معرفی و دانلود رایگان کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A2

عکس جلد کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A2
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A2

کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A2 نوشته محمد رفیعی، حاوی تلفظ کلمات این کتاب است.

نسخه الکترونیک این کتاب با عنوان «واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A2» در کتابراه منتشر شده است.

واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR A2 در کنار کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR و برای درک بهتر این کتاب‌ها استفاده می‌شود. در این واژه‌نامه تمامی لغات جدید (کتاب اصلی و کار) کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR به صورت تمرین به تمرین همراه با معنی و مثال‌های قابل درک و کاربردی و اسامی جنسیت و حالت جمع ارائه شده است.

علت نگارش واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR A2:

زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد و در این کلاس‌ها زبان‌آموزان معمولاً اجازه پرسش کردن و صحبت کردن به زبان مادری ندارند. این امر باعث می‌شود که زبان‌آموز از درک صحیح بسیاری از لغاتی که مدرس توضیح می‌دهد محروم بماند. از این رو این واژه‌نامه تألیف گردیده است.

همچنین این واژه‌نامه از این جهت حائز اهمیت است که زبان‌آموزان در جستجوی معنی یک لغت در دیکشنری‌های متداول معمولاً با معانی بسیاری مواجه می‌شوند و در یافتن معنی دقیق کلمه در متن کتاب دچار سردرگمی می‌شوند، ولی با این واژه‌نامه با صرفه‌جویی در زمان و انرژی، سریع‌تر، دقیق‌تر و مطمئن‌تر به معانی لغات جدید پی می‌برند، طوری‌که زبان‌آموز با کمک این واژه‌نامه قادر می‌شود به راحتی حتی به تنهایی با کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR آلمانی بیاموزد و به معنی جملات و متون کتاب اصلی پی ببرد.

قسمت‌های واژه‌نامه:

این واژه‌نامه از دو قسمت اصلی تشکیل شده است: قسمت واژگان کتاب Kursbuch و قسمت واژگان کتاب Arbeitsbuch (کتاب کار). لغات بخش‌های مختلف کتاب آموزشی STARTEN WIR Kursbuch (کتاب دانش‌آموز) در این واژه‌نامه فهرست شده است. مانند Xtra Lesen ،Grammatik Xtra و همچنین تمرین‌ها. لغات بخش Arbeitsbuch (کتاب کار) و Aktionsseiten نیز در انتهای واژه‌نامه منطبق با درس به درس کتاب STARTEN WIR Arbeitsbuch فهرست شده است.

واژه‌نامه STARTEN WIR A2 در کنار دوره‌های آموزشی:

زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد. زبان‌آموز می‌تواند در کلاس درس با در دست داشتن واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR سریع‌تر و با صرف انرژی کمتری به معانی لغات مهم و تکالیف کتاب پی ببرد و بنابراین قادر می‌شود با به کارگیری واژگان درک شده سریعاً با دیگر زبان‌آموزان و با مدرس به زبان آلمانی به تعامل بپردازد. تجربه نشان داده است که این واژه‌نامه باعث می‌شود زبان‌آموز کمتر مجبور شود فارسی صحبت کند و به این ترتیب به صورت قابل توجهی پیشرفت می‌کند. همچنین این واژه‌نامه می‌تواند برای انجام تکالیف منزل به بهترین شکل کمک‌کننده باشد. بهترین شیوه استفاده از این واژه‌نامه حفظ لغات پیش از حضور در کلاس است. واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR A2 کتابی کارآمد برای دوره لغات و به خاطر سپردن معنی و تلفظ واژگان است که می‌توانید همیشه و همه جا همراه خود ببرید و با لذت از آن استفاده کنید.

واژه‌نامه STARTEN WIR A2 برای خودآموزی:

واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR A2 در کنار کتاب‌ «دستور زبان آلمانی مقطع A2 - توضیحات دستوری کتاب STARTEN WIR A2» و کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR مقطع A2 بستری را فراهم کرده است که یک زبان‌آموز مستعد بتواند به تنهایی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در یادگیری زبان آلمانی داشته باشد. این ترکیب می‌تواند برای کسانی که در مناطق دوردست به استاد زبان آلمانی دسترسی ندارند به بهترین نحو کمک‌کننده باشد.

واژه‌نامه STARTEN WIR A2 و آزمون گوته (Goethe) یا اُ. اِس. دِ (ÖSD):

این واژه‌نامه در کنار دو کتاب «دستور زبان آلمانی مقطع A2: توضیحات دستوری STARTEN WIR A2» و «5 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A2» به قبولی در آزمون گوته مقطع A2 کمک بزرگی می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۱ دقیقه
درس 1
۱۱ دقیقه
درس 2
۶ دقیقه
درس 3
۸ دقیقه
درس 4
۷ دقیقه
درس 5
۱۲ دقیقه
درس 6
۱۰ دقیقه
درس 7
۸ دقیقه
درس 8
۸ دقیقه
درس 9
۷ دقیقه
درس 10
۹ دقیقه
درس 11
۹ دقیقه
درس 12
۲ دقیقه
تلفظ واژگان Aktionsseiten
۱۸ دقیقه
تلفظ واژگان Arbeitsbuch

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A2
نویسنده
گویندهمحمودرضا ولی خانی
ناشر صوتیانتشارات راین
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۴ دقیقه
زبانآلمانی
موضوع کتابکتاب صوتی آموزش زبان، کتاب‌های آموزش زبان آلمانی
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A2

مرجان رضائی
۱۴۰۰/۴/۳۰
واقعا خیلی خوبه ولی‌ای کاش آرتیکل‌ها رو هم موقع خوندن بگن ممنونم چون موقع گوش کردن اگه با آرتیکل باشه خیلی بهتر هست برای یاد گرفتن چون ما همیشه به آرتیکل‌ها نیاز داریم
مهنوش فرقانی
۱۴۰۰/۶/۱۳
خیلی خوبه اگر با معنی بود بهتر بود اما همین که گوش ادم اشنا میشه و مرور میشه فوق العادس هم تلفظ درستش به گوش میخوره هم مدام تکرار میشه واقعا ممنون
زهره نوروزی
۱۴۰۰/۳/۱۴
همیشه دنبال چنین کتابی می‌گشتم. شبها قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری گوش کردن باعث تثبیت تلفظ‌ها در ذهن م شد. بسیار سپاسگزارم
MAHDIS HOSSEINPOUR
۱۴۰۰/۳/۷
خیلی عالیه پیشنهاد میکنم حتما ازش استفاده کنید😍😍😍😍😍🙏🙏
Fatemeh Amiri
۱۴۰۰/۳/۳
بسیار عالی است. وپرکاربرد
بهار دانا
۱۴۰۰/۲/۱۸
واقعا عالی بوود. سپاس
سید سعید عالمی
۱۴۰۰/۲/۱۷
با سلام بسیار سلیس و روان متشکرم
Ams Davood
۱۴۰۰/۸/۲۳
بسیار عالی بود تازه می‌فهمم از کجا شروع کنم
مشاهده همه نظرات ۲۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A2

برای دریافت کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع A2 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.