معرفی و دانلود رایگان کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر

عکس جلد کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر

کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر نوشته‌ی عباس نعمت اللهی، علاوه برتعریف ورشکستگی از مناظر مختلف به شما یاد می‌دهد که چگونه رفتار خود را در زمان بحران و شکست اقتصادی مدیریت کنید.

همه شما در زندگی شخصی ناچار به امرار معاش هستید. البته هستند کسانی که ارث بزرگی به آن‌ها رسیده باشد یا شاید هم گنجی پیدا کرده باشند اما بیشتر مردم ناچار هستند در یک مسیر کسب درآمد کرده تا از راه آن امرار معاش نموده یا به آرزوهای خود جامه عمل بپوشانند.

در همین راستا افراد دست به کارآفرینی می‌زنند یا اقدام به تجارت می‌کنند. وقتی شما وارد این دو حوزه می‌شوید طبیعتاً با مفهومی به نام ورشکستگی سروکار خواهید داشت. این کتاب در پی ارائه تعاریف ورشکستگی از دیدگاه حسابداری یا از دیگاه حقوقی نمی‌باشد زیرا از دیدگاه حقوقدانان و حسابداران تعاریف خاص خود را دارد.

طبق تعریف این کتاب یک بنگاه اقتصادی، یک کارآفرینی، یک تجارت، یک شخص هیچگاه ورشکسته نمی‌شود. ورشکستگی یک پدیده ذهنی است و ریشه ذهنی و روانی دارد. اما همین عامل ذهنی می‌تواند در مناسبات اقتصادی و حقوقی و اجتماعی نمود پیدا کند.

دائماً مفاهیمی همچون ورشکسته سیاسی نیز بارها به گوشمان خورده است. پس با این دیدگاه در کشور هم ورشکسته اقتصادی، هم سیاسی و هم اجتماعی خواهیم داشت. اما این مجموعه آن را بحران نام گذاشته. بحران مالی، بحران عملیاتی، بحران سیاسی، بحران اجتماعی و بحران فردی.

در بخشی از کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر می‌خوانیم:

قبل از ورود به بازار کار و تجارت لازم است تا اصول اولیه تجارت را بیاموزیم.
ابتدا یک کتابخانه کوچک تعریف کنید. کتاب‌های زیر را تهیه و مطالعه نموده وبا خبرگان و افراد زبده مشورت نمائید.
کاررا با خرید یک جلد کتابچه حقوق تجارت شروع کنید. کتابچه‌های موجود در بازار قیمت زیادی ندارند.
البته شاید فهم مفاهیم حقوقی کمی مشکل باشد. پس اگر لازم است چندین بار آن را بخوانید.
کتاب‌هایی در خصوص مدیریت کسب وکار، قوانین کار و امور اجتماعی، مدیریت فردی، مدیریت زمان تهیه نمائید.
کتاب‌هایی در حوزه‌های روانشناسی نیز حتماً به کارتان خواهد آمد.
البته فایل‌های صوتی یا نسخه‌های الکترونیک اینگونه کتاب‌ها نیز در دسترس هستند.
مشاوران گنج‌های ارزشمند بی‌نظیری هستند که همیشه در کنار شما هستند. از یک مشاور حقوقی خوب و درستکار در کنار خود استفاده کنید.
جهت آشنایی با مفاهیم پایه حسابداری در یک دوره کوتاه آشنایی با مبانی حسابداری شرکت کنید. کتاب‌هایی هم در همین خصوص در بازار وجود دارد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات زرنوشت
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۶
زبانفارسی
شابک978-622-710378-6
موضوع کتابکتاب‌های مالی و بیمه
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر

رحمان زمانی
۱۴۰۰/۱/۲۴
کتاب خوبی بود ولی بنظرم اسم چگونه ورشکست نشویم یا پیشگیری از ورشکستگی بهتر بود براش، ادم که ورشکست بشه کافیه اولین چک برگشت بخوره مثل باتلاق میمونه نمیدونی چیکار کنی وام هم که قوز بالا قوز در ضمن اون قسمت کتاب که میگه مواظب باشید خانواده شلوغ بازی در نیارن خیلی درسته ممنون از نویسنده
حمید اسکندری
۱۴۰۰/۲/۲
بنده خودم مدیر شرکت هستم کمبود و کسری بودجه رو زیاد تجربه کردم. قسمتی که در کتاب میگه همسر خود را برای این روز آماده نگه دارید و همچنین در این باره از خانواده و اقوام درمیان نگذارید و ظاهر آراسته در این مواقع رو بسیار پسندیدم و عینا تجربه کردم
مهتاب رهایی
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
کتاب جالبی بود
با یه قسمتش خیلی موافق نبودم این که با خانواده درمیون گذاشته نشه آدم توهمچین شرایطی که کاملا فکرش درگیره بخاطر پنهون کاری و مشکلات اینم یه مشگل دیگه میشه روی مابقی مشگلات و مدام اضطراب فهمیدن اطرافیان و داره
محمدرضا
۱۴۰۱/۱/۱۴
یک کتاب مناسب است برای کسانی که در کسب و کار خود ورشکست شده اند، زیرا این کتاب از دید دیگری به موضوع ورشکستگی پرداخته است که میتواند انگیزه‌ای دوباره در فرد ایجاد کند تا بتواند مجدد کسب و کار خود را راه اندازی کند.
قاسم صالحی
۱۴۰۱/۱/۶
با سلام و احترام،
نکات مختصر و مفیدی را در خصوص جلوگیری از بحران اشاره نموده که البته باید از این نکات به عنوان سرخط مسایل استفاده کرد و در دیگر مراجع مشروح آن‌ها را مطالعه نمود.
با تشکر
ایمان تناسان
۱۳۹۹/۶/۱۴
من وقتی که شروع به خوندن این کتاب کردم تا اخرش رفتم واقعا کتاب خوبی بود نه فقط در مورد کار بلکه توی خیلی از موارد زندگی راهنمایی‌های این کتاب می‌تونه به درد تون بخوره
لطیف حنضلی
۱۴۰۱/۸/۲۷
کتاب ارزشمند که با اراده حرکت کنیم و حتی با وجود ترس و ورشکستگی ادامه دهیم و به موفقیت بیندیشیم و احساس خوب داشته باشیم، قطعا میتوانم به نتایج بهتری دست یابم
Abdullah 1993
۱۴۰۰/۲/۲۹
کتاب حجم بسیاری پایینی داره و خلاصه و جامعه مسئله رو توضیح داده و خواندش خالی از لطف نیست و فقط شامل کسب و کار نمیشه برگیرنده تمام ابعاد زندگیست.
الهام یوسفی
۱۴۰۰/۴/۱۸
با سلام و احترام،
من فقط شروع کردم چند صفحه از این کتاب رو بخونم ولی به نظرم جذاب بود و در کمتر از دو ساعت تمام کردم.
خیلی ممنونم.
رضا حسن زاده
۱۳۹۹/۳/۲۸
مفید و مختصر، بنده بعنوان یک فرد بحران دیده (ورشکسته) تمام مطالب این کتاب را کاملا تایید میکنم. درود بی‌پایان بر جناب عباس نعمت اللهی
مریم جهانبخش
۱۴۰۱/۷/۲۳
نگاه جالبی به ورشکستگی داره
بنظرم وقتشه یه جور دیگه به ورشکستگی نگاه کنیم تا بتونیم تبدیل به فرصتش کنیم
حسین عباسی
۱۴۰۰/۱۲/۲۵
کتاب بیشتر مناسب افرادی هست که تصمیم دارند کسب و کاری رو شروع کنند تا با دید باز تری با به عرصه بذارن
عر بر
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
یه جوری دوستان تعریف میکردن، گفتم ببینم چی هست. بیشتر حالت دلنوشته بود تا کتاب علمی، واقعا کتاب عمیقی نبود
Parisa Dehdashti
۱۴۰۰/۳/۱۰
کتاب علمی به شمار نمی‌آید. ‌میتوان گفت نظرات نویسنده به صورت کتاب درآمده که البته با فرهنگ ما همخوانی دارد.
Mehras Mokhberian
۱۳۹۹/۷/۲۸
این کتاب برای کسانی که که میخواهند طرز فکر درست در حوزه کسب و کار داشته باشند بسیار مفید است. ممنون از کتابراه
مشاهده همه نظرات ۳۹

راهنمای مطالعه کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر

برای دریافت کتاب ورشکستگی از نگاهی دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.