دانلود کتاب تکنیک‌های پیشرفته یادگیری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تکنیک‌های پیشرفته یادگیری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تکنیک‌های پیشرفته یادگیری

با خواندن کتاب تکنیک‌های پیشرفته یادگیری اولین گام را در جهت رسیدن به دانش و آگاهی عمیق برمی‌دارید. جو مکلاو نویسنده این کتاب با ارائه تکنیک‌های پیشرفته یادگیری به شما این امکان را می‌دهد که در زمان بسیار کمتری نسبت به قبل، مطالب بسیار بیشتری یاد بگیرید.

با مطالعه کتاب تکنیک‌های پیشرفته یادگیری (Accelerated Learning Techniques For Students) و به کارگیری دستورالعمل‌های سادهٔ آن، خیلی سریع به ابزارها و اعتماد به نفسی دست پیدا می‌کنید که خیلی سریع‌تر و بهتر نسبت به قبل یاد بگیرید. یادگرفتن این‌که چگونه بهتر یاد بگیریم یکی از با ارزش‌ترین مهارت‌هایی است که شما می‌توانید داشته‌باشید. با مطالعه کتاب تکنیک‌های پیشرفته یادگیری، سبک یادگیری مربوط به خودتان را پیدا خواهید کرد و از طریق آشنایی با انواع هوش‌ها، می‌توانید هوش مربوط به خود را پیدا کنید و بر اساس آن به یادگیری بپردازید.

در بخشی از کتاب تکنیک‌های پیشرفته یادگیری می‌خوانیم:

در ابتدا هرکدام از دسته‌ای خود را مشت کنید، حال دست‌های مشت کرده را از سمت انگشتان به هم بچسپانید، چیزی که می‌بیند اندازه تقریبی مغزتان است و هرکدام از دست‌های مشتکرده هم، نشان دهنده یکی از نیمکره‌های چپ و راست مغزتان است. در حالت عادی، اندازه مغز یک شخص بزرگسال، تقریباً برابر 1300 تا 1400 گرم می‌باشد که حدود دو درصد از وزن کل بدن را تشکیل می‌دهد، با این حال، میزان مصرف مغز، بیست درصد منابع انرژی بدن است. به عبارت دیگر، بیست درصد از کالری‌هایی که در طول روز مصرف می‌کنیم جهت مصرف مغز استفاده می‌شود. این نشان می‌دهد که تغذیه، نقش بسیار مهمی در سلامتی و نحوه کارکرد درست مغز، ایفا می‌کند.

 ۲۱۲ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8297-48-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آشنایی با شگفتی‌های مغز
فصل دوم: مروری بر پنج گام در یادگیری پیشرفته
فصل سوم: آماده سازی وضعیت ذهنی، عاطفی و فیزیکی
فصل چهارم: کسب دانش ومهارت
فصل پنجم: تثبیت یادگیری
فصل ششم: آزمون و جذب مفاهیم
فصل هفتم: مرور و پاداش
فصل هشتم: شش سوپراستراتژی موفقیت
فصل نهم: سخن پایانی و بیست نکته مهم

راهنمای دانلود کتاب تکنیک‌های پیشرفته یادگیری

برای دانلود کتاب تکنیک‌های پیشرفته یادگیری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تکنیک‌های پیشرفته یادگیری
رضا قشقایی
۱۳۹۷/۴/۱۰
عالللللییییییی
Nika A
۱۳۹۶/۹/۱
کتاب خیلی خوبیه. زیاد طولانی نیست و نکات مهم و مفیدی رو گفته. فکر کنم اگه دو بار خونده بشه بهتره چون روشهاش رو یادمون میمونه.
علی صاحبی
۱۳۹۶/۱۲/۲۳
با یک روند منطقی اقدام به توضیح فرآیند یادگیری کرده است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷)