نقد، بررسی و نظرات کتاب یادداشت‌های یک ناشر - منصور سجاد

مرتب‌سازی: پیش‌فرض
meti mousavi
۱۴۰۰/۱۱/۷
کتابی که نویسنده به شیوه‌ی خیلی جالب و بیان ساده مطالب جامع وکاربردی که حاصل چند دهه از عمرش هستنو تحت عناوینی برای هر صفحه از این کتاب استفاده کرده، من بشخصه این کتاب رو به دوستانیکه قصد نویسندگی بصورت عملی وکاربردی رو دارن پیشنهاد میکنم. بنظر من نویسنده‌ای اثرش موفقه که بتونه مطالب مهم وپیچیده رو به ساده‌ترین و قابل فهم‌ترین شکل ممکن بیانشون کنه، دقیقا مثل شیوه‌ای که نویسنده‌ی این اثر این کارو انجام داده و درکنارش لحن خودمونی وعامیانه‌ای که داره باعث جذب مخاطب وهمچنین باعث یادگیری مطالب درون کتاب شده است.
الهام یزدان طلب
۱۴۰۰/۱۱/۱۷
سپاس از جناب آقای سجاد. من از قبل کانال یک ناشر را دنبال می‌کردم که محتوای ارزشمندی دارد. به نظرم این کتاب هم خلاصه مفیدی است برای دوستداران نوشتن و چاپ کتاب.
تولد یک کتاب هم مانند تولد یک کودک است و پس‌ازاینکه این کودک متولد شد برای رشد او و رسیدن به بلوغ و شکوفایی هنوز نیازمند مراقبت‌های زیادی است و همچنان که در رشد و پرورش کودک هم پدر و هم مادر هر دو نقش دارند در نشر یک کتاب موفق نیز ناشر و مؤلف هر دو نقش و وظایف مختلفی دارند.
Reza Ghorghani
۱۴۰۱/۱/۱۶
باسلام خدمت نویسنده محترم ممنون که تجربیات خود را با ما در میان گذاشتید و به خوانندگان محترم شدیداً توصیه به خواندن این کتاب عالی می‌نمایم.
علی محمدلو
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
سلام، بسیار عالی بود استادعزیز و بزرگوارم