دانلود رمان حقیقت یخی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان حقیقت یخی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان حقیقت یخی

حقیقت یخی، ترجمه کتاب «Deception point» یکی دیگر از رمان های هیجان انگیز دن براون، نویسنده آمریکاییست که به سبب رمان‌هایی مانند "رمز داوینچی" به شهرت رسیده است.

این رمان نیز مانند دیگر آثار دن براون ماجرایی رازآلود دارد. ناسا شهاب‌سنگى را پیدا مى‌کند که زمین‌شناس‌ها می‌گویند حاوى یک فسیل است و این، یعنی یک پیام: در فضا حیات هست. این کشف تبدیل به سلاحى براى از پا درآوردن رقیب انتخاباتى رییس‌جمهور مى‌شود که گفته ناسا نباید چنین بودجه هنگفتى را خرج ولگردى در آسمان کند. در این میان راشل، شخصیت اصلی داستان که دختر رقیب انتخاباتى رئیس‌جمهور است و در یکى از ادارات اطلاعاتى کار مى‌کند همراه با چند دانشمند بزرگ دیگر به رازى پى مى‌برد که می‌تواند سرنوشت انتخابات را تغییر دهد.

در آغاز این کتاب خواهید خواند:

مرگ به اشکال گوناگونی پا به آن سرزمین گذاشته بود، اما ‌این بار چارلز بروفیِ زمین‌شناس که سال‌ها با حیات‌وحش آن سرزمین دست و پنجه نرم کرده بود،‌ آماده‌ی تقابل با سرنوشت غیرعادی و مرموزی که انتظارش را می‌کشید،‌ نبود.

چهار اسب سورتمه‌کش که ابزار زمین‌شناسی را حمل می‌کردند، ناگاه با پوزه‌های رو به آسمان،‌ از سرعت خود کاستند.

بروفی از سورتمه پایین پرید و پرسید: چه اتفاقی افتاده، بچه‌ها؟

از خلال ابر‌های پاره‌پاره،‌ هلیکوپتر باری نظامی، با گذر از کوه‌های یخی، رخ نمود.

بروفی با خود گفت: «عجیبه. هیچ‌وقت تو‌ این نقطه‌ی قطب شمال،‌ هلیکوپتری ندیده بودم.» هلیکوپتر در سی متری او بر زمین نشست و غباری از ذرات برف را به هوا فرستاد. سگ‌ها عصبی و وحشت‌زده پارس کردند.

 ۴۸۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2837-06-9 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۳۳۹۰۰ ت - 10.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان حقیقت یخی

برای دانلود رمان حقیقت یخی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان حقیقت یخی

نظرات رمان حقیقت یخی

Mohammad Davarpanah
۱۳۹۶/۱۱/۱۹
همیشه آثار دن براون را دنبال میکنم. موضوعی که در این اثر مرا ناراحت کرد توهین وی به برخی مشاغل و تخصصها بود که پیش از این در آثار وی ندیده و یا متوجه آن نشده بودم. ازطرفی برخی واحدها و مقیاس‌ها بدرستی درج نشده بود که نمیدانم در متن اصلی هم به همین شکل بوده یا خیر؛ ترجمه نیز به خوبی ویرایش نشده بود. در برخی صفحات هم نیاز به پانوشت احساس میشد. نکته جالب دراین اثر تمرکز بر سیاست و اجتناب از بحثهای دینی و اعتقادی‌ای بود که در بیشتر آثار براون به چشم میخورند.
امین جو
۱۳۹۷/۱۲/۸
من این کتاب رو موقعی که دانشجو بودم شب امتحان خوندم 😀 رمانی بسیار زیبا در مورد اینکه مطبوعات و قدرتهای حامی آنان چگونه هر اطلاعات درست و نادرستی رو به مردم یک کشور تحمیل و لانسه کنند و سازمانهایی که از دور بسیار انساندوستانه بنظر میرسند در حقیقت چه نقشه‌های شومی را برای ادامه قدرت بعضی از افراد و احزاب رقم میزنند.
مرضیه معینی
۱۳۹۹/۱/۹
یجاهایی خیلی مبالغه آمیز بود ولی لذت بردم ممنون از کتاب راه بابت تخفیف‌های متنوع عید امسال.. یه پیشنهاد هم دارم.. اگه میشد تو صفحه اصلی، معرفی کتاب با نشون دادن امتیازات اون همراه باشه خیلی عالی میشد
مشاهد همه نظرات (۱۵)