نقد، بررسی و نظرات کتاب آداب روزانه - میسن کاری

مرتب‌سازی: پیش‌فرض
میثم شهیدی
۱۴۰۱/۵/۱۹
اصلا توصیه نمیکنم و به نظر بنده این کتاب فاقد هیچگونه ایده، نکته مثبتی بود چرا که اولا اصلا با فرهنگ ما جور نبود و اکثر کسانی که عادات روزانه آن‌ها در کتاب آمده بود معتاد به سیگار، مشروبات الکلی و بی بندو بار بودند که شب‌ها را تا دیروقت در کاواره‌ها و میخانه‌ها به سر میبردند و تا دیروقت بیدار میماندن، دوما بنده به شخصه حدود ۹۰% این افراد را نمی‌شناختم، بهتر بود یا ابتدا انها را معرفی میکرد یا به جای ۱۶۱ نفر، ۱۰ نفر را به که شهرت جهانی داشتند را به صورت کامل بررسی میکرد.
در مجموع اصلا راضی نبودم و به نطر بنده کتاب ارزش خرید و مطالعه را ندارد
Sadaf Akhlaghi
۱۴۰۱/۴/۲۴
بی نهایت جذاب بود. تمام این افراد آدم‌های مشهور و موفق و مهمی هستند و خیلی هاشون ممکن الگوی برخی از ما‌ها برای رسیدن به جایگاه خاصی باشند؛ اما نکته مهم کتاب اینجاست که هیچ فرمول عجیب غریبی و هیچ عادت غیر عادی‌ای برای موفق بودن در کار نیست فقط و فقط پشتکار بالا، استمرار در انجام اون کار و علاقه به اون کار لازمه موفقیت هست. در این بین برخی‌ها دوست دارند یه برنامه روزانه مناسب روحیات خودشون داشته باشن بعضیا نه دوست دارن برن جلو و طبق وقایع روزانه تصمیم بگیرن که چکار کنن.
پس فقط به توانمندی هاتون تکیه کنید شما ذاتا موفقید.
محبوبه حسینی
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
من کل کتاب رو خوندم، هیچ نکته‌ی قابل توجهی توی عادات روزانه‌ی هیچکدوم نبود. اونها فقط استمرار داشتند و کاری که انجام میدادن رو با پشتکار ادامه می‌دادند و رها نمی‌کردند. وگرنه اینکه بگیم ساعات بسییییار طولانی صرف کار و مطالعه بودن نه! اونها هم به اندازه‌ی کافی به کارشون، به تفریحشون، به خانوادشون میرسیدن و با استمراری در واقع موفق شدن.
minoo zarei
۱۴۰۱/۶/۲۹
به نظر من که خیلی مختصر و مفید بود. ذهن منو کاملا باز کرد که هر اثری که خلق شده حتما نیازی نبوده که اصول ثابتی داشته باشند. یکنفر صبح زود یکنفر آخر شب ذهنش فعال میشده... یکی تنها یکی با خانواده بوده...
خلاصه که انسانهای عادی اما منظم بودن که خودشون موظف میکردن توی تایمی که در نظر گرفتن اثرشون خلق کنند.
ممنون از کتابراه
K...
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
کتاب جالبیه و می‌تونید در هر زمانی، بخشی از کتاب رو مطالعه کنید. از اون کتابایی که میشه تو مترو، اتوبوس یا هر اوقات فراغتی خوندش و جذابه😊می‌توانید با نحوه بینش و رفتار افراد تاثیر گذار مثل نویسنده‌ها آشنا بشید.
حبیبه پارسا
۱۴۰۰/۱۲/۹
عادات روزانه بزرگان عصر حاضر و گذشته میتونه برای ما خیلی مفید باشه مخصوصا این نکته برای من جذاب بود که انسان‌های بزرگ هم مثل ما زندگی میکردن حتی گاهی زندگی‌های خوبی هم تو زمینه‌های غیر کاری نداشتن اما در زمینه کاری موفق شدن
ZoeR Mz
۱۴۰۰/۱۱/۳
از اون کتابها که همه جا میشه خوند و لذت برد. نویسنده خیلی موجز و خلاصه عادات انسانهای تاثیر گذار رو بیان کرده، روان و موثر و در عین حال سرگرم‌کننده. ☆♡
Parva Namiranian
۱۴۰۱/۱۰/۳
برنامه زندگی افراد مشهور الهام بخش است. به ویژه برنامه موتسارت و بتهوون را خیلی دوست داشتم. همینطور توماس مان برایم جذاب بود.
مینا کریمی
۱۴۰۲/۱/۱
شما با خوندن این کتاب با زندگی روزانه و عادت‌های بسیاری از شخصیت‌های معروف آشنا میشی.
Mostafa Ghasempour
۱۴۰۰/۱۱/۶
عالیه
مطالعه و بکارگیری تجربیات مطروحه در این کتاب رو توصیه میکنم...
سمیرا ابراهیم زاده
۱۴۰۰/۱۱/۶
کتابه خوبی بود جالبه با زندگی روزمره دانشمندان آشنا میشی
کوثر فلاح
۱۴۰۱/۶/۲۷
بیان خوبی داشت و مناسب بود
امیر لطفی
۱۴۰۰/۱۱/۱۸
کتب راه کتابخانه کامل من در گوشی❤
پیمان پورمحمود
۱۴۰۰/۱۱/۴
هنوز مطالعش نکردم و نظری ندارم
Mahy 🌛
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
کتاب خاصی بود... من دوست داشتم
امیر خیری
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
بسیار خوب حیف صوتی نیست