دانلود کتاب روزآموز قرآن (حفظ روزانه آیات و عبارات موضوعی و کاربردی)

  • از: فریدون فریدونی
  • ناشر: انتشارات روزآموز
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب روزآموز قرآن (حفظ روزانه آیات و عبارات موضوعی و کاربردی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روزآموز قرآن (حفظ روزانه آیات و عبارات موضوعی و کاربردی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روزآموز قرآن (حفظ روزانه آیات و عبارات موضوعی و کاربردی)

روانشناسان معتقدند هر آنچه را یاد می گیریم به سرعت فراموش خواهیم کرد مگر آنکه: تکرارش کنیم، به آن علاقه داشته باشیم، به آن نیاز داشته باشیم.

روزآموز قرآن کتابچه ای بی مانن و نظیر است که 364 آیه و عبارت موضوعی و کاربردی قرآن حکیم را - از اکثریت قریب به اتفاق سوره های مبارکه- در 5 فصل و 124 موضوع، برگزیده و بر اساس روش روزآموز آن ها را طوری آموزش می دهد که درک مفاهیم شده، به حافظه بلند مدت و دائمی رفته و سالیان سال - حتی در صورت عدم تکرار - فراموش نخواهند شد. در این روزآموز از ترجمه فارسی و موضوع آیات و عبارات به عنوان سوال و اصل عربی و منبع آن ها به عنوان جواب استفاده شده است.

روزآموز قرآن به سبب تازگی و جذابیت ایده و برخورداری از تکنیک های طرح ابتکاری روزآموز - آموزه های سعادت بخش قرآن را وارد زندگی مردم می کند. وقتی که قرآن وارد زندگی مردم شود، گناه، بزهکاری و جنایت و جرم در جامعه رو به افول و سقوط خواهد گذاشت. چرا با قرآن به پیشگیری و درمان این دردها نپردازیم.

 

نمونه‌ای از روش روز آموز قرآن:

 

 

 ۱۱۴ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6341-07-1 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب روزآموز قرآن (حفظ روزانه آیات و عبارات موضوعی و کاربردی)

برای دانلود کتاب روزآموز قرآن (حفظ روزانه آیات و عبارات موضوعی و کاربردی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روزآموز قرآن (حفظ روزانه آیات و عبارات موضوعی و کاربردی)
جلال جلالیان
۱۳۹۵/۱۰/۵
روزآموز قرآن کتابچه‌ای بی‌مانن و نظیر است
مهرداد ابراهیم پور
۱۳۹۵/۹/۲۸
بسیار عالی... برای بقیه کتب اگر بود خیلی عالی می‌شد... ممنون از لطف شما
ریحانه شیری
۱۳۹۷/۲/۲۵
همچین کتابی حیفه که متاسفانه نسخه چاپی نداره.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)