دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش در حسابداری و علوم اقتصاد - شماره 1


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه علمی تخصصی پژوهش در حسابداری و علوم اقتصاد - شماره 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه علمی تخصصی پژوهش در حسابداری و علوم اقتصاد - شماره 1

فصلنامه علمی تخصصی پژوهش در حسابداری و علوم اقتصاد - شماره 1، منتشر شد. در این شماره سعی شده است ضمن ارایه‌ی توجیهات نیاز به حسابرسی عملکرد مدیریت، استانداردهای حرفه‌ای حسابرسی عملکرد توسط حسابرسان در انجام این کار موشکافی شود.

نتایج حاصل مبنی بر این است که عملیات کارا و اثر بخش، مسئولیت اصلی مدیریت و امری ضروری است؛ ساختار سیستم‌های مدیریت سازمان و کنترل مدیریت در راستای رسیدن به این اهداف باید طراحی شوند تا این که بتوان از طریق استانداردهای حرفه‌ای حسابرسی، عملکرد مدیریت، وظایف مدیریت سازمان را مورد ارزیابی قرار داد. از این رو می‌توان اذعان نمود که حسابرسی عملکرد، ضمن تقویت جنبه‌های مثبت مدیریت، منجر به حل مسایل، غلبه بر مشکلات و بهبود کیفیت اداره مؤسسات می‌شود.

دانش اقتصاد پایه اصلی توسعه پایدار در این سرزمین است. مفاهیم این علم هنگامی قابل ارزیابی روشن هستند که به صورت کمی بیان شود. از این رو بر اساس تعریف دانش حسابداری که موضوعش فهم و به عدد تبدیل کردند رویدادهای مالی است؛ ارتباط ژرفی میان این دو حوزه کلیدی وجود دارد.

در هر کشوری بسته به ساختار، روابط و شرایط اقتصادی حاکم بر کشورها، نقش دانش و مدیریت دانش در تاثیرگذاری بر تولید مهم و قابل توجه بوده و نتایج مطالعات تجربی انجام شده موید این مطلب است. زیرا در نظریه‌های جدید رشد اقتصادی، دانش به عنوان نوعی متغیر برون‌زا (در اقتصاد) به شمار نمی‌رود، بلکه بخش اصلی و کلیدی نظام اقتصادی محسوب می‌شود.

گذر به اقتصاد دانش‌ بنیان جز از مسیر پژوهش نمی‌گذرد و آنچه امروز جامعه علمی و اجرایی کشور بدان نیازمند است انتشار نتایج این پژوهش‌ها است. با این نگاه نشریه «پژوهش در حسابداری و علوم اقتصادی» به انتشار مقالات تخصصی در زمینه حسابداری و اقتصاد می‌پردازد.

 ۶۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

تبیین نیاز به استانداردهای حسابرسی عملکرد مدیریت در دستگاه‌های اجرایی
بررسی و ارزیابی روابط عوامل بنیادی مشترک ترازنامه و صورت جریان‌های نقدی و افزایش ارزش سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران
بررسی رابطه بین قیمت محصولات با میزان رضایت‌ مندی مشتریان شرکت بهپخش تبریز
سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری: چالش در گزارشگری به‌ هنگام
مدیریت و کاهش بهای تمام شده، با محوریت طبقه‌بندی طبیعی هزینه‌ها در کسب کارهای کارآفرینانه با رویکرد ارزش‌ آفرینی

راهنمای دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش در حسابداری و علوم اقتصاد - شماره 1

برای دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش در حسابداری و علوم اقتصاد - شماره 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه علمی تخصصی پژوهش در حسابداری و علوم اقتصاد - شماره 1
محمدباقر کرمی
۱۳۹۷/۲/۱۹
بسیار عالی وبامحتوا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)