دانلود رمان از صید ماهى تا پادشاهى

  • از: حمزه سردادور
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۳۱ رای
  • برای دانلود قانونی رمان از صید ماهى تا پادشاهى و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان از صید ماهى تا پادشاهى و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان از صید ماهى تا پادشاهى

حمزه سردادور از پاورقی‌نویسان قدیمی ایرانی است که رمان‌های تاریخی فراوانی از وی در چند دهه اخیر به بازار کتاب راه یافته است و تجدید چاپ‌های متعدد این آثار نشانگر محبوبیت و عامه‌پسندی آن‌ها است. سردادور در سال ۱۲۷۵ هجری شمسی در تبریز به دنیا آمد؛ از دهه بیست تا اواخر دهه چهل در مجله «اطلاعات هفتگی» پاورقی نوشت و از عوامل جذابیت و فروش آن مجله، یکی نیز داستان‌های پرآب‌و‌تاب سردادور بود که پس از پایان چاپ آن‌ها در مجله، به شکل کتاب نیز در اختیار مخاطبین قرار می‌گرفت. برخی از این آثار عبارتند از: زندانی قلعه قهقه، از صید ماهی تا پادشاهی، در پس پرده، مه‌لقا، آزاد زنان، کیمیاگران، دختر قهرمان، افسانه‌ی قاجار، بانوی سربدار و..
از صید ماهی تا پادشاهی از کتبِ مهم رمان تاریخی اثر حمزه سردادور می‌توان به کتاب (از صید ماهی تا پادشاهی) اشاره کرد. سردادور برای خلقِ رمان‌های خود همواره حوادث تاریخی دوره‌های مختلف را با تخیل درآمیخته و روایت‌هایی جذاب و پرکشش برای خوانندگان خود تدارک می‌دید. نثر او در عین برخورداری از لغات بعضاً کهنه (متناسب با مضمون تاریخی این آثار)، روان و استوار است و این به خاطر احاطه‌ای است که به زبان فارسی و نوشتن نثر فارسی دارد. در این رمان تاریخی نیز بستری را برای شرح داستانی پر اُفت‌وخیز، ماجراجویانه و در عین حال عاشقانه قرار داده و اثری سرگرم‌کننده را پیش روی مخاطب گذاشته است.  شرح ماجراهایی که حول محور بلندپروازی‌های جوانان در عهد آل‌بویه شکل می‌گیرد و با مایه‌های عاشقانه درمی‌آمیزد. در واقع این رمان شرح به قدرت رسیدن خاندان آل‌بویه است که خود را از تبار ساسانیان دانسته و در عین ماهیگیری در فکر کسب قدرت هستند و...

 ۵۱۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8007-75-6 

چاپ ۱۳۹۴: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان از صید ماهى تا پادشاهى

برای دانلود رمان از صید ماهى تا پادشاهى و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان از صید ماهى تا پادشاهى
کامران هلاکوئی
۱۳۹۵/۸/۲۶
رمانی بسیار جذاب و پر از شور و هیجان.
رمانی پر از نکات ریز و درشت، عاشقانه، صریح و آموزنده!
رمانی که خواننده را در جای جایش محو خود می‌کند، به تعجب وامیدارد و گاهی به تعمق، تفکر و سکوت!
من شیفته‌ی تاریخ و نوشته‌های آقای سردادور هستم!
روحش شاد و یادش گرامی
کسری روشن روان
۱۳۹۷/۹/۲۹
کتابی بسیار جذاب برای علاقمندان به رمان‌های تاریخی، حاوی نکات آموزنده و عبرت آموز برای همه
zohre azaddost
۱۳۹۶/۸/۱۰
عالی بود مرسییییییی واقعا استاد سرداود قلم زیبایی دارن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)