معرفی و دانلود کتاب فرانسوی سریع

عکس جلد کتاب فرانسوی سریع
قیمت:
5000 تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب فرانسوی سریع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فرانسوی سریع و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرانسوی سریع

کتاب فرانسوی سریع، لغات و عباراتی را که نه فقط در نوک زبان بلکه در انتقال به حافظه طولانی مدتی که به آن نیاز دارید را به شما تحویل می‌دهد. با گوش دادن به این صداها و با تکرار معادل انگلیسی آن‌ها، الگوی صداها وارد قشر شنوایی شما می‌شوند.

با کتاب فرانسوی سریع با موفقیت، عبارات فرانسوی را یاد خواهید گرفت و صدای اصلی آن زبان وارد گوش شما خواهد شد. هر جا که هستید و هر کاری که انجام می‌دهید چه در حال دویدن، در ماشین یا حمام و یا هنگام اتوکشی ... می‌توانید فرانسوی را در هر زمانی یاد بگیرید. موزیک کلید یادگیری است.

در این کتاب بروس چاتوین می‌گوید: که چطور بومیان استرالیایی قادر بودند راهشان را در بیابان به طرف شکارگاه‌های اجدادی خود بدون نقشه پیدا کنند. اما چطور؟ با موسیقی‌های سنتی. ریتم و لغات همواره ابزار یادگیری بسیار قدرتمندی بودند. موزیک واقعاً مؤثر است و طی سال‌ها توسعه یافته و استفاده شده است. این روش موفقیت‌های فوق العاده ای را نشان داده است. تصور کنید که کودکان یک مدرسه مجبور باشند ترانه‌های کتاب هیپ هاپ یا تمام افعال بی قاعده را یاد بگیرند. آیا استفاده از موزیک در مدارس آن‌ها را در یادگیری مفرح تر و موفقیت آمیز تر نمی‌کند؟ این کتاب شما را به تمام لغاتی که خارج از مرزها به آن نیاز دارید آشنا می‌کند.

تاکسی گرفتن، در هتل یا یک تقاضا، پیدا کردن راه، برخورد با مشکلات و ... . از درس 11 درباره خودتان و دیگران، دوست داشتن، نفرت، آینده و مکالمات عمومی صحبت می‌کنید. این موضوعات مطابق با چارچوب‌های آموزشی زبان‌های اروپایی است. این روش قدرت زبانی شما را امتحان می‌کند و بر موفقیت زبان آموز تاکید دارد. با استیناف به موسیقی‌های ایِرورمز امیدواریم که سؤال مجبورم را نپرسید بلکه سؤال خواستن را بپرسید.

حافظه مثل یک ماهیچه است و نیاز به تعلیم و تمرین دارد. طبق تحقیقات علمی به دقت گوش کردن مهم است. پس، گوش کردن به طور دوره ای برای تقویت حافظه لازم است. روز اول به تمام کتاب به منظور عادت دادن گوش خود به دقت به تن صداها گوش دهید. بعد به طور متناوب و چند روز در طول هفته گوش دهید و مطمئن باشید که به هر موسیقی به طور یکنواخت گوش می‌دهید. هنگام گوش دادن، کلمات را با صدای بلند بخوانید تا بتوانید درست تلفظ کنید.

بعد به کتاب راهنما مراجعه کنید و آنچه یاد گرفته‌اید را آزمایش کنید. در آخر مرور کنید، همان طور که می دانیم حافظه پاک می‌شود، پس نیاز است که در اوقات فراغت خود به فایل‌های صوتی ایِرورمز گوش دهید. فاز مرور دانسته‌های شما را تقویت کرده و به حافظه طولانی مدت شما انتقال می‌دهد.

کتاب فرانسوی سریع دوزبانه است. همچنین در پایان کتاب آدرس دانلود فایل‌های صوتی قرار گرفته است.

فهرست مطالب کتاب

من می خواهم 7:12
سفارش دادن 6:39
آیا ... داری 7:45
به طرف فرودگاه 7:35
اعداد، روزها و زمان 7:02
... کجاست؟ 7:01
جهات 7:30
کجا و چه زمانی؟ 8:10
مشکلات 6:40
آیا انگلیسی صحبت می کنید؟ 7:34
برای تجارت یا برای تفریح 8:14
اهل فرانسه هستی؟ 6:49
سفر چطور بود؟ 7:02
برنامه های آینده 6:25
من ... رزرو کرده ام 5:45
اعداد بیشتر 4:30
می تونم کمکتون کنم؟ 6:25
اطلاعات شخصی 6:22
چه نوع؟ 8:43
چه کاری انجام می دهی؟ 6:46

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فرانسوی سریع
نویسنده
مترجمابوذر علیزاده، سولماز انامی
ناشر چاپیانتشارات پارلاق یازی
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات38
زبانفارسی
شابک978-600-7198-05-6
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان فرانسوی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فرانسوی سریع

Samira aliyari
۱۳۹۷/۱۱/۲۲
کسانی که میخواهند یادگیری زبان فرانسه را شروع کنند این کتاب مناسب نیست. فقط در صورتی که آشنایی مقدماتی داشته باشید و بخواهید برخی عبارات را مرور کنید خوب است.
hani eee
۱۳۹۴/۳/۲
به ۳۸ صفحه نمیشه گفت کتاب!!!
منکه به نظرم نمی‌ارزید، لطفا" توی جزئیات کتاب تعدا صفحات ذکر بشه
sanaz almasi
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
این کتاب باید تلفظ داشته باشه اینطورى اصلا قابل استفاده نیست
M Ta
۱۴۰۱/۵/۲۳
مناسب کسانی که آشنایی مقدماتی با زبان فرانسه ندارند نمی‌خورد
Maedeh Moghaddas
۱۳۹۷/۸/۱۷
اصلا کاربردی نبود
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب فرانسوی سریع

برای دریافت کتاب فرانسوی سریع و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.