دانلود کتاب رازهای خلاقیت استیو جابز

  • از: کارماین گالو
  • ناشر: سبکتو
  • ۱۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب رازهای خلاقیت استیو جابز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهای خلاقیت استیو جابز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهای خلاقیت استیو جابز

کتاب رازهای خلاقیت استیو جابز نوشته کارمین گالو، از چگونگی تبدیل شدن استیو جابز به رهبری در تکنولوژی سخن می‌گوید.

استیو جابز موسس شرکت اپل به عنوان یکی از موفق‌ترین مبتکران در تاریخ شناخته می‌شود. او چگونه به چنین موفقیتی دست پیدا کرده است؟ تنها یک دلیل وجود دارد، او باور نداشت که روش مشخص و مرحله به مرحله‌ای برای نوآوری وجود دارد. کارمندان شرکت اپل هم در کلاس‌ها یا سمینارهای «چگونه نوآوری کنیم» شرکت نمی‌کردند. بلکه استیو جابز با پیاده کردن ۷ قانون کلی، خودش و شرکتش را به موفقیت‌های بزرگ رساند.

کارمین گالو (Carmine Gallo)، مدرس و مربی مهارت‌های ارتباطی است که با مدیران اجرایی و مدیر عامل‌های شرکت‌های بزرگی چون: نوکیا، بانک آمریکا، هوم دیپو و آی‌بی‌ام همکاری کرده است. او در حال حاضر علاوه بر مدیریت شرکت مشاوره‌ای خودش با نام ارتباطات گالو، سخنگوی رسمی و رهبر سمینارهای معروف آمریکاست و در سراسر جهان سخنرانی می‌کند.

او همچنین مدیر ستون رهبری و مهارت‌های ارتباطی در نشریه هفتگی بیزینس ویک است که یکی از پرخواننده‌ترین قسمت‌هاست. گالو نویسنده چهار کتاب معروف است که همه آن‌ها جز کتاب‌های تقدیر شده و پرفروش هستند. کارمین گالو یک جایزه امی هم در طول همکاری با شبکه‌های سی‌ان‌ان و سی‌بی‌اس به دست آورده است.

در بخشی از میکرو کتاب رازهای خلاقیت استیو جابز (The Innovation Secrets of Steve Jobs) می‌خوانید:

استیو وزنیاک در مورد اشتیاق می‌گوید: «امیدوارم شما نیز به اندازه‌ی من خوش‌ شانس باشید. دنیا به نوآوران فوق‌العاده احتیاج دارد. شما می‌توانید یکی از آن‌ها باشید. اگر عاشق کاری که انجام می‌دهید باشید و حاضر باشید سختی‌های آن را تحمل کنید، مطمئن باشید که به آن دست پیدا می‌کنید و همه‌ی دقایقی که شب‌ها تنها گذارنده‌اید و به این فکر کرده‌ای که می‌خواهید چه چیزی را طراحی کنید و بسازید ارزشش را داشته است. به شما قول می‌دهم.»

 ۱۰۴ صفحه، ۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
فصل اول: کاری را انجام دهید که عاشق آن هستید
فصل دوم: آروزی تغییر جهان را در سر داشته باشید
فصل سوم: مغزتان را بکار بیاندازید
فصل چهارم: رویاتان را بفروشید نه محصول‌تان را
فصل پنجم: جلوی چیزهای غیرضروری را بگیرید
فصل ششم: تجربه‌های فوق‌العاده ایجاد کنید
فصل هفتم: به بهترین شکل پیام‌تان را منتقل کنید
پایان

راهنمای دانلود کتاب رازهای خلاقیت استیو جابز

برای دانلود کتاب رازهای خلاقیت استیو جابز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رازهای خلاقیت استیو جابز
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۷/۱/۱۹
استیو جابز مدیر ارشد اجرایی شرکت رایانه‌ای اپل و موسسین این شرکت است. از جمله نو آوری ایشان رایانه رومیزی، آی‌پاد، لپ‌تاپ‌ها، سیستم عامل مکینتاش است. در این کتاب یادگیری شیوه‌های خلاقیت و نو آوری ایشان در مدیریت شرکت رایانه‌ای اپل است.
مهران مهدی پور
۱۳۹۹/۴/۱۰
کتاب بسیار عالیه کلا از میکرو کتاب‌ها خیلی خوشم میاد ولی‌ای کاش تصویر هم داشت مثلا یه قسمت از کتاب درباره apple II صحبت میکرد اما خواننده هیچ تصویری نمیدید
alireza abbassi
۱۳۹۸/۸/۲۶
به خوبی دیدگاه‌های استیو جابز بیان کرده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)