دانلود رمان لحظه های انتظار

  • از: نسرین ثامنی
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی رمان لحظه های انتظار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان لحظه های انتظار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان لحظه های انتظار

یکی دیگر از کتاب‌های بسیار خواندنی و هدفمند خانم نسرین ثامنی است. در کتاب حاضر هدف اصلی نویسنده بر این است تا جنبه دیگری از معضلات اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد. اگر بتوانیم جامعه‌ای مطلوب و پسندیده داشته باشیم، یقیناً خواهیم توانست با ضد‌ارزش‌ها به مقابله برخیزیم و این میسّر نیست جز این که زمینة آگاهی و خودسازی را در جوانان به وجود آوریم.

داستان حکایت پسر جوانی است که در اثر معاشرت با دوستان ناباب و همنشینی و مجالست با افراد فرصت‌طلب و دشمنانِ دوست‌نما مجبور به فرار از خانه می‌شود و وقایعی که در طول داستان برایش پیش می‌آید درس آموزنده و بسیار ارزشمندی است برای همه جوانان این مرز و بوم.

چکیده‌ای از متن:

در اطراف سالن گل‌های پیچک با سلیقة خاصی بر دیوارها آویخته و فضای اتاق را حالت شاعرانه‌ای بخشیده بود که در نگاه اول می‌شد دریافت صاحب‌خانه سلیقه اشرافی و مدپرستی دارد. خانه چنان در سکوت فرو رفته بود که وجود هیچ زیروحی در اطراف آن احساس نمی‌شد. شعله در اندیشه‌های گنگی فرو رفته بود و زیر لب کلمات نامفهومی را زمزمه می‌کرد. در همین لحظه صدای ناهنجار زنگ تلفن، رشتة افکارش را از هم گسیخت.

 ۲۴۰ صفحه، ۴۱۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان لحظه های انتظار

برای دانلود رمان لحظه های انتظار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان لحظه های انتظار
اوا روحانی
۱۳۹۸/۱/۲۱
خوب بود
زهرا ....
۱۳۹۹/۱/۲۳
نمیتونم بگم عالی بود، محتوای داستان سبک معمولی داشت، خوبه ک از هر کتابی‌ی درس بگیرم. هنوز تاثیری ک کتاب غروب آرزو‌ها بر من گذاشته رو هیچ کتابی نذاشته، هر وقت یاد داستانش می‌افتم از عمق وجودم ناراحت بیشتر...
mina ghadiri
۱۳۹۴/۱۲/۱۰
بد نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)