دانلود فصلنامه جهان نوین - شماره پنجم

  • ناشر: فصلنامه جهان نوین
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی فصلنامه جهان نوین - شماره پنجم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه جهان نوین - شماره پنجم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه جهان نوین - شماره پنجم

فصلنامه جهان نوین - شماره پنجم، منتشر شد. تعیین ارتباط بین مدیریت جهادی و فرهنگ جهادی با رویکرد استراتژیک و بنیادی و ارتباط بین توانمندسازی سازمانی و روانی مدیریت منابع انسانی با عملکرد، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از فصلنامه می‌خوانید.

این فصلنامه در آبان ماه 1396 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف‌ تولید و ترویج علوم مرتبط با مدیریت و به‌ منظور تقویت‌ مبادله‌ آخرین یافته‌های‌ علمی‌، تحقیقاتی و کاربردی مدیریت، اقدام به دریافت و انتشار مقالات پژوهشگران و صاحب نظران از سراسر کشور کرد.

هدف فصلنامه جهان نوین، اشاعه اندیشه‌ها و دیدگاه‌ها، روش‌های نو و یافته‌های پژوهشی و همچنین گسترش فرهنگ کتابخوانی و افزایش دانش جامعه در زمینه‌ مدیریت است.

 ۳۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 2645-3479 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

تعیین ارتباط بین مدیریت جهادی و فرهنگ جهادی با رویکرد استراتژیک و بنیادی
ارتباط بین توانمندسازی سازمانی و روانی مدیریت منابع انسانی با عملکرد
داستان مدیریتی

راهنمای دانلود فصلنامه جهان نوین - شماره پنجم

برای دانلود فصلنامه جهان نوین - شماره پنجم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه جهان نوین - شماره پنجم
داوود قادرزاده
۱۳۹۸/۵/۱۳
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)