دانلود رمان شیرزاد (گرگ بیابان)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان شیرزاد (گرگ بیابان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان شیرزاد (گرگ بیابان)

نویسندۀ رمان شیرزاد، «احمد ناظر زاده کرمانی»، فرزند محمد ناظر، شاعر، نویسنده و پژوهشگر معاصر کرمان (۱۲۹۲-۱۳۵۵ ه. ش) است و در گورستان ابن‌بابویه در دفن شده است. دکتر ناظرزاده کرمانی در زمینه شعر نیز آثار زیادی از خود بر جای گذاشته است. آثار منثور ناظرزاده کرمانی گذشته از مقالات ادبی، تاریخی، اجتماعی، سیاسی و داستان‌های تاریخی مثل، شیرزاد یا گرگ بیابان، اختر، آوازهای جوانی و... می‌باشد. آثار منظوم او نیز مشتمل بر قصیده، غزل، مثنوی و شیوه‌های نوین دیگری که مشحون از نکات بدیع و مضامین لطیف و نو می‌باشد. اشعار او به ۱۵ هزار بیت می‌رسد.

شیرزاد، گرگ بیابان (قهرمان مبارزه با تهاجم مغولان):

در داستان تاریخی، پرهیاهو و مهیج «شیرزاد» خوانندگان عزیز با وقایع عصر حافظ و بسیاری از کسانی‌که این شاعر در آثار خود از آنان نام برده، آشنایی خواهند یافت و پرده‌های گوناگون حوادث هیجان‌آور را در این دوران آشفته تماشا خواهند کرد اما اگر نویسندۀ این داستان تنها به تجسم وقایع تاریخی اجتماعی عصر حافظ اکتفا کرده بود، اثر خود را چنان‌که می‌خواست ارجمند نمی‌شمرد؛ زیرا تاریخ‌نویسان قدیم (صرف‌نظر از مبالغه‌ها و تملق‌ها) تا حدی این وظیفه را انجام داده‌اند و مؤرخان معاصر نیز در این راه کوشش بسیار به کار برده‌اند. بنابراین امتیاز کتاب شیرزاد تنها این نیست که نخواهد گذاشت خواننده از حوادث کوناگون عصر حافظ احساس خستگی و ملال کند، چه با میل و علاقه او را وادار به دانستن نتایج زد و خوردها و کشمکش‌ها و پایان ماجراها خواهد کرد.

...او یکی از اهالی سیرجان بود که پدر معشوقه‌اش که مخالف ازدواج با دخترش «نوشین» بود، به قاضی شهر رشوه پرداخته بود تا او را در میدان شهر به چوب بسته و خوار و رسوا کنند. شیرزاد بعد از این رسوایی به بیابان پناه برده و اینک سردستۀ راهزنانی بود که اسمش لرزه بر اندام کاروانیان دولت می‌افکند. اما چگونه شد که قهرمان مبارزه با مغولان گردید...

 ۴۲۴ صفحه، ۷۲۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8007-85-5 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان شیرزاد (گرگ بیابان)

برای دانلود رمان شیرزاد (گرگ بیابان) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان شیرزاد (گرگ بیابان)
م . صالحی
۱۳۹۶/۳/۲۴
عالی بود ، قلمت پربرکت
چیترا میم
۱۳۹۶/۲/۱
داستان به شدت جالبی به نظر میرسه هم وقایع عصر حافظ و هم مبارزه بامغولا معجون محشری به نظر میرسه باید خونده شه.
ریحانه ریحانه درخشی
۱۳۹۸/۷/۷
اسمش بامتنش تطابق نداشت داستانش جالب بود ولی بعضی ازموارد گفتمان ها زیادی براش نوشته شده بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)