دانلود رمان اما


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان اما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان اما

اِما (به انگلیسی: Emma)  نام رمانی از جین آوستن است که درباره عشقی سوء تعبیر شده، نوشته شده است. این رمان ابتدا در دسامبر ۱۸۱۵ میلادی (برابر با آذر یا دی ۱۱۹۴ شمسی خورشیدی) منتشر شد. مانند سایر رمان‌هایش، آوستن در این داستان هم به دغدغه‌ها و مسائل زندگی زنان در دوره جورجی انگلستان میپردازد.

قبل از نوشتن داستان او نوشت: «میخواهم قهرمان زنی بیاورم که هیچ کس غیر از خودم خیلی دوستش نخواهد داشت». در اولین خط داستان، شخصیت اسمی رمان را اینگونه معرفی میکند: «اما وودهاوس، شیک، باهوش و ثروتمند».

اما وودهاوس، شخصیت اصلی داستان است. دختری زیبا و باهوش که مادر خود را در کودکی از دست داده و از زمانی که خواهر بزرگتر او ازدواج کرده، خانم خانه شده است. گرچه وی کمی بالغ تر از سن خودش است اما به دلیل کمبود تجربه از زندگی واقعی و این عقیده که او همیشه درست می گوید، دست به اشتباهات بزرگی می زند. همچنین وی با خویشتن قسم خورده است که ازدواج نکند تا این که حسادت باعث می شود که دریابد در تمام مدت عاشق آقای نایتلی بوده است.

 ۴۹۶ صفحه، ۵۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8007-50-3 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان اما

برای دانلود رمان اما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان اما

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
کاربر nasery
۱۳۹۶/۴/۱۷
ضمن تشکر از کتابراه و مترجم این کتاب برای زحمانشون، متاسفانه من از غلط املایی‌های کتاب و ترجمه نه چندان صحیح و اینکه گوینده دیالوگها خیلی وقتها با هم قاطی شده و مشخص نیست چه کسی داره اون دیالوگ رو می‌گه، حوصله‌ام سر رفت و بعد از ۱۳۰ صفحه مطالعه کتاب، دیگه ادامه ندادم!
mahsa m
۱۳۹۸/۳/۴
نوشته‌های جین استین رو دوست دارم. شاید دلیل اینکه بعضی‌ها خوششون نمیاد یا خسته میشن از این کتاب به خاطر تفاوت سلیقه باشه. کسی که دوران قرن ١٨ و ١٩ را دوست داره و با اون شرایط آشنایی داره حتما از نوشته‌های جین استین لذت میبره.
فیلمش هم ساخته شده اما به نظرم کتابش جذاب تره
somaye sh
۱۳۹۵/۹/۳
رمان دلپذیری بود. همیشه از کتابهای جین آستن لذت می‌برم. مطبوع و شیرین بود و نکات ریز جالبی در داستان هست. همیشه جلوه‌ای که جین آستن از عشق نشون میده و معرفی می‌کنه دوس داشتم. برای اوقات فراغت و و سرد بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۰)