نیکول در آستانه‌ی انتخابات
2 دقیقه
درس 19- باب از کارول که عصبانی است تماسی دریافت می‌کند
1 دقیقه
درس 20- سوزان تماسی غیر منتظره دریافت می‌کند
1 دقیقه
درس 21- سوزان خبرهای خوب را به بقیه می‌دهد
1 دقیقه
درس 22- باب مهمانی ناخوانده دارد
1 دقیقه
درس 23- امبر ترانه‌ای می‌نویسد
1 دقیقه
درس 24- تد خبرهای خوب بیشتری با خود به خانه می‌آورد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید
نویسنده
مترجماحسان غلامحسین پور
ناشر صوتینشر داریا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲۹ دقیقه
زبانانگلیسی
موضوع کتابکتاب صوتی آموزش زبان، کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی
قیمت نسخه صوتی
22000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

Sisi Abd
۱۳۹۸/۹/۲
سلام خیلی دنبال کتاب صوتی خوب و جامع هستم تا زبانم رو تقویت کنم به خاطر مشغله کار زیاد نمیتونم کلاس برم یاکناب بخونم صوتی خیلی برام عالیه اما این اصلا خوب نبود واقعا چون فقط حرف میزنه من از کجا بدونم چی میگه فعلش کجاست فاعل کجاست معنی چی میده الان خوب میتونستم اخبار انگلیسی گوش بدم پولم نمیخواست اما معنی یا استادی که درس به درس توضیح بده خوب بود امیدوارم انتقادم سازنده باشه
مریم کتابخوان
۱۴۰۰/۱۱/۵
کتاب ماجراهای یک خانواده را به زبان انگلیسی و با جملات و اصطلاحات پرکاربرد بخوبی بیان می‌کند.
هر بخش کتاب یک ماجرای خانواده را شرح می‌دهد، مثلا ماجرای اخراج پدر خانواده، از شرکت و همچنین ماجرای شیرینی پختن و کسب درآمد خانواده و در کل ماجراهای جالب این خانواده که چطور با مشکلات کنار می‌آیند و برای آن راه حل پیدا میکنند.
کتابراه متشکرم
مهدی مدنی راد
۱۴۰۲/۶/۲۹
خوب بدون ترجمه فارسی یادگیری سخت میشه. فقط مکالمه انگلیسی بدون فهم مطلب بدرد نمیخوره که. انگار داری قرآن میخونی ولی معنیش رو نمیفهمی. همه دنبال راه آسونتر یادگیری هستن وگرنه این گفتگو رو میشه با نگاه کردن فیلم‌های زبان اصلی هم شنید. تاز اون زیر نویس هم داره
Pardis Sharifi
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
اصطلاحات یا به قول انگلیسی‌ها اسلنگ‌های محاوره‌ای رو که با کلمه به کلمه ترجمه کردن توی دیکشنری نمی‌شه فهمید رو می‌تونید به راحتی در این کتاب یاد بگیرید و به نظرم نقطه قوت این کتاب محسوب می‌شه
آتنا ریاضی
۱۴۰۱/۹/۲۵
کتاب خوبیه و برای ارتقا سطح مکالمه کاربردیه، من چندین باز هر درس رو گوش میدم، برای کسانیکه میخوان سطح لیسینینگشون رو قوی کنن کتاب خوبیه و پیشنهاد میشه و البته در کنار کتابهای دیگه
رضا حشمتی
۱۳۹۸/۷/۴
بسیار خوبه لیسنگ رو خیلی خوب تقویت می‌کنه و اصطلاحات خوبی رو هم بکار میبره که با سرو توی گوگل میشه فهمید منظور اصطلاح بکار برده چیه ممنون از کتاب راه
Soodabe Mozafari
۱۳۹۸/۸/۲۱
اگر متن می‌داشت مفید تر بود
محمد محمدی
۱۳۹۸/۷/۹
سلام خوبه ولیب متن نداره این یه ضعفه فکر میکنم
پری محمودیان
۱۳۹۹/۲/۳۰
خیلی خوب هست ولی وقتی نتیجه مطلوب می‌دهد که متن انگلیسی همراه با ترجمه فارسی به صورت نوشتار وصوت، انگلیسی باشه یادگیری عالی می‌شه. ممنون
پریسا خنجری
۱۴۰۱/۱۱/۲۵
بد نبود واضح هست ولی اگر همراه متن بود خیلی بهتر میشد مثلاً حداقل کلمات کلیدی رو ارایه می‌کردید برای یادگیری بهتر تاثیر داره
آنا خدادادی
۱۴۰۱/۹/۱۳
کتاب خیلی خوبی است برای کسانی که وقت رفتن به کلاس ندارن و مشغله کاری زیادی دارن، میتونن انقدر گوش کنن که ملکه ذهنشان بشه
Javad Ranjbarzadeh
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
با مطالعه این کتاب می‌توان به اختلاف لهجه‌های زبان انگلیسی پی برد و تلفظ هر واژه را براساس گفتار آمریکایی تشخیص داد.
Ahmad
۱۴۰۱/۶/۶
برای یادگیری زبان انگلیسی و صحبت کردن عامیانه و محاوره واقعا کتاب خوبی می‌باشد و فایل صوتی آن نیز بی‌نظیر است
لیلا رضایی
۱۴۰۱/۴/۱۹
کتاب خوبی برای تقویت شنیداری است ولی برای سطح متوسط به بالا مناسب می‌باشد البته کتاب متنی داشت بهتر بود بهرحال سپاس
اعطم صفری
۱۴۰۱/۱/۲۲
عالی ولی برای کسانی که خیلی آموزش دیده‌اند و فقط تمرین میخواهند به عبارتی حرفه ایها که فقط دنبال لهجه آمریکایی هستند
مشاهده همه نظرات 57

راهنمای مطالعه کتاب صوتی انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید

برای دریافت کتاب صوتی انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.