نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی روش اعتمادسازی - پاتریک گالوین

مرتب‌سازی: پیش‌فرض
آنیتا ارزانی
۱۴۰۱/۵/۲۰
درود
سپاس فراوان از کتابراه و انتشارات شادن پژواک که در مسیر مقدس آگاهی بخشی گام برمیدارید.
✔شاید کتاب ارائه شده در دسته موفقیت و اقتصاد و کار آفرینی قرار بگیرد ولی بخاطر محتوای آن کاملا در زندگی هر کسی که بنوعی باید مدیریت بخرج دهد، عملا کاربرد دارد. مادر و پدرها در اداره زندگی، معلمین و اساتید..
✔نویسنده بعمد از شیوه روایت داستانی برای جلب خواننده سود جسته و انصافا کشش لازم را برای همراهی ایجاد کرده است.
✔ نوشتار، ترجمه سلیس و روان و اجرای آرام و شمرده و انتخاب موسیقی کتابی بیاد ماندنی را هدیه کرده است.
✔پس از آشنایی با نویسنده از طریق این کتاب به نت مراجعه کرده و از دیگر سخنرانیهای آقای گالوین استفاده کردم.
✔فقط قابل توجه ناشر محترم: تایپ نام پاتریک با ck است که در جلد کتاب از k استفاده شده.
✔شیفته پارت موسیقی فصل اول شده‌ام. نهایت لطف است چنانچه کتابراه نام این قطعه را در بخش پشتیبانی همیشه بیدار این اپ برایم ارسال نمایند. در صورت امکان🌷
✔توصیه میکنم از شنیدن کتاب لذت ببرید. کما اینکه منهم مانند یکی دیگر از دوستان با سر بلندی اعتراف میکنم که بی وقفه به کتاب گوش دادم و وعده ناهار را کمی تا قسمتی ته دیگی تحویل شکم خانواده دادم، البته طبق دستور کتاب، این مطلب را با صداقت و اعتماد سازی به عدم تکرار با ایشان در میان گذاشتم، پراگماتیسم!!!؟؟؟
✔🍃🌟🌟🌟🌟🌟🍃 تقدیم به کتابراه
محمد امین پیشدار
۱۴۰۱/۶/۸
اگر یک فرد تجاری هستید و به کتاب‌های کسب و کاری با تمثیل‌های فراوان علاقه دارید این کتاب مناسب شماست. شما می‌توانید خرده پندهای مختلفی را از این کتاب بیرون بکشید و آن‌ها را به کار ببندید. پاتریک گالوین یک داستان نویس فوق العاده است. درس گرفتن از اشتباهات افراد در کسب و کارها باعث می‌شود تا به فرایندها و افراد و خدماتی که ارایه می‌دهند و همسو بودن این خدمات با نیازهای مشتریان، نگاهی صادقانه داشته باشید. این کتاب داستانی زیبا از سفر شخصیتی را روایت می‌کند که برای ایجاد یک شرکت با ویژگی‌های پایدار در حال تلاش است. در این سفر، موفقیت با اعتماد، گوش سپاری به مشتری و تعهد گره می‌خورد و بهبود مستمر را خاطر نشان می‌کند. روایت گالوین یک مثال تجاری قدرتمند است. در مورد نویسنده باید بگم که پاتریک سخنران برجسته در «تد ایکس» ه و علاوه بر اون مجری اصلی و مربی کسب و کار هست. او و همکارانش بر ایجاد روابط مبتنی بر اعتماد تمرکز دارند. ماموریت اصلی او ارایه رویکردهای سیستماتیک و قابل اندازه‌گیری برای ایجاد روابط تجاری است. در بخشی از کتاب می‌شنوید که: «در دنیای پر سرعت امروز، جستجو برای میان‌برها وسوسه‌انگیز است. اما هیچ راه سریعی برای دستیابی به شهرت یا ثروت پایدار وجود ندارد. تنها راه مطمین برای موفقیت، ایجاد و پرورش روابط مستحکم است که بر پایه اعتماد شکل گرفته باشد.» و در قسمتی دیگر از کتاب عبارت زیر را خواهید شنید: «مدنیت و تصمیم گیری خوب نیازی به بیانیه‌ای اخلاقی چند صفحه‌ای که توسط تیمی از وکلا تهیه شده باشد، ندارد. تنها چیزی که لازم است، میل به انجام کار درست و یک آیین‌نامه رفتاری ساده است تا بهترین‌ها را در هر فردی که از آن استفاده می‌کند به نمایش بگذارد.» بزرگترین فضیلت، ریسک کردن است.
م ظ
۱۴۰۱/۵/۲۶
این مسئله به صورت نظری، بسیار زیبا، خواستنی و دلپذیر است. ارمانشهری است که دست یافتن به آن کاری سخت و زمان بر است. به ویژه اینکه در فرهنگ اکثر مردم ایران، کم گذاشتن در کار نشانه‌ی زیرک بودن است. برای مثال خود من طی دوران کاری خود همیشه شاهد بوده‌ام که تا فشاری صد در صدی و نظارت کامل روی بیشتر همکارانم نباشد، وظایف خود را به درستی انجام نمیدهند و هر گاه که در این مورد با آن‌ها صحبت کردم به این پاسخ برخورده‌ام که من فرد ساده‌ای هستم و کار فرمانها از ما سواستفاده میکنند و ما هر زمانی که میتوانیم باید حق خود را از آن‌ها بگیرم. و باید اضافه کنم هر قدر کار فرما منصف تر باشد این کم کاری از طرف کار گذار بیشتر بوده است، در واقع حس کار گروهی و پیشرفت گروهی در بیشتر مردم ایران به اندازه‌ای ضعیف است که میشود گفت وجود ندارد، و در عوض حس حسادت و تخریب دیگری برای بالا کشیدن فرد، بیداد میکند
زینب رزاقی
۱۴۰۱/۸/۲۵
پاتریک گالوین در کتاب حاضر با نام روش اعتماد سازی با استفاده از داستان سرایی سعی در آموزش مفاهیم بسیار ارزشمندی در زمینه تجارت داشته که از نظر من انصافا موفق بوده است.
کتاب صوتی حاضر مختصر و بسیار تاثیرگذار ارائه شده و چون مفاهیم در قالب داستان بیان شدند جذابیت و کششی ایجاد می‌کند که خواننده (شنونده) را جذب کرده و علاقمند به دنبال کردن کتاب می‌نماید.
اهمیت ارتباطات بر پایه اعتماد در محیط کار و تجارت بر کسی پوشیده نیست اما برای من این موضوع ارزشمند بود که اصول ارائه شده در این کتاب به نحوی ساده و کاربردی بیان شده که می‌توان از آن در تمامی ارتباطات شخصی بهره برد.
از راوی محترم بابت بیان بسیار شیوا و حرفه‌ای سپاسگزارم.
همچنین از ناشر محترم و کتابراه عزیز بابت انتشار این کتاب ارزشمند سپاسگزارم.
Reza Nazifi
۱۴۰۱/۶/۴
کتاب خوبی بودایکاش چند سال زودتر می‌خوندم
چون اتفاق‌هایی تو این چند سال برام افتاده و موجب خسارات بزرگی شد که با رعایت برخی از نکات این کتاب شاید کمتر میشد این خسارتها
البته نحوه بیان ازمون یا اصول چهارگانه
یه حورده تو متن داستان گم میشه و به حاشیه میره
ولی داستانش باعث میشه تا انتها گوش کنه
یه صعف دیگه حجم زیاد اهنگ قبل و بعد از هر فصله
نیازی به ۱۵ثانیه اهنگ قبل از شروع هر فصل نیود
گویندگیش خوب بودالبته
در کل کناب خوب و بدرد بخوری هست که میشه ازش یاد گرفت خیلی چیزها رو
توصیه مبکنم اونهای که در حال راه اندازی کسب و کار جدید هستند وقت بذارن گوش بدن یا مطالعه کنن
حامد جامه بزرگی
۱۴۰۱/۹/۱۹
به نوعی نگرش به شیوه‌های برای بهبودی برقراری ارتباط شخصی برای روابط تجاری از آن یاد و سخن گفته برای پاتریک گالویین یکی از بهترین و برجسته‌ترین مربیان تجارت در جهان است، هدف اون از این کتاب واقعا میشه گفت که ایشان نگاه و نگرشش واقعا در اختیار گذاشتن علم خود برای مخاطبان و هواداران و خوانندگان برای هدف مثمر ثمر بودن است، ایجاد احساس اطمینان از طرف حسابهای تجاری پرداخته و راه‌های تبدیل همکاران بلقوه به شرکایی بالفعل را توضیح داده است، ویژگی مهم این کتاب روش اعتماد سازی و داستان محور آن است، تشکر از کتابراه👑😍❤😘🙏👏🌷
نسرین منیری منش
۱۴۰۱/۸/۱۱
کتاب فوق‌العاده‌ای هم در زمینه کسب و کار و هم در زمینه زندگی شخصی بود. در قسمت‌های مختلف کتاب، می‌شنویم که چقدر تجربه‌ها و درس‌های کاری روی زندگی شخصی نقش اول داستان تاثیر می‌ذاره و چطور یک اشتباه به ظاهر کوچیک در شرکت وی، خسارات سنگین و شوک‌آوری رو به زندگیش تحمیل می‌کنه و درس‌هایی که از این اشتباه می‌گیره چقققدر باارزشه.
ترجمه روان و سلیس به همراه صداهای تاثیرگذار گویندگان، شنونده رو به دونستن اصول ۴ گانه، بیشتر ترغیب می‌کنه. من بعد از خوندن کتاب، سرچ کوچیکی هم در زمینه این اصول داشتم و برام بسیار جالب بود.
N n
۱۴۰۱/۵/۲۱
فرم کتاب برای من جالب نبود اینکه فصل‌ها انقدر کوتاهه و همش موسیقی پخش میشه هر ۳ دقیقه خسته کننده است؛
محتوا هم تقریبا تکراری بود اما نکته‌ای که توجهم رو جلب کرد تناقض موجود در اصول کتابه که نویسنده گرچه خواسته همه رو به خیر و مسئولیت اجتماعی تشویق کنه اما شخصیت اول کتاب خیرخواه مهربان و... شده در حالی که به مادرش که وضع مالی خوبی نداره در خونه سیار زندگی میکنه و کارش رو از دست داده کمکی نمیکنه!!!
و اینکه واقعا چقدر این کتاب‌ها در وضعیت بازار موجود در ایران و... کارایی داره؟
س وزیرزاده
۱۴۰۱/۱۱/۱۱
محتوای کتاب به صورت روایت داستان کسب و کار اندی پارسونز و فراز و نشیب هاش هست. از این جهت که مفاهیم تئوری حوزه کسب و کار رو به صورت خشک و تیتروار بیان نمیکنه، باعث شد جذبش بشم. مصمم شدم کتاب روش ارتباط گیری که توی این کتاب معرفی شده رو هم گوش بدم. با اینکه تو حوزه کسب و کار فعال نیستم اما برام کتاب مفیدی بود. خصوصا به نحوه‌ی ارتباط گیری و هوش اجتماعی شخصیت‌های کتاب خیلی توجه میکردم. در واقع نوع روایت داستان باعث شد این کتاب برای من چند بعدی بشه.
حسین عراقی
۱۴۰۱/۷/۲۷
قشنگترین قسمت برای من قسمت ۱۵بود از آنتونی شاید صداقت ترسناک باشه ولی عمل کردن بهش شیرینه.
نقد"کاش جدا از شرکت‌های خصوصی این مدل رفتار داشتن صداقت داشتن اهمیت دادن به حرفه و علاقه‌ی کارمندهای دولتی هم وجود داشت.
حیف این همه بودجه وقت و اصراف کردن همه چی
پیام آخر
یجاهایی بخاطر صداقت شدیدا بامن برخورد بدی شده
ولی خدارو شکر هنوز هم بهش پایبندم
کتاب خوبی هست ولی اگر ذاتا آدم دروغ گویی هستین این کتاب نمیتونه شمارو تغییر بده
مهدی صالحی
۱۴۰۱/۸/۷
اعتمادسازی نه یک هنره نه یک اتفاق شانسی، اعتمادسازی براساس اصول غریزی که از بدو تولد در وجود انسان هست اتفاق می‌فته.
این کتاب با تم داستانی‌ای که داره، استفاده از این غرایز (تکنیک‌های اعتمادسازی) رو به شکل ساده و ملموسی آموزش می‌ده.
هرچند این مبحث خیلی گسترده‌تر از مطالبیه که در این کتاب عنوان شده اما واقعا محتوای مفیدی داره. مخصوصا که ساده و قابل لمس آموزش داده.
دکتر فاطمی‌نسب
۱۴۰۱/۷/۱۶
سلام.
کتاب بسیار خوبی بود. من از گوش کردن کتاب بسیار لذت بردم.
اینکه اندی تلاش کرد هم در عرصه زندگی شخصی و هم در کار خودش را سرامد و موفق کنه برام ارزشمند بود.
خودم چند وقته از این دسته کتب موفقیت زیاد مطالعه میکنم.
به امید روزی که خودم هم موفق بشم.
خوانش کتاب عالی بود، اینکه گروه گویندگان این کار را انجام دادن، عالی بود. از روند تکراری یک خواننده پرهیز شده بود.
عظیمه سعیدی پور
۱۴۰۱/۵/۲۱
من این کتاب رو دوست داشتم و داستانی بودن موضوع اعتماد سازی هم مطلب رو ملموس کرده بود و خوب توضیح داده بود.. صدای گوینده‌ها هم خوب بود در کل کتاب‌های صوتی رو خیلی دوست دارم چون بعد مدتها من رو با کتاب خوندن آشتی داد و الان در حین کارهای روزمره که نمیتونم کتاب دست بگیرم کتاب‌های صوتی رو گوش میدم و خیلی لذت بخش ه برام … ممنون از همه عزیزان پر تلاش
بهرام قاسمی
۱۴۰۲/۱/۱۲
عرض خسته نباشید خدمت خوانندگان عزیز. این کتاب رو تموم کردم و کلا فقط میشه ۳ الی ۴ نکته کوچیک مهم ازش درآورد. این نظرم هم انتقاده و هم تشویق.
البته این چهار تا نکته‌ای که گفته در قالب داستان کاری یه فردیه که بدک نیست ولی بنظرم توی ایران اجرا کردنش باعث ترغیب اطرافیان نمیشه و از شخص سو استفاده بیشتر میشه تا حمایت ولی توی خارج عالی عمل می‌کنه
سهام زنارساغر
۱۴۰۲/۱/۲۲
کتاب در طبقه بندی موضوعی درچارچوب اموزش بازرگانی و نجارت قرار داده شده ولی باید گفت اموزه‌های کتاب کاملا اموزنده و ارزشمنده و هر شخص با هر جایگاهی بهره‌ای ازن خواهد برد‌
هرچند بنظر من توقع منه مخاطب اموزش بازرگانی را به لحاظ بار اموزشی براورده نکرد ولی بلحاظ هم افزایی و اموزش زندگی مدرن و در عین حال انسانی کتاب ارزشمندیه
Mahdi Kalhor
۱۴۰۱/۷/۲
باید بگم واقعا از خانم مهرپناه و همکاران محترمتان وابط ترجمه و خلق این کتاب صوتی تقدیر و تشکر می‌کنم، بی شک نکاتی که در این کتاب گفته شده من و تمام خواندگان این کتاب را به سوی پیشرفت و داشتن روابط خانوادگی و کاری بهتر پیش خواهدبرد، با آرزوی موفقیت برای شما و همکارانتان، منتظر سایر محصولات خوب و استثنایی شما خواهم بود
فریدون لازر
۱۴۰۲/۱/۶
در دنیای پرتلاطم و پر از مکر و حیله کنونی و در زمانی که همگی چه بخواهیم و چه نخواهیم در برهه‌هایی از زمان در نقش مشتری و گاهی نیز در نقش فروشنده هستیم لزوم آشنایی با تکنیک‌های اعتماد سازی جهت ایجاد ارتباطی سالم و پایدار در جهت رسیدن به اهداف و خواسته هایمان کاری بسیار جالب و جذاب می‌باشد.
Shahryar Jaliliyan
۱۴۰۱/۶/۹
لذت بردم، صدای گوینده‌ها بیشتر به این کتاب جذبم کرد.
موسیقی بین بخش‌ها باعث میشد متن از یکنواختی در بیاد و جذاب تر باشه
در مورد محتوای کتاب هم میشه گفت که تغییر زندگی رو با یک نصیحت (آزمون چهارگانه) نشون میده که جذابیتش به نظر من بیشتر بخاطر رک بودن شخصیت اندی بود بدون آلایش و مخفی کاری
Amin
۱۴۰۱/۵/۲۸
به طور کلی کتاب خوبی بود و با استفاده از روش و آزمونی که کتاب گفته می‌توان برای خود دیگران و جامعه سودمند بود و قطعا با استفاده از این روش توی زندگی شخصی کاری و... تاثیر خوبی خواهید گرفت تنها بدی که داشت این بود که فصل‌ها کوتاه بود و هر چند دقیقا وسط کتاب آهنگ پخش میشد و میرفت فصل بعد
Milad Beigi
۱۴۰۱/۵/۲۷
هر کتابی ارزش یکبار مطالعرو داره، خیلی خوشحالم که نکات خوبی تونستم از این کتاب یاد بگیرمو خیلی قشنگو بودو بر خلاف اکثر کتاب‌های مشابهش بدور از طول دادن‌های غیر مرتبط با موضوع بود، ۴ اصل زندگی داره که یادگیریش می‌تونه مفید باشه و می‌تونم بگم از انعطاف پذیر بودن هم نکات خوبیو یاد میده
فاطمی
۱۴۰۱/۵/۲۰
ممنون از کتابراه با هدیه خوب آخر هفته.
با اینکه شغلم در حیطه کسب و کار نیست ولی با مطالب این کتاب تونستم ارتباط خوبی برقرار کنم و ایده‌های خوبی بگیرم. حالت داستانی که نویسنده برای ارائه مطالب ایجاد کرده باعث میشه مطالب بهتر توی ذهن بشینه و ماندگار بشه. عالی بود.
Amirhossin ebadi
۱۴۰۱/۷/۱۵
کتابی بسار ضعیفی بود بعد از گوش دادن این کتاب هیچ چیز به من اضافه نشد
البتهباید به گویندگان و مترجم خسته نباشید بگم 🙏🌷
اما متن داستانی کتاب فقط وقت من رو تلف کرد
اصلا پیشنهاد نمی‌کنم اگر وقت اضافه دارید که اصولا هیچ کس نداره گوش بدید 🖐🖐
ممنون
Muhammad Farahbod
۱۴۰۱/۵/۲۱
موضوع کتاب در متن به صورت منسجم بیان نشده و فقط به طور کلی بیان شده.
بهتر بود نویسنده مفاهیم را بهتر و بیشتر می‌شکافت.
در مجموع کتاب خوبی است و من کل این کتاب را گوش دادم. این کتاب صوتی از موسیقی و صدای گویندگان مناسبی برخوردار است که جای تشکر دارد.
بهمن مهمان نواز
۱۴۰۲/۱/۵
بنظرم کتاب خوب ترجمه نشده، دوبار گوش دادم ولی در هیچ جا اون ۲۴ کلمه جادویی گفته نشده، با اینکه چندبار در کتاب به اون اشاره شده بود. شاید تعداد کلمات اون آزمون چهارگانه ۲۴ کلمه باشه شایدم نه، این ابهامات در ترجمه خوب نیست.
الهام صفاتبار
۱۴۰۱/۱۲/۱۰
کتابش عالیه هر چند من خودم از کتاب‌هایی که توش آدمو نصیحت میکنن بدم میاد اما حس میکنم خوندن این کتاب تجربه خوبی بود. و در کل ایرانی خیلی از اینکه کارهاشون رو از راه آسون و بدون تلاش پیش ببرن خوششون میاد و این کار رو زرنگی میدونن.
Sepid Mmm
۱۴۰۱/۶/۱۶
این کتاب برای کسانی که به مسائل تجاری علاقه دارند یا در این زمینه فعالیت می‌کنند مناسب است کتاب طوری نبود که زیاد از کلمه‌های بزرگ استفاده شود که برای تفهیم معنایش باید لغت‌نامه پیشت باشد و از حاشیه روی‌های کسل کننده دوری کرده بود
Amir Amirani
۱۴۰۱/۵/۳۱
کتاب درباره‌ی آزمون چهارگانه‌ی تیلوره:
۱- در مورد چیزهایی که می‌اندیشیم، میگیم یا انجام میدیم، آیا حقیقته؟
۲- آیا برای همه‌ی افراد درگیر عادلانه است؟
۳- آیا باعث حسن نیت و بهترشدن روابط میشه؟
۴- آیا برای همه‌ی افراد درگیر سودمنده؟
نگین
۱۴۰۱/۱۱/۱۱
محتوای جالبی داشت گویندگی شیوا و رسا و عالی بود. کتابهای صوتی میتونن در هنگام رانندگی و آشپزی از پرت شدن تایم کمکمون کنن. ممنونم از کتابراه که کتاب‌های صوتی باکیفیت بالا رو به رایگان در اختیار کاربرانش میذاره. سپاس
محمد حجابی زاده
۱۴۰۱/۵/۲۴
این کتاب اصول گفتار نیک، پندار نیک و کردار نیک را به صورت داستان و ملموس بازگو کرده است.
ایکاش نویسندگان ایرانی نیز اینگونه داستان‌گویی را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
در کل کتاب خوبی بود با صوتی روان و دلنشین.
محمد مریخی
۱۴۰۱/۵/۲۱
کتاب بدی نیست اما بنظر من اعتمادسازی و متقاعد کردن رو آنچنان واضح توضیح نمیده و کلا قسمت داستانی کتاب به قسمت آموزشی اون چربش پیدا کرده بود.
نحوه بیان گویندگان و ضبط خیلی خوب بود.
محمد میرزازاده
۱۴۰۱/۵/۲۰
باید خودتون رو برای یک داستان آماده کنید
ولی می‌تونه مفید باشه.
داستان کسیه که از 100 به صفر میرسه و دوباره می‌خواد به صد برسه، و فرآیندی که طی می‌کنه من جمله بخش اعتمادسازیش.
ممنون
ماه چهره
۱۴۰۲/۱/۱۱
این آدما اطراف نا نیستن که باید تغییر کننن بلکه این خود ما هستیم که نیاز به تغییر دارین تا به شرایط مطلوب برسیم و همه چیز از جمله کسب اعتماد دیگران و.. ‌ از درون خود ما سرچشمه میگیره
moradi morteza
۱۴۰۲/۱/۸
به نظر من چی‌هایی که میگه خیلی درسته اینکه اگر هر آدمی توی هر موقعیتی این اصول رو درنظر بگیره قطعا موفق میشه و خب قطعا صداقت و منفعت گروهی خیلی بهتره وبه صورا کلی میگه بخشنده و صادق باشیم
احسان وفائی نژاد
۱۴۰۱/۱۱/۲۹
به افرادی که قصد ورود به عرصه کارآفرینی دارند توصیه میکنم
بهتر است که حداقل در بعضی موارد مانند تیتر‌ها ابهام وجود نداشته باشید
مثلا تا انتهای این کتاب آزمون ۴ گانه برام سوال بود؟
narsis hi
۱۴۰۱/۹/۲
یک کتاب عالی دیگه از پاتریک گالوی ناز سبک کتاباش که بصورت داستان نکات رو آموزش میده خیلی خوشم میاد باعث میشه توی ذهن بهتر بمونه.. با تشکر از تیم شادن پژواک برای اجرای عالی این کتاب✌
رضا اسماعیل پور
۱۴۰۱/۷/۲۳
کتاب زیبایی که در قالب داستان اعتمادسازی و رهبری بر پایه صداقت را بیان میکند.
ضمنا اگر رابطه‌ای برایمان دارای ارزش است باید برایش وقت بگذاریم. مثل روابط زندگی، روابط با همسر فرزندان پدر و مادر و...
Afaridun
۱۴۰۱/۷/۶
کتاب خیلی خوبی بود و داستان جالب و قابل فهمی داشت
فقط به نظرم از اونجایی که کتاب صوتیه خیلی بهتره که یا قسمت هارو بلند تر کنن یا اول و اخر هر قسمت اینقدر اهنگ نزارن ادم اعصابش خورد میشه
محسن باقری
۱۴۰۱/۵/۲۷
سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان من این کتاب رو دوبار گوش دادم و دارم برای سومین مرتبه هم گوش میدم و هنوز نقاط مبهم برام داره ولی در کل خیلی خوبه و دارم در محیط کارم تغییرات خوبی ایجاد میکنم
Aylar Pashs
۱۴۰۱/۵/۲۷
نحوه صدا گذاری فوق‌العاده بود و واقعاً خسته نباشید خدمت تمامی دوستانی که برای این کار زحمت کشیدند. کتاب به صورتی که ارائه شده بسیار خلاصه و تنها جنبه سرگرمی _داستانی برای من رو داشت.
ن د ا ز ر ن د ی
۱۴۰۱/۵/۲۲
داستان پروری برای بیان سوژه مفید، انتخاب خوبی که نویسنده انجام داده است. دست مریزاد🙏
آزمون چهارگانه و نکات ریزی که باید با دقت از کتاب در می‌اوردی، برای کارآفرینی این دوران مؤثره.
نون میم
۱۴۰۱/۵/۲۲
خیلی متوسط
در قالب داستان یک کارآفرین به نام اندی کمی درس. ‌های کاری و مدیریتی ارائه شده ولی خیلی سطح بالا نیست
به لطف ضبط عالی و صدای زیبای گوینده همشو دو روزه گوش دادم
ولی کتاب خاصی نیست
شایلی افشار
۱۴۰۱/۴/۱۹
این کتاب داستانی بود که به همراهش نکاتی رو هم اشاره کرده بود. خب من چون خیلی کتاب‌های داستان طور رو دوست ندارم خیلی ارتباط نگرفتم باهاش
سیدعلی حسینی
۱۴۰۱/۹/۱۳
کتاب خوب و خوانش بهتر ممنون از این تیم خوب صداپیشه و ممنون از کتابراه بابت این کتاب خوب در زمینه کسب و کار و بررسی تجربه شخصی یک فرد به شکل یک داستان زندگینامه
محمد
۱۴۰۱/۸/۱
کتاب برای کسانی که میخوان کسب و کاری رو شروع کنن یا دارن میتونه مفید باشه؛ میتونه حتی برای خانواده هم رهاکارهای داشته باشه.
در کل بخوام بگم کتاب خوبی بود هرچند موسیقی زیادی داشت.
null null
۱۴۰۱/۷/۴
خیلی زیاد عالی و کاربردی بود
میشه در بعضی روابط اجتماعی که نه میشه بهش روابط عاطفی گفت و نه میشه رابطه کاری گفت هم بکار برد، مثه روابط دوستانه در محل کار. صداهم عالی بود.
Amir Atapour
۱۴۰۱/۶/۲۱
سلام
یکی از مطالبی که از این کتاب یاد گرفتم (البته نکات اموزنده زیاد داره) این بود موضوعات کاری و غیره رو خیلی ساده و راحت و با کلمات عامیانه مطرح کنم و توصیه میکنم گوش بفرمایید
Haniyeh
۱۴۰۱/۶/۷
توی دنیایی که به سختی میشه اعتماد کرد یاد گرفتن روش‌های اعتماد سازی این قابلیت میده به آدم ک توی کار و زندگیش موفق بشه و آدم‌های مفید و کار آمدی رو کنار خودش داشته باشد
🌸Zahra Habibi🌸
۱۴۰۱/۶/۲
اصلا نتونستم با کتاب ارتباط بگیرم چندپارت گوش دادم جذب نشدم سلیقه‌ی من نبود دوست نداشتم داستانی باشه ترجیه میدادم اصل مطلب رو مثل یه کنفرانس بشنوم یه جورایی آسمون ریسمونه
Majid Gol
۱۴۰۱/۵/۳۱
کتاب خیلی خوبه. از شنیدنش خیلی لذت بردم. نکات جالبی رو بیان میکنه. صدای گویندگان‌ش هم خوبه. حتما گوش کنید و در کنار لذتی بردن یه چیز‌ایی هم یاد بگیرید. ممنون از توجه‌تون.
ندا
۱۴۰۱/۵/۲۳
به نظر من مطالعه چنین کتاب‌هایی خالی از لطف نیست. جالبه و نکته‌های ریزی را میشه ازش یاد گرفت.
فقط اگر ریزتر به مسائل اشاره شده بود جذاب تر بود، الان خیلی خلاصه و کلی هستش.
1 2 3 4 >>