دانلود رمان دختری در قطار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان دختری در قطار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان دختری در قطار

کتاب رمان دختری در قطار نوشته پائولا هاوکینز یک رمان دلهره آور بریتانیایی است. این رمان در آغاز انتشارش در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌های داستان نیویورک تایمز قرار گرفت و توانست با شکستن رکورد فروش «هری پاتر»، عنوان پرفروش‎ترین رمان سال ۲۰۱۵ را تصاحب کند.

متن پشت جلد کتاب:

قطار رد شد. صدایی از پشت سرم شنیدم و آنا را دیدم که از اتاق بیرون می‌آید. به‌سرعت به طرف ما دوید، وقتی کنار او رسید زانو زد و دست‌هایش را روی گلوی تام گذاشت.

تام هنوز نگاه حاکی از هراس و درد را در چهره‌اش داشت. خواستم به آنا بگویم، نه فایده‌ای ندارد، حالا دیگر نمی‌توانی به او کمک کنی، اما بعد فهمیدم که سعی نداشت جلوی خونریزی را بگیرد. می‌خواست مطمئن بشود. فنر در بطری بازکن را پیچاند و بیشتر و بیشتر در گلویش فرو برد و در تمام مدت آرام‌آرام با او صحبت می‌کرد. نمی‌توانستم بشنوم که چه می‌گفت.

 ۳۴۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8211-05-1 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان دختری در قطار

برای دانلود رمان دختری در قطار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان دختری در قطار

نظرات رمان دختری در قطار

شیما جودزاده
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
توجه: اگر هنوز کتاب را نخوانده اید، این متن احتمالاً داستان را برای شما لو میدهد!
دو سوم ابتدای کتاب، خسته کننده و یکنواخت است.
زندگی روزانه‌ی زنی الکلی و افسرده که مدام کارهای احمقانه‌ای میکند و بعد پشیمان میشود.
فقط یک سوم آخر کتاب است که ریتم سریعی دارد و جذاب است.
البته منطق داستان کم است.
پلیس میتوانست خیلی زود قاتل را پیدا کند.
اگر پلیس دو مظنون بدون مدرک دارد، پس به دنبال مظنونان دیگر میرود. چرا پلیس اصلاً به سراغ تام و آنا نرفت در حالی که مقتول مدتی برای آن‌ها کار میکرده. و با صحبت با دوستان و همکاران مقتول در گالری اش، حتماً کسی پیدا میشد که مگان و تام را با هم دیده بوده.
مقتول حتماً به طریقی با پدر ِ فرزندش آشنا شده بوده. تحقیقات پلیس میتوانست آن‌ها را به راحتی به سمت قاتل هدایت کند، زیرا در آن منطقه‌ی کوچک، چک کردن هتل‌ها و کافه‌ها برای پیدا کردن پدرِ بچه - که میتواند یک مظنون باشد- کار سختی نبود. چون عاشقین پنهانی، معمولاً به هتل و کافه‌ها و رستورانهای دور از منزل خود میروند.
در مواردی که پلیس نمونه‌ی دی ان‌ای دارد (از دی ان‌ای بچه) از همه نمونه میگیرد. و تام به راحتی لو میرفت...
به نظر شما واقعاً پیدا کردن قاتل برای پلیس اینقدر سخت بود؟
sara s
۱۳۹۶/۴/۱۲
نویسنده در تصویر سازی بسیارخوب عمل کرده و... مترجم هم در حد کاملا قابل قبولی تونسته این مورد را انتقال بده.... با این حال موضوع کتاب از موضوعات دلخواه من نبود... هنوز به وسط کتاب نرسیده تونستم حدس بزنم که قاتل چه کسی هست... و اینکه آخرش چه خواهد شد... اوایل کتاب هم برام بسیار خسته کننده بود.... . . . . هنوز فیلمش رو ندیدم... اما فکر میکنم از اون دسته داستان‌هایی است که... فیلمش بهتر از کتابش باشه.... . . چون موجزتره و از یکسری حرفهای نامفهوم تکراری... توش خبری نیست... خوندنش را فقط به کسانی که... رمان خون حرفه‌ای هستند توصیه میکنم...
Jasmine 1998
۱۳۹۷/۶/۲۲
سلام دوستان گلم❤من به تازگی عضو کتابراه شدم و این اولین کتابیه که اینجا مطالعه کردم. واقعا رمانه قشنگیه. من خیلی خیلی خوندنش رو دوست داشتم و فقط یک روز و نیم خوندنش طول کشید.
اوله رمان کمی خسته کننده اس ولی بعدش عالی میشه. نحوه نگارش رمان و اینکه از دید سه شخصیت نگاشته شده جالب بود و قشنگ میتونستی
با شخصیت‌ها ارتباط برقرار کنی. البته من اواسط داستان متوجه شدم ک قاتل کیه ولی بازم انگیزه مو برای خوندنش از دست ندادم چون جذاب بود.
مشاهد همه نظرات (۱۶۵)