معرفی و دانلود رایگان کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)

عکس جلد کتاب  گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)

اثر حاضر درباره دغدغه  20 ساله ( از سال 1368 - تا سال 1388 )؛ امام جامعه و ولیّ امر حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی) از آغاز دوران رهبری و ولایتشان است؛ یعنی جنگ نرم.

این اثر درقالب  بیش از 50 پرسش وپاسخ تدوین گردیده است که توسط دانشجویان به عنوان افسران جنگ نرم در نوروز 1389 در منزل نویسنده طرح و پاسخ داده  شده است.

معظم له از همان اوائل زعامت و ولایتشان (سال 1368) با تعابیر مختلفی چون {تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، قتل عام فرهنگی، ناتوی فرهنگی وچند سال اخیر، جنگ نرم}؛ دشمنی دشمن را گوشزد نمودند.

مقام معظم رهبری سرانجام درسال 1388 چهار دیدار با ( دانشجویان ، اساتید ، هنرمندان، و نمایندگان خبرگان رهبری) داشتند؛ وی در دیداری که با دانشجویان و نخبگان علمی کشور در تاریخ 8/6/88 داشتند، برای اولین بار بحث جنگ نرم را مطرح فرمودند، سپس حضرت آقا دو دیدار دیگر در تاریخ  8/6/88  با اساتید دانشگاه‌ها و در تاریخ  14/6/88 با جمعی از هنرمندان و شعرا داشتند، که بحث جنگ نرم را تبیین و سپس در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری در تاریخ 2/7/88  از اهداف دشمن در جنگ نرم پرده برداشتند.

این چهار دیدار که در طول یک ماه اتفاق افتاد؛ روی نکات خوب، کلیدی و حساسی دست گذاشتند که به برخی از آنها اجمالاً اشاره می‌کنیم:

1. جنگ نرم راست است و واقعیت دارد.

2. این جنگ بر علیه انقلاب، امام و همه آرمان‌های امام و انقلاب است.

3. از این جنگ تعبیر به جنگ عظیم فرمودند.

4. معظم له فرمودند، من از سال 67 نسبت به این نقشه‌ی دشمن تذکر و هشدار داده ام، در واقع طرح این بحث، دغدغه و قصه‌ی پر غصه‌ی 20 ساله‌ی مقام معظم رهبری بود.

5. نخبگان فکری جامعه را مورد خطاب قرار دادند که باید به میدان بیایند.

6. در این بیانات از دانشجویان به عنوان افسران جوان در مقابله با جنگ نرم و از اساتید به عنوان فرماندهان جبهه مقابله با این جنگ یاد نمودند.

7. همچنین وظیفه دانشجویان و اساتید را تبیین فرمودند.

8. در دیدار اعضای مجلس خبرگان هم مفصلاً به خطوط اصلی دشمنان و اهداف آنها در جنگ نرم اشاره داشتند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)
نویسنده
سال انتشار۱۳۸۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۶
زبانفارسی
شابک978-964-5781-46-9
موضوع کتابکتاب‌های علوم سیاسی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)

hadis N
۱۳۹۶/۱/۴
کتاب مفیدیه ولی کاش کاری می‌کردید که کتابی را که در حال مطالعه هستیم در صدر کتابخانه شخصی قرهر بگیره و قرار نباشه با دانلود کتابهای دیگه کتاب درحال مطالعه بین بقیه کتب گم بشه
مهدی خرم
۱۳۹۶/۵/۲۴
عالی است. دستتون درد نکنه. متشکر
علی رضا
۱۳۹۶/۵/۱۶
کتاب خیلی خوبی است توصیه میکنم
علیرضا همتی
۱۳۹۵/۱۱/۲
عالی
فاعتبروا یا اولی الابصار
هادی هدی
۱۳۹۵/۸/۲۸
باسلام خیلی خوب بود
نیما غلام زاده
۱۳۹۹/۱۲/۲۵
کتاب خیلی قوی نیست
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم)

برای دریافت کتاب گفتگوی افسران جوان با فرمانده (پیرامون جنگ نرم) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.