دانلود کتاب شگفتی تمرکز فکر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شگفتی تمرکز فکر  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شگفتی تمرکز فکر

همه ما می‌دانیم که برای رسیدن به خواسته یا هدفی، باید به آن متمرکز شویم. دانستن این‌که چطور می‌توانیم به چیزی متمرکز شویم، دارای اهمیت زیادی است. برای این‌که در انجام کاری موفق شوید، باید بتوانید همه فکرتان را به آن‌کار متمرکز کنید.

اگر نمی‌توانید به اندازه کافی به انجام کارهای‌تان متمرکز شوید نگران نباشید. متاسفانه انسان‌های زیادی مثل شما هستند و توانایی تمرکز طولانی‌مدت را ندارند. به نظر می‌رسد انسان بهتر می‌تواند در کارها و فکرهایی که برایش فایده‌ای ندارند متمرکز شود، اما نمی‌تواند در کارها و فکرهایی که برایش مفید هستند تمرکز کافی داشته باشد. اما انسانی که تمرکز آگاهانه را می‌آموزد، بر این نقطه ضعف غلبه می‌کند.

اگر هر روز چند تمرین ساده برای تمرکز را انجام دهید، پس از مدت کوتاهی خواهید دید که این توانایی شگفت‌انگیز و مفید را در خودتان ایجاد کرده‌اید. زمانی که این توانایی ارزشمند در شما ایجاد شود، احتمال موفقیت شما افزایش زیادی می‌یابد و حتی قطعی می‌شود. چون شما می‌توانید همه فکرهای مفید و راهکارهای مورد‌نیاز برای موفقیت را با تمرکز کامل پیدا کرده و انجام دهید.

 ۱۶۶ صفحه، ۴۲۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-235-036-0 

چاپ ۱۳۹۰: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شگفتی تمرکز فکر

برای دانلود کتاب شگفتی تمرکز فکر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شگفتی تمرکز فکر
کاروان جلالی
۱۳۹۶/۳/۱
تاثیرات شگفت انگیز تمرکز بر زندگی بر کسی پوشیده نیست، من مطالعه این کتاب رو به این جهت شروع کردم که یاد بگیرم قدرت تمرکزم بالا بره ولی متاسفانه فقط در مورد تاثیرات تمرکز نوشته شده بود و بیشتر جزو یک کتاب موفقیت حساب میشه که از هر دری سخنی گفته.
ایمان امینی
۱۳۹۵/۱۲/۵
«انسان از یک سلول به وجود آمده و رشد می‌کند، چون قدرت فکر در اختیار اوست»

تا رسیدن به نقل قول بالا، کتاب رو به امید رسیدن به چهار کلام حرف حساب دنبال کردم با وجود اینکه تم غالب کتاب از یک متن با به بیشتر...
محمد حسین پور
۱۳۹۶/۹/۱۹
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹۹)